Вюрт България ЕООД / Wuerth Bulgaria EOOD /img/frontend/nomap.png"

Вюрт България ЕООД / Wuerth Bulgaria EOOD

Лош мениджмънт, финансовият мениджър няма хората за нищо и я интересува как само да кара ски на глечър в алпите.
Там колкото бързо може да се издигнеш и да получиш уважение, толкова бързо ставаш ненужен.Естествено както на много места има свои хора, които са изградили правилата и е бетон няма пробив за промяна, която на думи директора търси.Пожелавам все пак успех концерна Вюрт е нещо голямо.

Здравйте, искам да попитам за млако повече информация относно работата в склада. Кандидатсвах поканиха ме, на интервю, та вапроса ми е дали си заслужава? Каква заплата се получава, социялни придобивки, привилегии и т.н.

Това лято започнах работа там като склададжия , искарах точно 5 месеца, не е за нормални хора тази фирма, ето за какво иде реч: заплата 700 лв , работно време няама около 12-13 часа на ден, извънреден труд не се заплаща, излишно е да казвам че е физически потресаващо трудна работа!

Привет.

От скоро има публикувана обява, че си търсят продуктов мениджър.

Някой знае ли за кой отдел става въпрос и дали си заслужава да кандидатства човек.

Прочетох най-различни мнения за Вюрт и съм леко объркан.

Моля споделете нещо...

Я говорете в цифри... един ТП примерно в Русе - колко пари ? какъв работен ден?

Здравейте !
Много велика фирма Да Бе Да !
Има проблем в УПРАВЛЕНИЕТО НА ТАЗИ ФИРМА . Много нервни хората в София , и гледат много от виско което не им отвива на зрели хора като тях . Много малко помагат на Търговските Предсавители и от там се получават много грешки .
Ако някой е решил да кандидатства за работа , по-добре НЕ . Старите Хора са казали питай патило ане старило .
Ако някой го интересува нещо да пита ще му кажа с удоволствие .

вижте , там можете да получавате добре , но както беше писал някой трябва да си "някой".Там има един голям проблем , че се правят много интриги в офиса /най- вече г-ца Михайлова/ и това много пречи.Иначе имат много добри продукти , но нямат необходимата квалификация търговските представители да ги предлагат- понеже в офиса работят някои хора които си нямат на представа как се използват продуктите.
За текучеството все пак хората са индивидуални
На работещите там пожелавам успешна работа за по-дълго

Винаги има какво да се желае!

Говорят се малко криворазбрани неща тук...Явно в компанията има кой да манипулира служителите.Казвате,че няма таван на заплатата...Вярно-обаче според мен компанията трябва да назначава служителите си на една достойна заплата и след това-нека няма таван.Защото вие сте наемници ( всичките,до един )и като такива не участвате в печалбата на компанията.На минимална заплата може да е собственика на компанията,а каквото си изкара отгоре-за него си е :-).Та вие търговците не бива да сте толкова пряко зависими от сътресенията на пазара.Те ви карат да мислите така:имате продажби-има заплата,няма продажби-няма заплата.Да ама при положение,че се стараете и работите яко,а пазара е свит,вие какво да направите...Да живеете с някакви минимални мизерни пари?!!Сори,ама вие не сте съдружници,за да търпите това.Това не е ваш собствен бизнес.Вие ТРЯБВА да получавате адекватни и достойни заплати...Хора,не се оставяйте да ви манипулират и да ви насаждат вина.Вие работете съвестно,за да ви е чиста съвестта,а те...Да му мислят...

Това кото се говори не е вярно . Става въпрос за заплащане свободно време колеги всичко е много добре ,организацията е на ниво . Не пишете не вярна информация моляви .