Вюрт България ЕООД / Wuerth Bulgaria EOOD /img/frontend/nomap.png"

Вюрт България ЕООД / Wuerth Bulgaria EOOD

Да тя Михаела се пердаша с тарговскиа Илия Малиев

Михаела е голям парцал. Само се лигви със всичките търговци им се слага а те тичат след нея като палета кутрета. Има любов дава им любов.

Имах възможността да направя среща в офисът им в София в с.Герман.
Спокойно мога да заявя, че ми загубиха времето. Изпратиха ми за среща една госпожица, чиито години вероятно са почти колкото трудовият ми стаж. Това дете вероятно имаше не повече от 2-3 години трудов стаж в невъобразимата сфера на HR. - Тоест тя идея няма как се работи.
Пътувах цял ден от другият край на страната за да ми пратят, човек без опит за да ме разпитва какво мога да правя... - Това не е само неуважение, но и пълно безхаберие от страна на мениджмънта на фирмата в БГ.
Когато подбираш специализиран персонал на среща изпращаш човек с опит в конкретната позиция, а не току що завършила гугутка с къса пола да те оценява да ли си способен да я работиш въпросната работа. През годините сам имал възможност да наемам персонал и никога не съм си позволявал да подходя непрофесионално. Няма как да избираш персонал, ако не познаваш конкретната работа, която той ще извършва в бъдеще. Тези хора от Вюрт са поне 20 години назад в работа с клиенти и организиране на дистрибутроски канали от Хенкел България например.

Ама таа Масларова е ацки тъпа. То като офца блее. Подиграват я много а тя уш не сфаща нищо и си блее. Не става за ништо камо ли да управлява хора даже цял склат. Хората са дигнали раце от нея и нея понасат само разговори и само мазноч. Много приказки а само се слага и мазни на Лора а и я лъже непрекъснато. Типична глупава блундинка не става ништо от нея. Лашкиня и лицемерка. Плюе всички пред Лора а онаа и вЕрва и после проблеми само.
Само се прави на мила а е злобарка и клюкарка.

Много е зле в тази фирма. Сега ще започнат пак да гонят хора и то от вътрешна и външна служба. Тези който най малко се очаква и не заслужават. Ще си взимат на цяло нови хора за да са им роби и да не взимат по добри заплати. Работа се извън редно и само забелешки и критика. Хората треперат и се разболяват там. Не си мислете че зад името има нещо верно. Лъжа измама и сърби. Това е Вюрт в сегашни времена.

Наскоро кандидатствах за работа там и се потресох от отношението и самочувствието на така наречения търговски директор. Ако се не лъжа, казваше се Илия Малиев или нещо подобно, но не това е най-важното. Държанието беше нагло и арогантно, с големи претенции, самочувствие, но видимо без никакво покритие. Дори и да ме одобрят за съответната позиция, няма да стъпя повече в с. Герман. Като виждам и написаното тук, явно е вярно, свързвайки го с преживяното от мен. Никой, който уважава себе си, не е добре да им се връзва на обещанията, големите приказки...
Не се лъжете и не губете от ценното си време.

Не коректна фирма. Не започвате работа пр тях. Карат хората да потписват в договора че ще плаштат неостойки ако не работат две години за тях за хиляди левове. Около 3 000 лв. неостойка за обучения който никъде не са описани и не е законно. Пзаете се много от Вюрт.

Не е добре да се работи за тях. Не очаквайте разбиране човешко отношение и каквото и да е било развитие. Само държане на сметка обясняване и се чувстваш като ученичка. Лорка се гордее дори с това как сърбите унижава нейните хора а тя нищо не прави защото не може че ще я махнат и нея. Ако искате уважение разбиране и подкрепа това НЕ за вас. Ако искате да ви унижават и обиждат и да ви изгонят след няма значение на колко време сте ходете и им работете.

Ето и моето виждане:
Заплащането - горе долу добро за бранша.
Уважение - никакво,ако имаш собствено мнение и виждане по някои въпроси, не ти е там мястото.
Привилегии - никакви. Без бонуси, без ваучери, нищо. Допълнителното здравно, сам си го плащам.
Фирмена сигурност - няма такава, тъй като не се знае кой ще бъде следващия уволнен.
Натоварване - често се налага работа извън работно време, която не се заплаща. Някой колеги изпълняват по няколко длъжности.
Потенциал - зависи. Не може да има развитие за всички способни, а те са малко.
Местоположение - много лошо. Ако не караш кола много зле.
Колеги - едни от най-мързеливите, с които съм работил за целия си 20 годишен сташ. С изключение на 5-6 човека.
Работна среда - клюки, интриги, напрежение
Мениджмънт - бягай те далече, много некадърни.
Дано съм помогнал.

Таа Лора нзнам как изобщо гледа хората в очите и има нахалството да им говори и да има искания и задачи към тях. Идва неиното време ще я детронират много скоро.