Вюрт България ЕООД / Wuerth Bulgaria EOOD /img/frontend/nomap.png"

Вюрт България ЕООД / Wuerth Bulgaria EOOD

Загубих много нерви и време в тази “немска” фирма. Спечелих приятели и познанства с хора, които лека полека напуснаха потъващия кораб. ХОРА ако желаете да бъдете марионетки за минимални заплати и големи обещания можете да се пробвате, но от тази фирма здрави няма да си тръгнете.
Над 80% от персонала се прела в конкуретна фирма, ако ви представлява интерес разберете коя е.

Хайде колеги шефката ни кани на коледно четвъртък в фойето. Няма пари поканата е всеки да вземе нещо домашно. Плескавици и ущипци дано некой се сети да донесе.

Аз съм бивш служител на фирма Вюрт България.
За престоя си от 3 години видях изключителен не-професионализъм.
От склада до офиса бълно безхаберие.
Смешни повтарящи се акции,постоянна липса на стока,много грешки в доставките и логистиката.
Как оцеляват ....не знам.
И за капак се появиха някакви Сърби,които да учат Българите на търговия.
Да ама не...стана по-лошо.
Вюрт България не е това което беше.
Бягайте надалече.

А като свърши кредита 6 милиона сърбина ще даде ли динари? Или да зеъннем на китайците?

Всичко е на максимално негативно.
Работят едни некомпетентни лелки с IQ -100.
Стари забравени те се имат за хубави и за всевиши търсят си роб който да умее да им спазва инструкциите без да има нещо впредвид. Предупреждавам всеки който си мисли, че там ще открие потенциал ще се излъже жестоко. Много ама много са зле Вюрт във всяко едно отношение. Подигравките към работника който им прави цялата работа са ежедневие. Те си седят и чакат всичко на готово. Е казах този който го чете да помисли сериозно над това и да прецени дали да почне работа там.

Интересно е да се прочетат мненията на хора, които не работят във фирмата по една или друга причина. Те обаче рядко са обективни. За хората, търсещи работа във Вюрт ще бъде интересна и друга гледна точка. Като настоящ служител на Вюрт от опита си досега мога да кажа, че фирмата цени всеки, който иска да работи за нейното и собственото си развитие. Самоинициативата и мотивацията за работа не остават незабелязани. Хора, които очакват спокоен работен ден с минимално натоварване или обикновена чиновническа дейност, не са се насочили към правилния работодател. За тези, обаче, които искат да натрупат полезен опит, ад учат, да се развиват и усилията им да бъдат подобаващо възнаградени, Вюрт може да предложи много.

Некомпетентни самоубедени подмазвачи на сръбски шефове без път и посока

Вюрт е единствена фирма, в която съм хвърлил супер много нерви без да има абсолютно никакъв смисъл. Съветвам ви да не си губите времето с нея.

Ще си спестите доста главоболия. Не се лъжете по името на фирмата. Много текучество.

Защо ВЮРТ се внася и от друга фирма, която внася уж от ГЕРМАНИЯ И УЖ Е ПО ДОБРА СТОКАТА ИМ? Как да се справят вашите ТП... с това, че другата фирма продава по евтино и уж по качествени консумативи? Защо.. изобщо мениджърите го позволяват? ДАЛАВЕРА? или пък не ?