ЯВОР ООД / МЕБЕЛИ ЯВОР https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пазарджик,ул "Цар Шишман"9&markers=Пазарджик,ул "Цар Шишман"9

ЯВОР ООД / МЕБЕЛИ ЯВОР

СПРЕТЕ ДА СЕ ОПЛАКВАТЕ БЕ ХОРА!!!!!!! В Явор си е супер може само да съжалявате че, не сте тук :)))))))))))

Вижте какво ще ви кажа,на който не му харесва да си дава молбата,пред вратата чакат още много.Да,сега ще кажете много е лесно така в тази безработица,но не е така както си мислите.Аз съм служител в момента в Явор,да  не е розово положението,но си казвам,ще дойдат и по-добри времена.Аз работя от 6 месеца и не съм взел  заплата под 600 лв.лятото 750,800 лв.Никой работодател не иска да се разделя с добрия и квалифициран персонал,още повече когато си инвистирал в тези хора,но понякога е нужно да се поставяме на мястото на работодателите си.Повечето от вас ,с риск да обидя някой,сигурно нямат и 2 год. трудов стаж,а скачат за заплати по 1000 лв,нв става така колеги,иска се работа.Аз и не очаквам да  кажите нещо хубаво,та нали манталитета на българите е такъв,винаги недоволни,пък и доколкото чета във форума само недоволните пишат,така че сте си създали прекрасна групичка.Искам да работите в Айко-ЕВРОПЕЙСКАТА ФИРМА да ви видя със заплати 450 лв.

здравеите имам голямо желание за работа вав вашата фирма от пазарджик сам на 28 год.имам всички документи за шофиор за малак и голям камион ште се радвам ако сте заинтересовани мога да започна веднага.тел 0898749592.благодаря ви предварително

Нуждая се от работа,но имам три свободни дни в седмицата,защото през останалите водя маика си на хемодиализа.Ще съм Ви много благодарна ако ми предложите някъкъв вариянт.Благодаря за вниманието!

Може ли да ми кажете каква е заплатата на консултант в момента? За Перник. Благодаря!

Незнам какви теми и какви пари обсъждате но в магазина в младост дават далеч по различни заплати 300 лв по карта и 70 лв изплащане и това пторължава вече 6 месеца няма по мизерна фирма от тази май наистина потъва този магазин!!!!  А колкото до мебелите мизерията е голяма !

На мен  работата ми харесва.След толкова години работа тук,знам и хубави и лоши дни,нерви и усмивки,умора,мисъл за напускане,стабилни колеги,некадърни копелета, хора които си разбират от работата, и ти е кеф да работиш с тях....И още съм тук,защото знам какво е да си без работа,да си търсиш месеци наред стари заплати които не са ти дадени или да си чакаш заплатата,а те да ти я дават с 10,15 20 дни забавяне.Вярно,парите не са много, и аз се надявам на повече,и дано скоро да стане.

Аз напуснах!Не съжалявам!Започнах от самото начало!Страхотни времена бяха,страхотни колеги,прекрасни спомени!Много научих,но и много неща се промениха!В момента политиката на компанията не ме удовлетворява,но това е дълга тема.Мога само да кажа дами и господа,конкуренцията ви не спи в момента и измъква качествени кадри под носа ви /включително и мен/ ,докога ще се правите,че не ви пука от този факт?

Някой може ли да сподели информация за работата в централния офис, тъй като дотук чета само мнения на служители извън него?

Здравейте :) Аз съм студент от УНСС и правя една разработка по дадена тема и се чудех дали можете да ми кажете борсовия код на фирмата, тъй като спешно ми трябва информация от финансовите отчети, които са свободно достъпни в саита на борсата