Вюрт България ЕООД / Wuerth Bulgaria EOOD /img/frontend/nomap.png"

Вюрт България ЕООД / Wuerth Bulgaria EOOD

Честита Боливия на Вайс. М.,честито на Гърфич. А и честито писмо, за да разберат всички в холдинга какво ви се случва драги. Бъдете готови, иде деня. Мамата и татат ще ви се... ЛОРКААААА ТИ СИИИИИ... ХАХАХХАХААХ

За много години колеги!
Искам да поздравя първо г-н Марио Вайс с настоящото повишение и г-ца Николета с новото гадже, дано началото на годината бъде показател за всичко това. Искам да направя едно конструктивно предложение към мениджмънта на фирмата:
Много фирми извършват дръг-тест за служителите си.
Защо нашата фирма НЕ направи едно и за настоящите представители и Не получи някои отговори!

От няколко месеца наблюдавам сайта като гледам какво си пишете за колегите,не мога само да разбера защо се пише за лични отношения а не споделяте за фирмата Какво се случва той сайтът е за фирмата тука се вижда че прикривате истинските проблеми на фирмата пред новите кандидати за работа Какво става във фирма вюрт личните отношения не се обсъждат . В Сайта ви пише че сте просперираща фирма а всичкото писано долу е в противоречие с това
Вие твърдите че се проспериращи оставете на нас да ви казваме колко сте

Много е гадно там. Всички са лицемери и ближат задници и то на сърбите. Мениджърите не знаят какво работат и е голяма бъркутия. Но те са най лошите защото тия от горе ги защитават и бутад на пред. В орак са големи тъпигиоси и се ппдмазват на началника та. Михаелчето и Диянка са с голями усти и се прават на важни ама всички им се смеят. А гледам и в старите коментари за Николета, ми тя спала и с Стефчо от треида дето беше. Взимаше я с колата преди време и тя се слагаше и там. Гадни са много и фирмата е гадна много и не плащтът добре. Залагват хората и после ги изгонват. Не ходете у Вюрта ще сажалявате.

Михаелчето цел ден пак не си е на мястото и говори лични разговори по телефона с разни търговци. Щяла на ражден ден да ходи на Стефчо да се показва и излага и там. Ама дебелата Диана вече не я викали заштото веднаж се напила и още е удумват зад гърбъ и се подиграват. С тези да не излезете всичко после се носи и се знае. Жените и децата били възмотени. Тя Мишелка само стой и гледа на другите нещата за да може после да прави клюки и интриги. А Диана май е тъпа щом малчи и само се хили иначе се прави че има някаква акъл.
Голями тъпаци.

Абе тия уволнили и Владо тъпото. И дали целите треид тарговци на дебелата Дияна. Тя с един ексел не може а те я нагушили с 20 мъже. Ще се омаже до диоптерите и няма да може нищо да направи. А Михаелка сега няма да е толкова силна като е сама. Ама на обедите я няма по час и полвина някъде ходи ама без Влади.
Голяма смешка са тези в тая фирмичка.

Tupo e da radish za wurth. Taka vikat tam po srabski. Mnogo laji i kluki i intrigi. Loshi hora. Mihaelka laje i se podigrava va vsichki zad garbowete posle im se ligoti. V neinia otdel sa dignali race samo govori po telefona ama ne slujebno a za da flirtuva s targovcite. Te jeneni ama ia tarsiat vsichkite. Neznam za jenite na Joro Kararizov i Dani Letrov dalu znaiat kakvo stava. S debelata Diana uj sa priatelki ama i za neia govori i ia odumva s targobcite. I na Dani Petrov se smee i vsichki chuvat i gledat. As si tragnah ama vsichko se znae i kogato ne rabotish tam becje pak razkazvat. Ne se lajete da hodite na rabota tam.

ц ц ц ц ц не подхожда на проспериращата Вюрт да отговаря анонимно и критично на хора с интерес

Не мога да разбера, всички вас, с оферти от чужбина, защо си правите труда да ни оценявате? Търсете си апартаменти под наем, учете си чуждия език на приемната страна, сблъсквайте се със студено, прагматично и безизразно ежендневие. Нали сте се "спасили". Ама по-добри професионалисти били, ама давали обратна връзка, давали по-добра изява и оценявали качествата на служителите. Нямало лично отношение. Ами добре. За щастие нищо не ви спира в България. Още по-малко в просперираща фирма като Вюрт-България, която винаги ще е номер едно в бранша по заплати и по шансове за изява. На всички които не им изнася, могат да потърсят щастието си в Чужбина, но не ви стиска...нали? Само коментари пишете, до там е смелостта

вие като работодател, а аз като "прост" служител, можете ли адекватно да ми отговорите на един въпрос, който ме гложди и Вие мисля, че от позицията на работодателите, ще ми помогнете.
В момента съм в търсене на работа. Да си търсиш работа, пак си е работа. Запозната съм с основните изисквания за писане на автобиографии и мотивационни писма. Вложила съм не малка сума в образованието си....и т.н. Имам опит. Как така - работодателите, на които изпращам кандидатурата си, даже един мейл от рода на "Съжалявам, не сте одобрена" им е трудно да изпратят, а по позициите, за които изпращах CV в чужбина ме одобриха вече на 3 места или за които не съм одобрена ми пращат извинително писмо, че не отговарям, но ме пазят в архивите си newsm78 newsm78 Ааааа, да - на това май му се вика "обратна връзка" или още по-просто казано култура .....