Интерфрукт България ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,Район р-н Приморски, Генерал Цимерман, 56, ет. 1, ап. 1&markers=Варна,Район р-н Приморски, Генерал Цимерман, 56, ет. 1, ап. 1

Интерфрукт България ЕООД

Добре са го измислили този сайт.През тази фирма са минали много хора и аз съм едн а от тях...Да никакво отношение към персонала.Любима дума на "шефа" говеда...Въпреки,че ми изплатиха почти всичко се радвам че се махнах от там.То няма такава работна среда нерви, крясъци....ежедневие.Багайте ще видите когато се работи спокойно колко е по добре....

много съм разочарована от тази фирма и най-вече от Мария, до сега не бях познавала служител на фирма, който така да обещава и да не изпълнява обещаното, с какви ли не извинения......или че била в чужбина.....нямам думи, не случайно си търсят на всеки 2 седмици служители.

Здравейте на всички бивши и настоящи слуйители на тази фирма!Моят приятел иска да започне работа като международен шофьор в тази...институция.Бих искала да знам дали за всички е един и същи...члена?Моля ви,ако някои може да ми отговори преди да е станало късно ще съм ви благодарна!

към "героят" - маринке, маринкееее, дотам ли падна да пишеш глупости в опит да тушираш всеобщото отрицателно мнение на бивши и настоящи служители и фирми-партньори към настоящия ти шеф = бивш любовник

съветвам всички бивши служители да си изкарат една справка за социалното осигуряване, като обърнат внимание върху периода, през който са работили там. изненадаааа - няма данни за постъпили осигуровки за този период! прекрасният "дебел" и блюдолизката УЖ са внасяли осигуровки, но не са стигали явно до касите.
не се съмнявайте във възможностите на НОИ да спечелят дело срещу тази подла комбина.

и не на последно място искам да изкажа съболезнованията си към хората, които работят там

безплатно им давам и един съвет - напускайте колкото се може по-бързо, защото това е единственият начин да минимизирате загубите. било то 1 или 2 заплати, бъдете убедени, че колкото повече стоите, толкова повече няма да вземете

Фирма-чудо! Удивлява всички, които са работили там (включително и менЮ. Чудя се как съществува тази фирма...
Заплащане - от време на време. Ако обявите напускане - СЪС СИГУРНОСТ НЯМА ДА ПОЛУЧИТЕ НИЩО! Аз не получих за последните 3 месеца работа там... Уважение - о да!само ако представите ви за това са викове, крясъци, обиди..Виждала съм хора, които са БИТИ там. Да, бити!!!!
Привилегии - само ако минете през леглото на шефа или ако успеете да му излижете уникално самочувствието....
Фирмена сигурност -мутренска фирма с много тъмни афери! За каква сигурност говорим?
Свободно време - що е то?
Потенциал за развитие - о да! Можете да си докарате някое раково заболяване от нерви....
Местоположение - винаги в краката на управителя!!!
Колеги - всеки знае себе си...
Работна среда - робовладелска и интригантска. Нерви и невероятен стрес..
Моля ви, не мислете, че това са субективни мнения..Никой няма шанс за по-различен опит там...Единственият шанс е да не се присъедините към опарените! Мина доста време откакто напуснах, но такова чудо никъде не съм виждал досега...

Аз работя в Интерфрукт България ЕООД повече от година.Работа има,но моето лично мнение е че за да има заплати това е нормално.Колегите са приятни заплатите от както работя там са били плащани по договорките и с осигоровките всичко е наред.Искам да кажа за всички писали по-горе какво са дали те от себе си за да заслужат доверие и привилегии когато не са си дали достатъчно време да заработят ползотворно.Може организацията да не е идеална но кое в тази страна е.
А по отношение на коментарите за управителя и за външния вид това според мен не засяга никого.Мненията изказани по-горе са абсолютно не професионални а по отношение на неизплатените заплати,причина поради която може да не се получили е че не са постъпили коректно при напускането но това не е незаконно има си по кодекса точки от закона и докато не се научим на култура при постъпване и напускане на работа не само там ще ви удържат пари.

Малеее,
подавах към 8-10 пъти абтобиография и все се ядосвах защо не се обаждат. РАДВАМ СЕ ЧЕ НЕ СА! По едно време като им види безконечните обяви човек се досеща, но тия явно са измет. Мерси и продължавайте с коментарите. Този сайт го чаках от години!!! Както и да е късмет на всички ни и пак ще се обаждам ако мога да помогна.

Здравейте! Не сам работила във тази фирма и от мненията които прочетах едва ли ще работя, но бих ви помолила да ми дадете малко повече информация за самата фирмата, понеже незнам по каква случайност избрах точно за нея да пища описание на дейността и анализ. Студентка съм и се нуждая от малко повече информация за дейността й. Ако можете ми пишете на този е-mail richy0907(at)yahoo.es. Всичко ще ми е от помощ. Благодаря ви предварително.

Когато седят много маймуни на едно дърво, какво виждат горните?-маймуни
А какво виждат тези,стоящи долу?-задници.Е, подобно е състоянието в тази
фирма.Само, че задникът е един и то голяяям.......

В такава фирма досега не бях попадал!!!!!!!!!!!
Може да се каже, че ми скъси живота, никаква организация, липса на персонал, ако може ти да свършиш всичко, и с цялатаа си наглост шефа все недоволен. Ако назначи някакви хора ги обижда като говеда.Не се знае до колко часа ще се работи.Всеки божи ден. Радвам се,че се отървах от тази мизерия.