Салекс ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул Илиянци 18&markers=София,бул Илиянци 18

Салекс ООД

Понеже почти всички коментари са негативни,ще пиша малко в опозиция.Ако всичко беше толкова зле,никой нямаше да работи там и фирмата да беше затворила.Според мен заплащането е добро,персоналът е предимно млад и свеж,клиентите са разбрани...Е вярно е,че шефовете са малко с характер,но то кой не е.Ако на човек наистина му се работи,това ще бъде оценено

Ако имате възможност никога не започвайте работа точно в тази фирма.Да,заплащането е на ниво,но отношението на работодателя е нулево.За голямо съжаление уж сме "европейци" но само на думи,а на действия никакви ни няма.Работодателите са с такова голямо самочувствие,че няма на къде повече,а управителката е толкова некомпетентна,че прилича точно на продавачка на сирене,но то пък и за това се иска малко чар.
Така,че по добре никога да не ви се налага да попадате в тази фирма,горките работници незнам как изобщо издържат на това унижение,но в крйна сметка всичко на този свят рано или късно се връща!

В тази фирма работят много некоректни хора.Една част са клюкари интриганти и с това си мислят че шефовете ги тачат, а эад гърба ги плюят.Тая дето са я сложили на фхода да плаши хората и нераэбира от нищо ама нали е доносник на шефката.Хора там е ужас не ходете лъжа и иэмама е.Там се продават само боклуци.Отношението към работника е под всякаква критика терор.

Работа,работа и само работа!Ако може и нощно време да се работи ще е най-добре!Уважение получаваш само ако в момента са закъсали и са зависими от теб да им вършиш работата понеже няма кой друг.Свободно време само в неделя и през нощта, развитие -никакво,к.акъвто си започнал, такъв си оставаш.Единственото хубаво нещо са колегите-такива хора се намират много трудно

Ако нямате достойнство може да работите там.Там те унижават постоянно,нормално е да викат по теб и да те обиждат.Абе не си заслужават нервите.Голяма част от хората въобще не разбират от работата си,но ако пеят на шефовете са на почит.
Хора,ако имате поне малко уважение към себе си,моля ви не започвайте работа там.