ЯВОР ООД / МЕБЕЛИ ЯВОР https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пазарджик,ул "Цар Шишман"9&markers=Пазарджик,ул "Цар Шишман"9

ЯВОР ООД / МЕБЕЛИ ЯВОР

Понижение за всички които са работили и са дали толкова много за ФИРМАТА. Никаква проява на уважение към тези хора само и само шефовете да спестят нчкой лев. На който не му харесва ЧЕСТИТО СЪКРАЩЕНИЕ, а на тези които им допада това (едва ли има много такива) ЧЕСТИТО ПОНИЖЕНИЕ.

Здравейте горди българи!И останете такива и не започвайте работа в Явор,по никакъв повод.Това е най-долната фирма,в която съм работил.Знаете ли,че собствениците промениха договорите на повечето служители,съответно понижения!Знаете ли,че мениджърите във фирмта вече се на договори на продавач-консултанти,управители-няма,те са мениджъри,началници на склад няма,а само складови работници.Знаете ли, за какво се прави това?Защото собствениците нямат наяждане!Сега плащат по-ниски осигуровки и плащат заплати под масата,я платят ,я неплатят.Заплати се бавят редовно,санкции постоянно!Така ,че когато канидатсвате в тази българска марка-Явор,хубаво си помислете дали си заслужава!

Здравейте мили хорица, нека на свой ред изкажа това, което мисля. Абстрахирам се от предишни публикации на настоящи, бивши и всякакви там, които са имали "огромния шанс" да се докоснат до недрата на прехвалената "ЯВОР"! С две думи, на интервюто те посреща младолик, мазен и същевременно доста "ХЕНТЕЛЕГЕНТЕН" мазник, който ти задава убийствени въпроси нямащи нищо общо с работата като цяло. Целта е доколкото му е възможно на мазника, да прецени психологически - аджеба с какъв кандидат-дзвер си има работа. До него е застанала руса мома, с тъпа физиономия, която се опитва да те преценява с кравешки поглед, без да си отваря устата. Накрая става ясно, че заплатката е доста скромна- 500лв., за т.н. БЪЛГАРСКА МАРКА, или по-скоро МЯРКА. Както се казва - пълен ташак, нооо едно не ми стана ясно, след като се правите на много интересни още на самото интервю, все пак сте съвсем скромна фирма, защо убивате желанието на кандидатите за работа. Господин Управителя за чеп за зеле не става, а разните кифльочи пърхайки около него със сигурност нямат и идея защо са там. Ръководството ще каже-кандидати бол, но същото нещо важи и за фирмите-БОЛ. Все пак един уважаващ се човек, ще намери доста по-добри алтернативи от вашите. Ако пък случайно шефчето на фирмата вземе, че прочете какво се пише по адрес на фирмата му, нека види дали проблема не е в прекалено самоуверения гъзолизец, наричан кратко- УПРАВИТЕЛ!

Бях одобрен за интервю минах 1 интервю След 2 дена последва второ интервю до тук добре Казаха че щеми се обадят  дали съм одобрен мина 1 седмица никои несе обади Реших да се обадя да получа някаква информация бях одрязан Ами щом нети се обаждаме значи неси одобрен  Отказах на 2 фирми заради тях Много са зле

Радвам се, че вече нямам отношения с тази фирма. Затова се чувствам длъжна да предопредя всички настоящи кандидати. НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ. Нищо чудно, че непрекъснато напускат хора и се търсят нови (това е доста показателно). Даже вече търсят през агенции защото никой не им ходи на интервютата.
Отначало всичко изглежда доста професионално. Интервютата се провеждат с човек от човешки ресурси, естествено присъства и многоуважаемия "Управител". После се започва... казват ти колко ще взимаш чисто, но всъщност не е толкова (а доста по-малко, четете си договорите), след това ти праскат работно време и така ти го нагласят (естествено се прави месец за месец без твоето мнение), че ти се събират по 1, 2 почивни дни седмично. Естествено не са събота и неделя. Общо взето едно ти говорят на интервюто, друго става всъщност. Но "най-хубавото" е когато начело с трудовия ти договор ти подпъхнат да подпишеш една молбичка за напускана. Ей така да си им в ръчичките... Хора търсете си правата и не се примирявайте, защото докато ние го позволяваме това то ще се случва...

Кораба потъва, БАВНО! Да се спасява кой как може! Орязаха заплати, закъсняват с аванси и не им пука, а от нас по-голями мазохисти няма! Правете си извода!!! А парашутистите в офиса: ДРЪЖТЕ СЕ ПО-МЪЖКИ, МОЛЯ!!!

Имам много добри лични впечатления от магазините Ви в София, а и отзивите за Вас са много добри. Бих искал да работя в някой от обектите на магазините ЯВОР на територията на гр.  София. Аз съм млад пенсионер от МВР /45 г./ и търся работа в добър и синхронизиран колектив, в млада и динамична среда с точно и ясно изградени структури и отговорности. Лично за мен магазините ЯВОР носят този заряд и професионален позитивизъм. Това е една от причините да кандидатствам при Вас.

Така да кажа и аз нещо на всички бъдещи и настоящи служители на "най-голямата"фирма за мебели в България.Ако искате да се развивате тука ще трябва да се научите да ходите наведени и то много,взимате задните части на шева 'на лизинг' и имате шанс за развивате.заплата ще искарате ама друг път при положение че сте обвързани с оборота а такъв няма-кво праим тогава? За миналата година приходите на фирмата са с 4% повече от 2010-някой да е усетил нещо?работиш и в един момент те уволняват защото задаваш неудобни въпроси на щефа.не си създавайте приятелства защото ще ви уволнят,явно е че  шефа не иска екип.Климатици се пускат само когато идва някой началник от ПЗ.за тия кадето се натискат да работят в тая фирма ще им кажа да се подготвят да работят по 12 часа(четете си договорите),прави,на студено и да спазвате правилата на поредия мазник който избива комплекси и да зимате 500-600 лв, в добрите сезони,и да ти обесняват че трябва да си благодарен за тях- това е мястото за вас.единственото хубаво в цяата работа е че там ще работите с колеги(някои от тях)които са невероятни хора и професионалисти.та това е в общи линии.

СПРЕТЕ ДА СЕ ОПЛАКВАТЕ БЕ ХОРА!!!!!!! В Явор си е супер може само да съжалявате че, не сте тук :)))))))))))

Вижте какво ще ви кажа,на който не му харесва да си дава молбата,пред вратата чакат още много.Да,сега ще кажете много е лесно така в тази безработица,но не е така както си мислите.Аз съм служител в момента в Явор,да  не е розово положението,но си казвам,ще дойдат и по-добри времена.Аз работя от 6 месеца и не съм взел  заплата под 600 лв.лятото 750,800 лв.Никой работодател не иска да се разделя с добрия и квалифициран персонал,още повече когато си инвистирал в тези хора,но понякога е нужно да се поставяме на мястото на работодателите си.Повечето от вас ,с риск да обидя някой,сигурно нямат и 2 год. трудов стаж,а скачат за заплати по 1000 лв,нв става така колеги,иска се работа.Аз и не очаквам да  кажите нещо хубаво,та нали манталитета на българите е такъв,винаги недоволни,пък и доколкото чета във форума само недоволните пишат,така че сте си създали прекрасна групичка.Искам да работите в Айко-ЕВРОПЕЙСКАТА ФИРМА да ви видя със заплати 450 лв.