Вюрт България ЕООД / Wuerth Bulgaria EOOD /img/frontend/nomap.png"

Вюрт България ЕООД / Wuerth Bulgaria EOOD

Наскоро кандидатствах за работа там и се потресох от отношението и самочувствието на така наречения търговски директор. Ако се не лъжа, казваше се Илия Малиев или нещо подобно, но не това е най-важното. Държанието беше нагло и арогантно, с големи претенции, самочувствие, но видимо без никакво покритие. Дори и да ме одобрят за съответната позиция, няма да стъпя повече в с. Герман. Като виждам и написаното тук, явно е вярно, свързвайки го с преживяното от мен. Никой, който уважава себе си, не е добре да им се връзва на обещанията, големите приказки...
Не се лъжете и не губете от ценното си време.

Не коректна фирма. Не започвате работа пр тях. Карат хората да потписват в договора че ще плаштат неостойки ако не работат две години за тях за хиляди левове. Около 3 000 лв. неостойка за обучения който никъде не са описани и не е законно. Пзаете се много от Вюрт.

Не е добре да се работи за тях. Не очаквайте разбиране човешко отношение и каквото и да е било развитие. Само държане на сметка обясняване и се чувстваш като ученичка. Лорка се гордее дори с това как сърбите унижава нейните хора а тя нищо не прави защото не може че ще я махнат и нея. Ако искате уважение разбиране и подкрепа това НЕ за вас. Ако искате да ви унижават и обиждат и да ви изгонят след няма значение на колко време сте ходете и им работете.

Ето и моето виждане:
Заплащането - горе долу добро за бранша.
Уважение - никакво,ако имаш собствено мнение и виждане по някои въпроси, не ти е там мястото.
Привилегии - никакви. Без бонуси, без ваучери, нищо. Допълнителното здравно, сам си го плащам.
Фирмена сигурност - няма такава, тъй като не се знае кой ще бъде следващия уволнен.
Натоварване - често се налага работа извън работно време, която не се заплаща. Някой колеги изпълняват по няколко длъжности.
Потенциал - зависи. Не може да има развитие за всички способни, а те са малко.
Местоположение - много лошо. Ако не караш кола много зле.
Колеги - едни от най-мързеливите, с които съм работил за целия си 20 годишен сташ. С изключение на 5-6 човека.
Работна среда - клюки, интриги, напрежение
Мениджмънт - бягай те далече, много некадърни.
Дано съм помогнал.

Таа Лора нзнам как изобщо гледа хората в очите и има нахалството да им говори и да има искания и задачи към тях. Идва неиното време ще я детронират много скоро.

Зле е полжението много. Това е зле оправлявана фирма с много накъдърници. Но най зле са мениджерите. Всички търговци ни третирът като все едно сме глупаци и не става нищо от нас. Много е жалко защото инъче има и не лоши хора. Заплатите също не са хубави а ако стигнеш таргети планове и гп после дигат плана. Тъкмо свикнеш с клиентъ и те ти ги вземът да дадът на друг търговец. Недей те да се лъжете по името то не е германско одавна сръбско е. Ще се обеснявате като ученици за всичко на хора които са не знаещи и не можещи а вие ще искарвате пари за таа фирма. Не си губете времето и здравето.

За жалост фирмата няма нищо общо с това, което е беше преди години.. Огромно текучество на персонал.. Кажете ми коя фирма ще изкарва нови работници на конвеир? Въртят си новодошлите из Сърбия и България на някакви обучения и прочее. После ги плащат с неустойки ако искат да напускат. Това не е работа, това е по-зле от затвор! И аз съм един от хората, които скоро ще си подават молбите, защото вече не се издържа в тази фирма. Просто едно огромно пране на пари се случва тук! Обърнаха го на секта, постоянно ни викат в централата за да правим някакви ужасни презентации пред новите и да си ръкопляскаме като малоумни. Заливат ни с работа и нямаме никакво лично време дори за семействата си! Всички колеги се изместиха във фирми като Бекра. В тази посока отиваме и ние!

Nema se lujete da hodite tam hora. Apeliram vsi4ki normalni da be gi uvajat dori a interviu i vsi4ki vse o6te deto tam rabotiat da se mahat. Teparva shte vi razkajat igrata. Gargi4 ve4e nema grab v Germaniq i Sega 6e vi razkatae. Targovcite sa nai zle vzimat im klienti ne mogat da rabotat izlagat se pred klientite. Lora e nai dolna dolnqrka koqto ne haresva nikoi tq ne obi4a i deteto si dori. Karieriska deto be6e prokyrist a hode6e s Gargi4 na taini ve4eri za da izgonat Bogdan i podliva6e voda. Zahvarlila si e deteto v 4ujbina i to 6e stane kato neq s toq primer. Sega glasi da uvolni edni ot 6to gode normalnite targovci. 6e maha i ot vatre6na slujba razni hora. No ne znae kakwo i se gotvi. Potpravqt se dokladi i ot4eti za Germaniq laje se.
Molq vi ako imate gram akal ne se lajete nito da pazaruvate za6toto stokite sa kitaiski nito da rabotite tam za6toto ne e germanska firma a srabska. 6e vi lajat i na kraq 6e vi izgonat ili vie sami 6e si tragnete. 6e se obesnqvate za vsi4ko daje i do toletna kato hodite.
Ne ne ne na tozi tzirk. Nqma uvajenie u potkrepa.

Лорка не е нищо друго освен една скъпо платена сръбска пруститутка. Държи се с работниците като роби а в това време тя няма претстава за работата на никои от персонала. Има хора който работят по хиляда неща и тя незнае какви са точно. Напускат много търговци непрекъснато. Станаха за смях тия в тая смешна фирма.

Перачница на пари. Югославски престъпници. Ще се подава сигнал за проверка. Гъргич плаща на службите в Югославия за да не влизат други фирми и да са конкоренция. Пращат бг служители там уж да се учат а перат пари и ги правят подлог.
Никога не се лъжете по лъскава та фасада. Сградата е на Лора на свекъра там на рода та и се грухат. Години ще продължи тва. В Германия не знаят а Гърга за тва я трае още.
Престъпници.