Интерфрукт България ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,Район р-н Приморски, Генерал Цимерман, 56, ет. 1, ап. 1&markers=Варна,Район р-н Приморски, Генерал Цимерман, 56, ет. 1, ап. 1

Интерфрукт България ЕООД

Привет на всички от клуба на ,, Интерфрукт,,. Аз също имах участта да попадна там. Работех повече от 6 месеца, сега чак се чудя какъв герой съм била..., естествено последната заплата не си я взех ,думите на въпросния ,,шеф,, бяха че не съм си довършила нещатата при положение ,че имах два месеца срок на предизвестие а човек за моето место така и не се намери. Това драги хора не е фирма, това е...просто безумие и докато има някой да му се връзва на тоя шеф ще има и изпищели а той ще си пълни гушата за сметката на моето и вашето здраве. ще се радвам да си комуникираме. Наистина тая тема е....БОЛНА ! Искам да предпазим колкото се може повече хора от този АД !!!

Работих в тази фирма около 3 месеца.Искам да ви кажа че това е най некоректната фирма в която съм работил! Управителя е абсолютен мошенник!Това което ви се обещава на интервюто просто няма да го видите никога.Хаос, нерганизираност, некоректност,подлизурковци колеги които си мислят че като ближат... на управителя ще са добре.Моят искрен съвет към всеки,който иска за работи там е въобще да не се опитва, просто ще бъде прецакан.

Интерфрукт България ООД е най некоректната фирма , в която е възможно човек да попадне :( ! Плащат ти 450 лв. а те осигуряват на 220 лв., експлоатация на макс , редовно извънработен труд, който не се заплаща,отвратителен, крив,безпринципен, некоректен и към служителите си, и към контаагентите си и абсолютно към всички, с които .. ...работи работодател, на име ..Всеки постъпил на работа още на първия месец иска да избяга от там с писъци и крясъци.Работната атмосвера е много нервна и потискаща.Няма никаква ценостна система,а за морал и съвест изобщо не може и дума да става, не се уважава труда и старанието и личността.Шефът управлявя като един истински робовладелец.Наистина не намирам думи, с които да опиша ужаса и разочорованието си.И на всичкото отгоре на почти всички напуснали не се им изплаща труда поне за 2 седмици.Господин ..... винаги намира оправдание за това, както се случи и с мен и аз не знам как да постъпя и към кого да се обърна :(. Ако уважавате себе си никога не постъпваъте на работа там,аз много съжалявам, че нямаше от къде да получа предварително инфо за фирмата за съжаление това се случи чак след като започнах там работа.В един момент се оказа че всички познават ... ..... и всички фирми са изпищели на умряло от него и неговата фирма, нещо в което и аз лично имах "честта" да се убедя.

Хора не зная в какви фирми сте работили но тази е..... нямам думи ! Просто поразпитайте доста преди да почнете някъде. В такива фирмички си скъсяваме живота....