ЯВОР ООД / МЕБЕЛИ ЯВОР https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пазарджик,ул "Цар Шишман"9&markers=Пазарджик,ул "Цар Шишман"9

ЯВОР ООД / МЕБЕЛИ ЯВОР

здравеите имам голямо желание за работа вав вашата фирма от пазарджик сам на 28 год.имам всички документи за шофиор за малак и голям камион ште се радвам ако сте заинтересовани мога да започна веднага.тел 0898749592.благодаря ви предварително

Нуждая се от работа,но имам три свободни дни в седмицата,защото през останалите водя маика си на хемодиализа.Ще съм Ви много благодарна ако ми предложите някъкъв вариянт.Благодаря за вниманието!

Може ли да ми кажете каква е заплатата на консултант в момента? За Перник. Благодаря!

Незнам какви теми и какви пари обсъждате но в магазина в младост дават далеч по различни заплати 300 лв по карта и 70 лв изплащане и това пторължава вече 6 месеца няма по мизерна фирма от тази май наистина потъва този магазин!!!!  А колкото до мебелите мизерията е голяма !

На мен  работата ми харесва.След толкова години работа тук,знам и хубави и лоши дни,нерви и усмивки,умора,мисъл за напускане,стабилни колеги,некадърни копелета, хора които си разбират от работата, и ти е кеф да работиш с тях....И още съм тук,защото знам какво е да си без работа,да си търсиш месеци наред стари заплати които не са ти дадени или да си чакаш заплатата,а те да ти я дават с 10,15 20 дни забавяне.Вярно,парите не са много, и аз се надявам на повече,и дано скоро да стане.

Аз напуснах!Не съжалявам!Започнах от самото начало!Страхотни времена бяха,страхотни колеги,прекрасни спомени!Много научих,но и много неща се промениха!В момента политиката на компанията не ме удовлетворява,но това е дълга тема.Мога само да кажа дами и господа,конкуренцията ви не спи в момента и измъква качествени кадри под носа ви /включително и мен/ ,докога ще се правите,че не ви пука от този факт?

Някой може ли да сподели информация за работата в централния офис, тъй като дотук чета само мнения на служители извън него?

Здравейте :) Аз съм студент от УНСС и правя една разработка по дадена тема и се чудех дали можете да ми кажете борсовия код на фирмата, тъй като спешно ми трябва информация от финансовите отчети, които са свободно достъпни в саита на борсата

Чета коментарите за фирма ЯВОР от много време ... и всеки е прав за себе си.
Фирмата прилича на Титаник , потъва бавно и сигурно :(
Хората, които обслужват клиентите на фирмата са истински герои!!! С неналична стока, уговорки и лъжи за качеството на артикулите, ако направиш продажба си истински герой. Относно заплащането ... нещо го удрят на  едно към гьоторе, а рязането на бонусите с минал месец си беше ВЪРХА !!!
Ръководството на моменти не взима адекватни решения на най-наболялите теми (правилни, неправилни - каквото стане, направо режат без изибщо да са премерили).
Някои винят колегите с негативно мнение ... недейте така!!! Всеки има право на мнение. Убидно е когато ти кажат отивай вкъщи - НЕПЛАТЕНА!!! И накрая като вземеш фиша сумата да е меко казано мизерна :( Жалко е ! Всеки има разходи и си прави някаква сметка, не ходим на работа за развлечение.
 Има други решения ... има други пътища. Не ви караме да откриете топлата вода, драги "ръководни кадри", просто се застъпете за нас работниците и взимайта по-адекватни решения на проблемите.
Ако някой ме попита защо не се махна от фирмата, щом не ми изнася ще му кажа, че си харесвам работата. Това че някой е решил  да ме спъва на всяка крачка, не означава, че ще си ида с наведена глава.

Драги ми Розчо Парцалев !
Незнам каде дават такива пари в тази фирма явно по другите обекти или в ОФИСА но мога да ти кажа че дори и менеджърите не зимат такива заплати.Също така по най-новите открити обекти дават по_високи заплати за да не стреснат новобранците.
Няма такива заплати !!! Писаха ми колеги които са възмутени от твоите сметки.Ще помоля колегите да си пишат коментарите за да не си помислиш че те лъжа или си измислям.Много добре разбирам че вие от офиса единствено имате интерес да пишете положителни неща за можете да нормализирате рейтинга на фирмата в сайта...факт...
За хората които нямат към това отношение ...питайте...
"..не питай старило а питай патило..." казва народа....