Вюрт България ЕООД / Wuerth Bulgaria EOOD /img/frontend/nomap.png"

Вюрт България ЕООД / Wuerth Bulgaria EOOD

Явно тук пишат само хора които по една или друга причина са напуснали и съответно си търсят работа-така попадат на този сайт. И естествено за да напуснат значи са били недоволни от нещо-и го описват тук. А какъв е процента на напусналите във Вюрт - много малък. И повечето от напусналите са такива които са имали предложение за нещо друго.Така е кадрите от Вюрт са търсени..
Някой беше написал че изкарвал малка заплата - да възможно е. Само че фирмата дава възможност и за много голяма заплата.Просто е -зависи как и колко работиш.

горе долу става,с изключение на некомпетентноста на ресорните ръководители

Аз съм бивш служител на Вюрт много работа пари малко. Работих за тях 3 години и добре че се откачих. Успех на новите. ПЕРСПЕКТИВА -НИКАКВА.

Абе Вие може и да ми изтриете мнението но то е правилно .заплатата колкото да не умреш от глад . Уважението =
ЛИЦЕМЕРИЕ .Караш кола и трупаш стаж по прашните пътища на БГ.
Докато правиш оборот без да искаш заплата -ДА. после плана скача и парите намаляват пропорционално. често работим извънредно .....
Тъпо търговско пътниче. Виж колегите ги бива малко на някои им миришат чорапите но се преглъща!!!!!!!!!!!!!!! Дъжд ,сняг,жега Вюрт не го спира -пари трябват живота го изисква - балона надут рекламата върви следващия Т.Тър.Път. идва!

Много хора - сложни взаимоотношения! Професионално изграждане, самочувствие, среда зависят много от прекия ръководител.

Да си ТП е хубаво.Заплащане -зависи колко ти се работи , така че заплатата освен основното е колкото си изкараш - няма таван.Уважение -Wuerth се ползва с голямо уважение сред клиентите. Привилегии - има ги.Съотнощение работа-свободно време- ами както си го направиш -работиш повече - по-голяма заплата си докарваш. Потенциал за развитие - има такива възможности. Работна среда- Колегите от дивизията си помагаме.

Заплащане: За съжаление това, което дава от себе си даден служител, не е определящо за заплащането. По-важно е на КОГО си човек (колкото по-приближен, толкова по-добре)... ЖАЛКО!!!
Уважение: Доста хора във фирмата са забравили какво означава тази дума, но все пак се намират и такива (макар и малко), които помнят добре \"Приказка за стълбата\".
Фирмена сигурност: Напоследък никой не може да бъде сигурен в нищо! А за Вюрт в момента, това твърдение важи на 100%.
Съотношение работа / свободно време: В това отношение поне няма проблеми. Никой никого не принуждава да остава в извън раб. време, но тъй като работата в някои отдели е прекалено много за съответния брой служители в даден отдел... човек иска-не иска остава до 19ч, 20ч, а понякога и до по-късно.
Потенциал за развитие: Тук отново важи \"на КОГО си човек\", но освен това значение има и дали и доколко си склонен да се подмазваш, доносничиш за колеги и т.н.
Местоположение: Младост 4, Бизнес Парк София...
Колеги: Страшно много интриганти, но трябва да се признае, че сред служителите се намира и по някой свестен, който се опитва да възвърне баланса и да обедени \"екипа\" (ако може да се нарече така).
Работна среда: Както казах толкова много интриганти, които вместо да си вършат работата, за която им се плаща, следят кой какво прави и казва и от една-две невинни шеги да направят страхотни проблеми. Това е изнервящо за всички и пречи на ритъма на работа!

ПП. Уви, това е моето виждане за нещата, базирано на опита ми в тази фирма.