Интерфрукт България ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,Район р-н Приморски, Генерал Цимерман, 56, ет. 1, ап. 1&markers=Варна,Район р-н Приморски, Генерал Цимерман, 56, ет. 1, ап. 1

Интерфрукт България ЕООД

Тази фирма се управлява от човек без никаква ценностна система и морал.Работи се в атмосвера на лъжи и интриги шест дена в седмицата по десет часа от .04h сутрин до като свърши разноса.Работи се и на националните празници без допълнително заплащане.Общите работници работят без трудови договори и осигуровки.Автомобилите преминават технически преглед по втория начин вместо отдавна да са бракувани.В склада е пълна мизерия и мишките се разхождат по плодовете.ПРЕПОРЪЧВАМ НА РИОКОЗ ДАИ и ПРОКУРАТУРА ДА ВЗЕМАТ НЕОБХОДИМИТЕ МЕРКИ ЗА ОТНЕМАНЕ ПРАВОТО Г-Н ИВАН ТОНЕВ ДА ИЗВЪРШВА ТЪРГОВСКА ДЕЙНОСТ.

това са подлеци и измамници.Нищо от това,което обещават,не се спазва.Не пожелавам на никой да има трудови отношения с ИНТЕРФРУКТ.Тези хора си мислят,че могат да излъжат целия свят,но се лъжат.Аз съм човек,който не вярва на всичко написано или казано,но тук всичко е вярно.Обедих се сама в това,за което жестоко съжалявам.Мислих си,че има хора които мрънкат и се оплакват без основание или защото нямат друго какво да правят,но тук написаното за ИНТЕРФРУКТ е ИСТИНА.Хора,ако нямате нерви за късане,ако ходите на работа и искате да получавате заплата за това,ако мразите лъжата и некорекността,стойте далече от тази фирма.

Тази фирма е с постоянни обяви за работа. Толкова ли не му пука на този ШЕФ, че се отнася по такъв начин към собствеността си ? Това текучество трябва да го наведе на мисълта, че причината може и да не е в работниците, а в управленският персонал !
Когато има търпимост и взаимно уважение работата върви!
Никой себеуважаващ себе си човек не би постъпил в такава фирма, след прочита на тези мнения отдолу.

пълни лъжци м мошенници с главно м,пари за извършени услуги към тях не чакайте-в близките години

За съжаление всичко написано тук като отрицателни мнения е истина.Работната среда там е ужасна благодарение точно на тези гъзоблизки Марина и Мария(всъщност те са две)!Счетоводителката страда от мания за величие и страхотна невроза,и неможе да си помисли че може да има някой по умен от нея:))))Ако бях на мястото на данъчните и всякави проверяващи органи щях да имам доста работа с тях!!Не започвайте работа там за да не сте един от многото ощетени!!!А също един от многото които са си хвърлили труда за да расте на някой задника.

Здравейте на всички писали по-долу. Никого няма да опровергаваме, поне не докато не се усмелят да напишат имената си, защото нас не ни е страх да напишем своите. След акто сте били такивяа "супер коректни" служители ще се радваме да разберем кои сте, за да може да опровергаем или не твърденията ви.
Трудно е да разберем как можем да изкарваме ние заплатите си на чужд гръб и чий е този чужд гръб. Нямам думи да опиша колко неграмотни хора са минали през фирмата, които обаче имаха самочувствието ан Айнщайн.Ами съжалявам- никой нормален работодател не толерира качества като неграмотност и абсолютно нежелание за ограмотяване.
За всеки влак си има пътници и вие ще се качите на своя, а в Интерфрукт България ЕООД все още ще работят достатъчно кадърни хора.
Мога да ви кажа само, че харесвам работата си, въпреки трудностите(които са навсякъде) и ме е жал за хора, които сменят работните си места пред месец-два, защото това означава че се лутат и в живота си. Може би, ако се замислите ще познаете в себе си такъв човек, тъй като иамм контакти и с бивши служители ан фирмата и те са точно такива, а иначе се бият в гърдите.
Успех на всички ви, а на тези които все пак търсят работа мога да кажа- първо проверете и тогава съдете. Нито Марийките, нито Маринките са зверове, а ако бяха такива до сега да са се изяли помежду си.
Успех!!!

Всички работещи в офиса на тази фирма са интриганти и мушенници, некоректни към хвърления труд и усилия да бъдеш в полза на фирмата.Работил съм там и знам.съсипах си живота за да може фирмата да върви, а на края дори не си взех парите, напротив опитваха се така да извъртят нещата че едва ли не трябваше да си платя че съм работил в "престижната им фирма" и че те не ми дължат нищо. Яд ме е че хвърлих толкова усилия да им бъда полезен.
а за уважението - никой от тях и особено "готиният им шеф" не знаят значението на тази дума. за тях са важни само парите заработени на гърба на някой друг. работил съм на много места, почти всичките ми познати работят за някой друг, но за такова отношение,за такава грубост и брутално поведение на работодател към работници не съм и чувал. в тази фирма имаш чувството че живееш като в Америка по време на робовладелството- ти си ДЛЪЖЕН да работиш( денонощно да си на линия),а те ще ти платят АКО ИСКАТ, а те НЕИСКАТ, защото това е разход за фирмата , който за тях е безсмислен. Те дори не правят опит да съберат някакъв колектив, за да може работата да върви, напротив, постоянно се търси нов персонал защото старият е избягал или изгонен, защото си е потърсил правата. а най-лошото е че освен персонала горят и клиенти и партньори, в една или друга сфера : складове по борсите, доставчици, транспортни фирми, дори ПРИЯТЕЛИ на "коректния шеф". Аз направих грешка като не се доверих на мненията, не грешете и вие. може и да се държи добре с вас първият месец, но рано или късно ще си покаже рогата и ще си изпатите. Всичко това го пиша за ваше добро, жащото аз вече се опарих, ПАЗЕТЕ СЕ.
Дори сега като пиша това ме е яд че не потърсих начин да си върна поне материалните загуби, но сама птичка пролет не прави. Трябва всички опарени да намерим начин да си отмъстим, дори не заради самите нас, а за бъдещите служители, които не знаят за този сайт и ще страдат като нас.
Знам че и това мое мнение ще бъде опровергано от някое Марийче или Маринче, но бъдете сигурни че това което пиша е вярно, и докъто работех там винаги съм бил коректен към фирмата, но в замяна получих само един гол ... .
Хора , повярвайте ми и се пазете далеч.
Един излъган , но доброжелателен.

БЯГАЙ НА ДАЛЕЧЕ!!!!! Ако поне малко даржиш на себе,БЯГАЙ НА ДАЛЕЧЕ!!! Ако държиш на нервите си и колкото и да си на зор,БЯГАЙ НА ДАЛЕЧЕ!!!! За да работиш там трябва да си мазохист или да си плюл на достойнството си.Тези които работят още там мога само да ги съжалявам и ги посъветвам"КОЛКОТО И ДА СИ ФИНАНСОВО ЗАТРУДНЕН ПРИ ПЪРВА ВЪЗМОЖНОСТ БЯГАЙ,ТАКА И ТАКА НЯМА ДА ВЗЕМЕШ НИЩО"Тези които сега ще си търсят работа,четете форумите и мнениятата за фирмата за която ще кандидатстваш,НЕ ПРАВЕТЕ ГРЕШКА КАТО МЕН!!!! УСПЕХ!!!

ужасяваща фирма аз съм потресен.просто нямам думи за безредието,неорганизираноста на работата -пълен хаос за голямо съжаление и мое разочарование.човешко отношение на работодател към пресонал-никакво.пряк свидетел съм на обиди и системниунижения.постоянно си в неведение ,чакаш наставления ,задачи работиш като вол изванредно и накрая си неоценен с опанати и разбити нерви ,не се дават заплати навреме нито колкото се полагат .удръжки има винаги причина за тях се намира винаги.нямам думи да опиша честно ви казвам бягаите далеч от тази фирма собственика дължи пари на стотици фирми и хора тои се крие и оставя бедния персонал да обира пешкира .тои е алчен и няма грам сачъствие камо ли уважение кам служителите си.те идват за по два до три дни и бягат ужасени без да са заплатени затова постоянно набира персонал.не ходете забога там моля ви!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zdraveite, ami ot vsichko koeto se kazva do tuk, moga da kaza che v povecheto firmi v Bulgaria otnoshenieto na shefa kum personala e takova. Zaplashtaneto e sushtoto. S 2 dumi nishto novo pod slunceto. Bih se uchudila ako te uvazavat kato rabotnik.