КЕРАМИК ГРУП ЕООД /img/frontend/nomap.png"

КЕРАМИК ГРУП ЕООД

Здравейте настоящи служители.

Поради негативните коментари,които прочетох от хора,които може би явно не са си вършили работата,реших да споделя и моето мнение.
Г-н Дебовянов е възможно най-толерантния мениджър който можете да срещнете. Винаги можете да разговаряте с него и да бъдете разбрани и предразположени от негова страна. Добър човек е,а това както знаем не се среща често,дори сред колегите ни.
Относно Г-н Стефанов,дори не ми се коментира,как е възможно някой да изрече лоша дума за него. Той няма пряк контакт със служителите си,или ако има повярвайте ми,винаги е с добро отношение.
Относно супервайзорите,поне докато съм работила там,също мога да кажа с ръка на сърцето,че са много разбрани хора и също така няма да срещнете лошо отношение от страна на ръководството. Винаги колегиално отношение,независимо от позицията ви.

що никой нищо не казва обективно а?на който не му харесват условията в даден хипермаркет/верига да си обира крушите.какво не му харесвате-смени различни винаги може да се размениш с колеги ако се наложи и т.н. а и почти всеки ден имаш свободно време сутрин т.е. ако смяна от 10 сутринта или от 12 на обяд.на друго място бачкаш от сутрин до вечер че и събота и нямаш почти никакво свободно време е да заплата хвърчи на 600-800 лв. но пълно щастие няма.мен това ме устройва за допълнителен доход защото така си въртя и 2 хафе машинки и имам време за тях а и човек може да се хване нещо и часпром примерно изолация на тавани от гредоред поставяне на паркет и т.н.Вие тука искате 800 лв. заплата и да правите каквото си искате

отскоро съм в хипермаркета от около месец вече и мога да кажа че тука се родих като човек.ако на някой не му харесва да отиде в "немската дисциплина"Метро  при изперкали дъртаци  които ги пере критическата и само се чудят за какво да се заяждат.тука(в Алати) сме млади и всичките освободени от  синдрома лудване.абе като цяло си е супер с изключение на заплащането което навсякъде е проблем.дори  и шефа Димов слиза да помага отвреме на време примерно 10-15 дни в месеца слиза да консултира клиентите за по 15-20 мин. което си е все пак нещо  което в друг хипермаркет не съм въждал визирам Метро където бачках 3 месеца по временна програма и за това време мога да напиша буквално роман за простотиите и заяжданията на ръководител отдела но това е друга тема.Ако си вършиш съвестно работата  като и същевременно прявяваш самоинициативност никой за нищо няма да те закача  или да се драка

Хубаво нещо е българската литература, но не е нормално през месец два да вървят обяви за свободни работни места. Да не говорим че специално във Варна Алати ми прилича на мавзолей. Изобщо се учудвам че има хора, които работят там, защото от мои познати знам, че за обем работа която например е за 6 човека, наети са трима или четирима и се очакват да я свършат същата работа... Според мен на това място имат сериозен проблем с кадровата политика, и когато се научат да плащат коректно, канидатите сами ще ги търсят, без да има нужда да пускат често обяви....

"Непостъпил", приеми факта, че си по-скоро "неодобрен", и светът не се върти около твоята персона. Остани си със здраве.
"Едно е да искаш, друго да можеш, трето и четвърто е да го направиш".
Мъжки времена

Преди време ходих на интервю за работа в Алати , там се запознах с един индивид Николай Дебовянов , който абсолютно неадекватно започна да прави паралели между предишната ми работа и тяхното предложение (което не знам как точно да нарека) , и по-точно директно да сравнява оборот правен от мен с този който очаквали те без изобщо да си даде сметка за колко различни артикули става въпрос , това го изтърпях , изтърпях и още 1-2 изцепки и направо станах и си тръгнах, но този образ трайно ми се е запечатал в съзнанието като някакво абсолютно недоразумение .... та мисълта ми е , че няма смисъл да си губите времето даже за интервю във фирма с подобен пишман мениджър без адекватна оценка, не можете да разчитате на нищо нормално , представя ли си някой този некомпетентен да му постави таргет например хахахахах ...

На вниманието на всички семейства,прочели обявата за работа в почивна база Дедово на Керамик груп. Не се връзвайте на любезноста ипразните обещания на г-н Стефанов.Не се лъжете ,като нас да започвате работа там! Постоянните прищевки за оранжерия с домати,кокошки носачки , освен конете там ,които трябва да се грижите за тях и да бъдете и ездач и ветеринар и акушер-коняр , трябва да се грижите и за 14-те бунгала ,които са от времето на Леонид Брежнев -ще ви изгони без мотиви и по телефона. Обявата му тече постоянно през месец и нас ни държа точно месец и половина на работа. Жалко ,че има такива хора по земята и то на такива постове със звание РАБОТОДАТЕЛ!  Съжалявам даже че се запознахме и повярвахме на думите му!

Работата е като във всеки магазин или поне при повечето хипермаркети. Много работа, никакво убочение, а за уважение и дума да не става. Заплатата е твърде ниска (450-500лв.) за толкова много работа. В задаженията влиза освен консултирането на клиенти и подреждането на стоката по рафтовете,но и разтоварването на камионите със стока който идват в магазина.

Имам запитване,относно ваучерите за храна...верно ли е,че ги отдържат от заплатата на работника?