Експириън Скорекс България ЕАД / Experian https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 86, Space Tower&markers=София,бул. Цариградско шосе 86, Space Tower

Експириън Скорекс България ЕАД / Experian

Може би въпроса ми не е подходящ за тук,но все пак
Какво трябва да бъде нивото на английският език?
И знаете ли какво представлява Talent Acquisition Assistant
Благодаря предварително!

Не вярвайте на рекламите на компанията. Мениджърите и HR-ите, в опитите си да привлекат хора, лъжат кандидатите за привилегиите, които получават, за да започнат работа. Една такава лъжа е зоната за игри. Да, такава има - PS, билярд, джага и маса за тенис - но по 1 брой от всяко за над 700 човека. Сами се сещата, че и да искате не може да се доберете до тях в работно време.
Интензивността на работата също не е това, което ми беше рекламирано по време на интервютата - става въпрос за RAG/ACES отдела. Уж всеки сам можеше да определя какво да прави, когато има свободно време, но реално свободно време нямаш. Винаги ти се измисля да правиш поредното безумно обучение или да помагаш на колега да си свърши работата, защото той цял ден е бездействал и киснал във facebook. Мениджърите удобно си затварят очите за мързеливците.
Като цяло мениджърите са неадекватни. Обикалят по цял ден по срещи и ти казват по някоя мотивираща приказка от време на време. Заблудени са, че разбират какво се случва в екипите им, но това е много далече от истината. Живеят в един друг свят.
Колегите са 50/50. Има свестни, но има и лицемери, хвърлящи прах в очите на мениджърите, че се спукват от работа, докато си гледат facebook. Отдела има много проблеми, породени от неадекватните мениджъри, което се видя и от годишните анкети за удовлетвореността на служителите.
Знанията които се придобиват не са приложими извън компанията.

Привет,
От близо година работя в Dev екип в Experian и съм доволен. Задачите и работната среда са според очакванията ми. Колегите помагат и екипите около мен са сплотени.
Гледайки другите мнения съм съгласен, че има разлики между екипите. За да няма изненади проучих добре къде ще попадна преди да приема офертата.

Бивш служител усетил се навреме и напуснал. Напълно загубени месеци. Първите признаци можеха да се забележат още в самото начало при процеса на подбор. Честно казано по-жалък HR не съм срещал. Напълно некомпетентни, и сега след като съм имал възможността да работя с тях мога да да го кажа - неуважаващи индивида хора. Учудвам се как може някои да им е поверил такава работа.
Съгласих се все пак поради обещанията им но останах напълно разочарован :
Заплащането, под средното за сектора, няма признаци да мръдне въпреки обещанията
Технологиите а най-вече мениджърските похвати напълно остарели и безумно абсурдни.
Местоположението - добро но да отидеш с колата си на работа същински ад.

От добрите страни мога да споделя са колегите, макар че е условно тъй като и там се срещат всякакви и някакъв вид фирмена сигурност.

Не препоръчвам да вярвате на обещанията, които ви дават на интервютата.

HR-ите са некомпетентни!! Бих казал че и тийм лийда който беше на интервюто ми също е некомпентен а пък английския му език беше под средното ниво...

Прекалено ми е дълга историята с тях за да я пиша, но само ще обобща, че ЧЕТИРИ МЕСЕЦА ме мотаха по системата им за кандидатстване (в която все още имам висящи кандидатури между другото и те дори не реагират на тях!!!) и интервюта и ДОРИ бях препоръчан за тия позиции от мой приятел работещ там!

2 МЕСЕЦА ги чаках да се свържат с мен за интервю за позиция за която не бях кандидатствал, която се е освободила съвсем скоро, НО за която ТЕ САМИТЕ ми казаха че съм подходящ за нея и бях пуснал CV веднага след като се свързаха с мен.

Service Desk с руски език.

Дреме ми дали ще го прочетат това. Нямам намерение да се занимавам повече с тая фирма за каквато и ще позиция да е...
И офиса им е на г*** на географията и отношението им е като на г**

А пък техническите им тестове изобщо не са за външни хора, след като са свързани със CUSTOM MADE SOFTWARE...

-5 от мен по всички параграфи за Experian

Доста хубави и лоши неща са изписани по адрес на фирмата и п.т. за техническите отдели, ако мога да ги обобща така. Искам да попитам за мнение в счетоводния отдел - за натовраване, заплащане, колеги, брой на счетоводния колектив, професионално развитие и т.н

Благодаря предварително.

Probably the worst hiring HRs with no intellect or experience. I do not know how those people get the salaries they get, but surely it is an awful incompetent work environment. They advertise one and the same position for months and after an interview they don't even bother.

Funny and silly work atmosphere.

Много смешни интервюта със смешни хора. Всички са натъпкани в кутийки и няма как ефективно човек да си върши работата. Никакъв потенциал за развитие.

СЪВЕТ - НЕ ХОДЕТЕ ТАМ!!!!!

Работих за кратко във фирмата, смених заради по-добро предложение. Искам да кажа, че още от интервюто ми остана лошо чувство - некомпетентни интервюиращи, които не знаеха дори какво да ме питат. Съгласих се много трудно, след много обещания и съжалих.
Проблем номер 1: Няма мениджмънт. Поставени са някакви измислени хорица за мениджъри, които са се пазарили като на арабски пазар за "луди пари" и си мислят, че всичко се върти около тях. Бай Ганьовци. Не стават за нищо. Няма как да просъществуват дълго, ще замиришат много силно.
Има готини екипи, в повечето случаи такива, които нямат мениджъри в Бг. Не попаднах в такъв. Може вие да имате късмет...

От 3 месеца се опитват да сформират нов екип/отдел в дадената фирма и нищо не постигат. Едни и същи обяви за длъжности се публикуват на всеки 2 седмици, изисквания като за световно...

3 телефонни интервюта, на какви ли не езици, покана за интервю на място (целия този процес трае повече от 6 седмици). 1 час интервю със устни и писмени изпити... невероятно, все едно ще ти дават заплата от 5000 лв. То не бяха екселски таблици, пресмятаници, правни въпроси, ИТ въпроси...наистина безсрамно протече всичко. След интервюто казват, че до 2 седмици информират кандидатите...минаха се вече над 4 седмици и ни вест ни кост...

Несериозна работа и лично за мен загуба на време...

Както вече многократно е повторено, зависи от екипа, в който работите. Има екипи, където работата е интересна и заплащането е добро и други, където няма почти никакъв потенциал за развитие.

Фирмата много се разрастна в последните години в България и в резултат от това мениджмънтът силно се политизира. Ако не ви харесва този начин на общуване, фирмата не е за вас.

Потенциалът за развитие, дори и в по-добрите екипи, в България е силно ограничен. Има известни шансове, когато се правят нови екипи. Иначе пътят е смяна на локацията.