ЯВОР ООД / МЕБЕЛИ ЯВОР https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пазарджик,ул "Цар Шишман"9&markers=Пазарджик,ул "Цар Шишман"9

ЯВОР ООД / МЕБЕЛИ ЯВОР

Здравей те! До всички ,който се замислят да започнат работа в мебелен магазин Явор -гр София Ринг Мол . Редовно се бавят заплатите и това е нещо нормално за тях никой не ти дава обяснение . Относно управителя О. Савов е много коректен и точен винаги ще влезе в положение за разлика от регионалния мениджър Т.Герджиков ,който никога не е доволен от работата ти и лъже по навик ,както клиенти така и служители!Ако не желаете да се подиграват с вас за малко пари по добре не започвайте !

Тъпата фирма затваря магазините в София,Търново и Бургас.Пролича си професионалното ниво на този кенеф!

СТАНА ОЧАКВАНОТО КОЛЕГИ,ОСВЕН ЧЕ СЕ ГАВРИХА С НАС ,СЕГА И НА ПЪТЯ ОСТАВАМЕ.В СОФИЯ ЗАТВАРЯМЕ И ДВАТО МАГАЗИНА И ЗА БУРГАС ЧУХ,А ЗА ТЪРНОВО НЕ ЗНАМ.СЕГА НА БЮРОТО ПО ТРУДА ЩЕ ВЗЕМАМЕ ПО 200 ЛВ С ТЕЗИ НЕРЕАЛНИ ОСИГУРОВКИ.АКО НЕ НИ НАКАРАТ ДА ПОДПИСВАМЕ ПО ВЗАИМНО СЪГЛАСИЕ ДЕ.

Ужасена от работата в Явор. Условията в магазина са ужасни. Няма климатици, няма пари само те лъжат за парите - повече от 500 лв трудно се взимат почти невъзможно. Кесиш прав за нищо по цял ден, умираш от жега. Даже клиентите не спират да се оплакват че е страшна жега. Стоката е 70% боклуци. Само се залъгват хората. Не почвайте работа там само ще съжалявате 100%

Аз бих могъл да кажа единствено положително мнение относно МК Явор! Работната среда е повече от приятна, а управителят е супер разбран човек.

Единственото, което всеки уважаващ себе си човек може да направи, е да пренебрегне ришените от съдържание коментари на пуберите в този сайт.

Хахахаахх не така Чавдар и Явор са най-големите,хаха хубаво ги наредихтее хаха

Станислав е задник.

Аххаааха,лайненцето,това е най-правилното определение,което съм чувал за даден човек,хахаххах.Хубав магазин е Явор,но с 1000лв оборот на ден,сабираме заплати цяла седмица,мнооо якоо.Много ми е интересно защо всички говорят против Чавдар,а тук мълчание??

Явор.Явор е дърво,символ на здравина и стабилност.МК Явор и символ на простащина,несигурност,безпаричие и шурейбаджинащина.Дано някой ден собствениците да се досетят ,че лайненцето Чавдар докара магазина в Бургас ди фалит.Няма монтажи,продажби,работа изобщо.Евала на Айко ,сериозна фирма,мечта на всеки работник.Скоро ще напускам,само да излезе нещо.А и чакаме съкращения,скоро ще останат 5 човека в магазина,но на тази работа и те са много.Чавдар провали всичко,затова и Управителя и Мениджъра напуснаха,хора които се раздаваха на макс.Не започвайте в Явор,пари няма,бавят ги,отношение няма,само санкции от Чавдар.

Явор.Явор е дърво с големи корени и корона,символ на стабилност и здравина!МК Явор е символ на простащина,безпаричие,несигурност и шурейбаджинащина.Това е фирма,за която не важат закони,принципи и уважение.В най-скоро време ще напусна,не заради унижението ,а заради Рег. Мен. Чавдар.Дано собствениците някой ден да разберат ,че това лайненце просто фалира магазина в Бургас,но едвали,там връзката е сериозна..Евала на Айко,работеща организация,мечта на всеки работник.Ние имахме един Управител с акъла си,който се раздаваше за доброто на магазина,но и той напусна.Няма монтажи,продажби,смешни обороти.Чакаме и съкращения.