Вюрт България ЕООД / Wuerth Bulgaria EOOD /img/frontend/nomap.png"

Вюрт България ЕООД / Wuerth Bulgaria EOOD

Дайде повече информация за продуктов отдел? Викат ме на интервю и искам да разбера малко повече.

Palni ideoti. Mafiq i kratci. Ne rabotete pri tqh ne e dobre. Zaplatite za zle a garbeneto qko. Vsi4ko e ostarqlo pravqt se samo tablici i nqma normalna sistema. V sklada ni6to ne e nared nqma ni6to i samo se izlagat pred klientite. Upravitelkata e mnogo zla i s golqmi pretenci. Ni6to ne stava ot neq.
Ne gubete vreme. Ceneto go cenete i sebe si i svoq trut.

Ще разкажа с няколко думи.
Не се лъжете че е немска фирмата защото не е. Управител ката Лора е много гадна и тъпче и унижава хора наред. В склада се краде много. Ана и новия началник си поделят подаръците на колегите за Коледа които са пратени от клиенти. В офиса не разбират че има нащо за тях. В счетоводството са баби които само обикалят и търсат ядене. Продуктови те специалисти не работата нищо и само клатат крака даже и с продавачите не говорат. В орак направили началнипка Михаела която спала с половината фирма и сега говори за колегите си и казва всичко на Лора. Дияна ще я махнат така предложил Илия да дойде някой по млада но засега още я ползват. Само клюки никой не знае какво прави. Севдалина само лъже и се подмазва. Хората не са добре в тази фирмичка. Правят фактури на стока която нямат налична за да изпълняват планове и големите да обират меда. После клиентите са ядосано. Но това скоро ще стигне до германците. Има голям поток на служители не се задържат хората че на са удобно на шефката.
Не се лъжете да ходите там.

Фирмата се ръководи от сърби,а те от своя страна са назначили няколко чуждопоклонници, които са готови да направят всичко само и само да си запазят постовете. За хората които наистина вършат работата се допуска единствено да мислят че трябва да се чувстват управлявани. С осигурен мизерен обяд и местонахождение намайната си тази фирма просто я пропуснете като възможност за работа. Само име и нищо друго.От опит споделям мнението си.

1. Нашата корпоративна философия е не само движещата сила на нашия успех, тя прави Вюрт страхотно място за работа. - пълна лъжа - дори 2% да имаше истина, ======== изнервено място за работа, лошо и надменно поведение от страна на така наречената управителка Лора,- освен снобарско поведение, друго няма да видите, хората напускат заради нея.
2.Предлагаме международна работна среда, професионални обучения и обвързани с работното представяне бонусни схеми. - оше една голяма лъжа ==== няма бонуси, не разчитайте на нищо
3.ко искате да градите кариера в динамична, международна компания, разгледайте какво предлага Вюрт.
- секта, лъжи и обещания ,,,, няма уважение, не могат да работят с хора, безскрупулна компания

===== бягайте от там !!!! Не си губете времето !!!

Да тя Михаела се пердаша с тарговскиа Илия Малиев

Михаела е голям парцал. Само се лигви със всичките търговци им се слага а те тичат след нея като палета кутрета. Има любов дава им любов.

Имах възможността да направя среща в офисът им в София в с.Герман.
Спокойно мога да заявя, че ми загубиха времето. Изпратиха ми за среща една госпожица, чиито години вероятно са почти колкото трудовият ми стаж. Това дете вероятно имаше не повече от 2-3 години трудов стаж в невъобразимата сфера на HR. - Тоест тя идея няма как се работи.
Пътувах цял ден от другият край на страната за да ми пратят, човек без опит за да ме разпитва какво мога да правя... - Това не е само неуважение, но и пълно безхаберие от страна на мениджмънта на фирмата в БГ.
Когато подбираш специализиран персонал на среща изпращаш човек с опит в конкретната позиция, а не току що завършила гугутка с къса пола да те оценява да ли си способен да я работиш въпросната работа. През годините сам имал възможност да наемам персонал и никога не съм си позволявал да подходя непрофесионално. Няма как да избираш персонал, ако не познаваш конкретната работа, която той ще извършва в бъдеще. Тези хора от Вюрт са поне 20 години назад в работа с клиенти и организиране на дистрибутроски канали от Хенкел България например.

Ама таа Масларова е ацки тъпа. То като офца блее. Подиграват я много а тя уш не сфаща нищо и си блее. Не става за ништо камо ли да управлява хора даже цял склат. Хората са дигнали раце от нея и нея понасат само разговори и само мазноч. Много приказки а само се слага и мазни на Лора а и я лъже непрекъснато. Типична глупава блундинка не става ништо от нея. Лашкиня и лицемерка. Плюе всички пред Лора а онаа и вЕрва и после проблеми само.
Само се прави на мила а е злобарка и клюкарка.

Много е зле в тази фирма. Сега ще започнат пак да гонят хора и то от вътрешна и външна служба. Тези който най малко се очаква и не заслужават. Ще си взимат на цяло нови хора за да са им роби и да не взимат по добри заплати. Работа се извън редно и само забелешки и критика. Хората треперат и се разболяват там. Не си мислете че зад името има нещо верно. Лъжа измама и сърби. Това е Вюрт в сегашни времена.