Интерфрукт България ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,Район р-н Приморски, Генерал Цимерман, 56, ет. 1, ап. 1&markers=Варна,Район р-н Приморски, Генерал Цимерман, 56, ет. 1, ап. 1

Интерфрукт България ЕООД

Ако ще ви е по-добре да ви кажа че фирмите на Иван Тонев /както и да се казват те, а те имат много имена...../ се държат по един и същ лъжлив и измамен начин не само с работниците си а и със свойте клиенти и парт.

аз сам бив6 служител на в  интерфрук или бг фре6 много не6та са верни за нея но в склада за варна  в продалтжение на 4 месеца се пла6та6е и то благодарение на управителя на склада  но и  иван  тонев с п1лно право сменя  управителите на скалада през 3 месеца и аз сам от малкото които си зеха си4ко далжимо:)

Понастоящем продължават да търсят служители - същите позиции, средно по два пъти месечно. Внимавайте, сменили са името - новото е АЙ ТИ БИЛД ЕООД, но позициите и адреса на фирмата са същите.

При положение, че се пускат обяви всеки две седмици....има ли наистина смисъл

Здравейте,имам намерение да кандидатствам за работа в София,за длъжността:Касиер - фактурист и контрольор складови наличности гр. София.Моля, за информация за склада-къде се намира и дали не са се променили условията на работа !Дали има смисъл?!

Отново обявите за Главен и заместник счетоводител... Не можаха ли в цяла Варна да намерят кадърни счетоводители? Има явно някакъв проблем, отказвам се да кандидатствам.

Пак същите обяви, за втори път този месец :)
Има ли още балъци във Варна?
Имал съм делови отношения с "шефа" и служители - никога повече :)
Оценките които давам не са актуални, нямам наблюдения.

Благодаря на сайта и на хората изказали мнения за фирмата.
Показателен е и факта, че едни и същи обяви се появяват ако не всеки месец, то поне 5-6 пъти за година.
Всеки сам си решава....

Благодаря Ви. Няма да кандидатствам за работа там. Веднъж вече пренебрегнат написаното в този форум и си изпатих/за друга фирма става въпрос/.
Отново благодаря!

Благодаря за изказаните мнения, случайно попаднах на обява за робота, като "търговски представител" и реших да погледна какви са нагласите във фирмата!
 Мерси, няма да кандидатствам...благодаря на всички писали :)