Експириън Скорекс България ЕАД / Experian https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 86, Space Tower&markers=София,бул. Цариградско шосе 86, Space Tower

Експириън Скорекс България ЕАД / Experian

За РАГ нищо хубаво не мога да кажа!Наскоро отдела имаше рожден ден, на който присъстваха важни клечки от UK, на които не им пукаше, а бяха дошли на екскурзия. Заради тях обаче, head-а на отдела(Маринела Кременска) беше спретнала шоу. Няколко човека, подлезурковци, рецитираха стихотворения, как да работят в РАГ е смисъла на живота им. Пълна позьорщина! Мениджърите си мислят, че на служителите им пука за тези събития. Не могат да проумеят, че подчинените им не са искрени с тях, а им целуват задниците защото в тая фирма така се случва издигането, не с умения.

Като давате по хиляда анонимни мнения, поне си споделете и каква ви е заплатата - пак анонимно. БГработодател поне са имплементирали такава функционалност. Какво ги криете тези заплати, я вижте в glassdoor - там хората по цял свят споделят!

Какво представлява техническия тест за Junior QA ???

Заставам зад името си и не го крия. Аз съм настоящ служител във фирмата. Офисът е приличен, заплащането е над средното. Мениджърите са разбрани и възпитани. Зависи вие какво търсите... Откъм Qa automation технологиите са зле. Ползвахме selenium ide. Сами си правете изводите. Препоръчвам фирмата като цяло!

Бюрокрация, претъпкан офис, ниски заплати, никакъв потенциал за развитие, некадърни мениджъри - като навсякъде.

Искам само да дам един пример а бъдещите кандидати за работа сами да си мислят:
Отворете jobs.bg и вижте има ли друга фирма със свободни 56 позиции за работа:)
Повярвайте ми ако всичко е наред за 2 седмици ще запълнят текучеството.
Средата е като в комунизма, екипите се блъскат по 30 човека в една стая :)
Има и свестни и готини колеги:)
Няма усмихнати хора :)
Ако желаете тази среда пробвайте :)

Аз съм тук малко повече от 3 години и всичко зависи от това в кой отдел си... както зависи във всяка фирма! За тези наперените дивелъпърчета с претенции за това или онова може би не е точното място за работа може би защото не ви дават без пари вафлите които сте яли по родните си места.

В предишната ми фирма от бизнес парка, там тонове нерви съм пропилял по разни псевдо шефове...за малко язва да ми докарат. Не съм се ядосвал в работно отношение от деня в който постъпих тук. ( пак казвам, зависи от отдела)

За парите, естествено има и много по-добре платени фирми, но там има и други "неща" бонус с парите! и пак зависи къде попаднеш като отдел.

За локацията, зависи от това къде живееш! На мен ми е средно добре, въпреки че Полигона е тъпо като локация и то от гледна точна на действията на Столична Община! Но ако си в Княжево, няма какво да ревеш че ти е далеч а си търси работа на България някъде!

За HR те....че то в коя фирма са ОК? Замислете се, какви качества и познания трябва да имаш за си...

За парко места, естествено всеки иска да има къде да спре като идва на работа и има доста места около сградата, но първо е хубаво да си смениш номера след като си дошъл да живееш в София. Знам, че всички искат да спират не пред входа а направо вътре ако може....ама уви ще ти се наложи да ползваш двата си крака за известно разстояние!Мъка!!!

Успех на всички, независимо към коя от всичките фирми сте се насочили!

И аз като колегите по-долу, не ви ли върнат отговор до 3-4 дена ги отписвайте.
Явно фирмата е посредствена след като неможе да използва Outlook за да връща отговори на кандидатите си ......пълно неуважение.

Не връщат обратна връзка след интервюто.....несериозна фирма която ми загуби времето.

Какво ще кажете за РАГ отдела?Поканен съм на тест-интервю, знаете ли от каква специфика са въпросите и какъв е следващия етап на подбор от страна на фирмата, в случай, че преминеш теста?