Вюрт България ЕООД / Wuerth Bulgaria EOOD /img/frontend/nomap.png"

Вюрт България ЕООД / Wuerth Bulgaria EOOD

шефчетата на етаж 3 продават ли се новите парцалки

ха ха ха професионалистите в монтажа
айде време ви е

То да беше само Караризов има и още не един не двама и трима. То така и преди години Лора се жулеше с търговските представители като бесна още я помнят на места и питат за нея. Лопа и Станимир и кои ли още не. Сега Михаела протежето я копира върви оверено по плана и стъпките и.

Голема гунс е там. Секи спи с секи. Лора уш разбира от пари и бизнес а е кръгла 0. Протежетата са и много и са некъдърни до едно. Михаела се сношава с Георги караризов а и познава жена му. Даже помагала на щерка му за уроци в училище.
Човешки ресурси е едно дебело момиче дето нито знае ништо и не разбира. Антоанета от счетоводен прави записи на колегите си и ги пуска на глупавата Лора. Перат пари и за това още не са фълирали ама то и това ще стане. Гнусно много гадно.

От там дойде преди година-две едно перничанче, Ивайло Ценов, та сега работи при нас, но е долу при колегите в склада. Уж много печен и разбиращ, правил проект/схема на склада на Вюрт, пък се махнал? Тоя някой помни ли го?

Тая тъпата Лора не е нормална. Ще я съдят хора от цялата фирма. Кара хората да се ваксиниат и нямало да работят иначе. Тая ще нш уволнява половината.
Няма да се мълчи ще я съдим.
Гадна перхидролена овца.
Скоро се я махнат от Германците и ще я видиме тогава колко е важна.
Само тормози цялата фирма и нищо не става от нея не разбира и от работата нищо.
Да я свалим тязи крава от власт.

Мисля да кандидатствам за позицията Бизнес анализатор, разкажете малко повече за нея какъв е екипа заплащането има ли опция за хоум офисе от какво зависи бонуса ? Следи ли се дали си дошъл в 8:00 на работа ?

Некомпетентно ръководство, липсват основни познания за ръководене на персонал и за организация на склад. В склад с има няма 30 работници има трима началника, мениджър и асистент, което е абсурдно. Доказали се служители с години стаж във фирмата са умаловажавани, защото не се харесват на началника. Същите или ги съкращават или ги принуждават да напускат с действията си. Началника поставя свои хора на отговорни позиции, без значение, че са некомпетентни и не се справят със задълженията си. Изискванията за бонус са близки до невъзможни, в зависимост дали този, който ви пуска заявките ви е приятел. Нововъведената система за глобяване може да ви лиши от 50 лв или от целия бонус за месеца, за това, че сте излезли да изпушите една цигара. В същото време близките до началника пушат на всеки 30 минути. Фирмата бележи пик на приходите, но не знае на каква цена. Съвестните и работещи служители намаляват и ще продължават да намаляват.

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

"Началниците" Искрен и Марин си присвояват не само коледните подаръци,а и върнатата стока от напусналите търговци.Тя не се води в системата и лесно я крадат.Колеги от Шенкер ни казаха,че са присъствали на принудителното извеждане на Искрен с полиция.Твърдят,че Искрен е платил да му изчистят досието.Как всички работници го знаят,а управителката Лора не го знае?Изобщо проверила ли ги е тези двамата-Искрен и Марин?Полиграф е само за работниците май.

Заплащане- ако работите отвъд предела на възможностите си и взимате бонус- горе долу добро.
Уважение- симулира се първите няколко месеца, но като цяло го няма.
Привилегии- ако сте социопат и манипулатор- да.
Фирмена сигурност- никаква. Всеки е заменим, особено неудобните за началниците.
Натоварване- голямо, физическо и психическо.
Потенциал- има, за дископатия, разтегнати минискуси, блокирани прешлени на гръбначен стълб, нервни кризи и други.
Местоположение- ако не сте шофьор- много лошо.
Колеги- изнервени и изтощени, но си вършат работата.
Работна среда- подтискаща, напрягаща и стресираща.