Вюрт България ЕООД / Wuerth Bulgaria EOOD /img/frontend/nomap.png"

Вюрт България ЕООД / Wuerth Bulgaria EOOD

Мисля да кандидатствам за позицията Бизнес анализатор, разкажете малко повече за нея какъв е екипа заплащането има ли опция за хоум офисе от какво зависи бонуса ? Следи ли се дали си дошъл в 8:00 на работа ?

Некомпетентно ръководство, липсват основни познания за ръководене на персонал и за организация на склад. В склад с има няма 30 работници има трима началника, мениджър и асистент, което е абсурдно. Доказали се служители с години стаж във фирмата са умаловажавани, защото не се харесват на началника. Същите или ги съкращават или ги принуждават да напускат с действията си. Началника поставя свои хора на отговорни позиции, без значение, че са некомпетентни и не се справят със задълженията си. Изискванията за бонус са близки до невъзможни, в зависимост дали този, който ви пуска заявките ви е приятел. Нововъведената система за глобяване може да ви лиши от 50 лв или от целия бонус за месеца, за това, че сте излезли да изпушите една цигара. В същото време близките до началника пушат на всеки 30 минути. Фирмата бележи пик на приходите, но не знае на каква цена. Съвестните и работещи служители намаляват и ще продължават да намаляват.

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

"Началниците" Искрен и Марин си присвояват не само коледните подаръци,а и върнатата стока от напусналите търговци.Тя не се води в системата и лесно я крадат.Колеги от Шенкер ни казаха,че са присъствали на принудителното извеждане на Искрен с полиция.Твърдят,че Искрен е платил да му изчистят досието.Как всички работници го знаят,а управителката Лора не го знае?Изобщо проверила ли ги е тези двамата-Искрен и Марин?Полиграф е само за работниците май.

Заплащане- ако работите отвъд предела на възможностите си и взимате бонус- горе долу добро.
Уважение- симулира се първите няколко месеца, но като цяло го няма.
Привилегии- ако сте социопат и манипулатор- да.
Фирмена сигурност- никаква. Всеки е заменим, особено неудобните за началниците.
Натоварване- голямо, физическо и психическо.
Потенциал- има, за дископатия, разтегнати минискуси, блокирани прешлени на гръбначен стълб, нервни кризи и други.
Местоположение- ако не сте шофьор- много лошо.
Колеги- изнервени и изтощени, но си вършат работата.
Работна среда- подтискаща, напрягаща и стресираща.

Дайде повече информация за продуктов отдел? Викат ме на интервю и искам да разбера малко повече.

Palni ideoti. Mafiq i kratci. Ne rabotete pri tqh ne e dobre. Zaplatite za zle a garbeneto qko. Vsi4ko e ostarqlo pravqt se samo tablici i nqma normalna sistema. V sklada ni6to ne e nared nqma ni6to i samo se izlagat pred klientite. Upravitelkata e mnogo zla i s golqmi pretenci. Ni6to ne stava ot neq.
Ne gubete vreme. Ceneto go cenete i sebe si i svoq trut.

Ще разкажа с няколко думи.
Не се лъжете че е немска фирмата защото не е. Управител ката Лора е много гадна и тъпче и унижава хора наред. В склада се краде много. Ана и новия началник си поделят подаръците на колегите за Коледа които са пратени от клиенти. В офиса не разбират че има нащо за тях. В счетоводството са баби които само обикалят и търсат ядене. Продуктови те специалисти не работата нищо и само клатат крака даже и с продавачите не говорат. В орак направили началнипка Михаела която спала с половината фирма и сега говори за колегите си и казва всичко на Лора. Дияна ще я махнат така предложил Илия да дойде някой по млада но засега още я ползват. Само клюки никой не знае какво прави. Севдалина само лъже и се подмазва. Хората не са добре в тази фирмичка. Правят фактури на стока която нямат налична за да изпълняват планове и големите да обират меда. После клиентите са ядосано. Но това скоро ще стигне до германците. Има голям поток на служители не се задържат хората че на са удобно на шефката.
Не се лъжете да ходите там.

Фирмата се ръководи от сърби,а те от своя страна са назначили няколко чуждопоклонници, които са готови да направят всичко само и само да си запазят постовете. За хората които наистина вършат работата се допуска единствено да мислят че трябва да се чувстват управлявани. С осигурен мизерен обяд и местонахождение намайната си тази фирма просто я пропуснете като възможност за работа. Само име и нищо друго.От опит споделям мнението си.

1. Нашата корпоративна философия е не само движещата сила на нашия успех, тя прави Вюрт страхотно място за работа. - пълна лъжа - дори 2% да имаше истина, ======== изнервено място за работа, лошо и надменно поведение от страна на така наречената управителка Лора,- освен снобарско поведение, друго няма да видите, хората напускат заради нея.
2.Предлагаме международна работна среда, професионални обучения и обвързани с работното представяне бонусни схеми. - оше една голяма лъжа ==== няма бонуси, не разчитайте на нищо
3.ко искате да градите кариера в динамична, международна компания, разгледайте какво предлага Вюрт.
- секта, лъжи и обещания ,,,, няма уважение, не могат да работят с хора, безскрупулна компания

===== бягайте от там !!!! Не си губете времето !!!