Салекс ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул Илиянци 18&markers=София,бул Илиянци 18

Салекс ООД

Фирмата е под всякъква критика. Общо взето си платих за ме излъжат и изкарат мен виновен. Не я препоръчвам на никои.

До кандидата по-долу. . . . счетоводния отдел е супер. Само за теб премитат там! Давам ти най-много 2 месеца, глупости говоря, най-много месец и си аут ;-). Вече почнаха да залагат, кой ще увалонят следващата седмица. . . . и за по следващата също ще има залагане, то почти няма седмица без уволнени.

Хора не започвайте работа там,не се лъжете по приказките на управителите,че работата е страхотна,че били един екип!Няма нищо такова!!!Всичко е само думи.Правилно казват бившите колеги,никога не знаеш каква заплата ще вземеш,работиш като луд,а няма никакво уважение.Не знаеш отивайки на работа-дали няма да ти е последния работен ден там,уволняват за щяло и нещяло!Много малко хора които работят там,знаят наистина какво правят,всичко останало си е е.... работа!!!!Така че ако наистина се цените и уважавате,не се унижавайте започвайки работа там-доста бързо ще разберете че не си е струвало

Искам да попитам за счетоводния отдел на фирмата в София - какви са заплатите; плащат ли се редовно; каква е атмосферата в офиса?

Доста интересно "местенце под слънцето" е фирма Салекс. Започваш работа там с големи надежди и ентусиазъм- подхранвани от настоящата управителка г-ца Иванова. За съжаление прекалено скоро след това виждаш къде си попаднал. Може би това е една от причините за последната една година да се е сменил толкова персонал, че да се зачудиш, дали има човек в София, който да не е работил там. Обстановката на моменти е доста тягостна. "Глътка свеж въздух" сред всички, меко казано простотии, които се случват ежедневно във фирмата (стига да имаш изобилие от чувство за хумор), са на моменти смешните и некомпетентни изцепки на управителката и на едно девойче в офиса, което и до ден днешен нямам идея на каква позиция е.
Представа нямам как стоят нещата в Бургас, но все си мисля, че ако собствениците на фирмата имаха и най-малка представа какво се случва в София, най-ценните им и "компетентни" кадри от ръководството вече щяха да си търсят друга работа ...
Относно заплащането- никога нямаш представа, а и няма кой да ти обясни, как и по какъв начин ти се оформя заплатата, която е различна всеки месец
Уважение - няма такова
Привилегии - няма, ако желаеш да напазаруваш нещо от фирмата и си работник там, ако има как ще ти вземат повече пари
Фирмена сигурност - и такава няма. Отиваш сутринта на работа, до края на деня може и да не работиш вече там
Ангажираност - 200% от 100% възможни
Потенциал за развитие - нулев
Местоположение - на мен ми беше удобно ;)
Колеги - повечето бяха добри
Работна среда - стрес, напрежение, скандали ежедневно

Хора, не започвайте работа в тази фирма!!!!!!
Аз им работих година и половина, заради тях се прибирах по нощите, надвишавах часовете за каране,а те ме караха да пиша абсурдни обяснения.  Да не говорим ,че техниката за превоз е под всякаква критика...изобщо не я поддържат.
Уволняват шофьорите с измислени обвинения, за тази 1 год. и половина се смениха 6-ма. Естествено и мен не ме пропуснаха....случи се да откраднат от камиона служебни пари(по договор не ме касае да отговарям за парични средства, ), реакцията от страна на управителката в София беше ,че аз съм ги откраднал и ме нарече крадец,въпреки че подадох веднага жалба в полицията....за капак ми сложиха запор на заплатата и условието ,за да си я получа е да върна въпросните пари или да се съглася на дисциплинарно уволнение.
Колеги ,недейте да се лъжете да започвате работа там!!!!!!

като цяло шефовете във тази фирма не са лоши но ако знаят какво се случва във офиса във софия штеги оволнят фсички а шефката  е под фсякаква критика незнам със каво образование но хабер си няма от ништо трябва да си интригант за да работиш там за две години го разбрах.

Понеже почти всички коментари са негативни,ще пиша малко в опозиция.Ако всичко беше толкова зле,никой нямаше да работи там и фирмата да беше затворила.Според мен заплащането е добро,персоналът е предимно млад и свеж,клиентите са разбрани...Е вярно е,че шефовете са малко с характер,но то кой не е.Ако на човек наистина му се работи,това ще бъде оценено

Ако имате възможност никога не започвайте работа точно в тази фирма.Да,заплащането е на ниво,но отношението на работодателя е нулево.За голямо съжаление уж сме "европейци" но само на думи,а на действия никакви ни няма.Работодателите са с такова голямо самочувствие,че няма на къде повече,а управителката е толкова некомпетентна,че прилича точно на продавачка на сирене,но то пък и за това се иска малко чар.
Така,че по добре никога да не ви се налага да попадате в тази фирма,горките работници незнам как изобщо издържат на това унижение,но в крйна сметка всичко на този свят рано или късно се връща!

В тази фирма работят много некоректни хора.Една част са клюкари интриганти и с това си мислят че шефовете ги тачат, а эад гърба ги плюят.Тая дето са я сложили на фхода да плаши хората и нераэбира от нищо ама нали е доносник на шефката.Хора там е ужас не ходете лъжа и иэмама е.Там се продават само боклуци.Отношението към работника е под всякаква критика терор.