КЕРАМИК ГРУП ЕООД /img/frontend/nomap.png"

КЕРАМИК ГРУП ЕООД

"ne e vajno" не ти прави чест да се представяш за клиент и да си измисляш абсолютни глупости,при положение,че работиш в конкурентна верига.Жялка и смешна история.Толкова сте тъпи,че даже неможете и да се прикриете,както трябва.Смешници.Вчера администраторите ти премахнаха издънката.........надявам се и днес да сторят същото.

Искам само да споделя една комична ситуация ,която ми се случи там.Преди време отидох в този магазин да си закупя стока,която е на промоция при тях.След като я открих съвсем сама ,естествено си я взех и отидох на касата.И какво ми се случи там:На етикетчето им ,както и в брошурата им беше посочена цена за "БР.",но.........отивайки на касата се оказа,че не е на брой а на линеен метър,и вместо да се извинят за допуснатата от тях грешка те се опитаха най-нахално да ме убедят че бр. и метър е едно и също.Еми направете си сами изводите до колко е обучен там персонала и какъв подбор правят на такъв.Друг е въпроса че за да отидеш до там губиш и време и пари само защото те си правят некоректно брошурките.

Отношението от управленския персонала към работниците е под сякаква критика! Викове писаци за техни прищевки ,които нямат никаква връзка. Условията за преобличане на персонала са в някакви на подобия съблекални ,които наподобят коптор но те са по добри. Обучения за които не се проведоха и нищо ни получихме като сертификат. А да не говорим за обещания звезди да ти свалят! И ПОСЛЕ КАК ДА СИ НАМЕРЯТ РАБОТНИЦИ.

хубав магазин , но имам една препоръка към управителя ! не оставяйте една работеща каса  .няколко пъти ми се налага да пазарувам  след работа между 17 и 19,30 все една каса работи . наемете си персонал  ,ако искате да са доволни клиентите!

Пълна Дивория !

еми честно казано се държат с теб като с боклук гърчат те колкото могат и ако видят че имаш мнение различно от тяхното но със нищо невлияещо им те гонят като парцал и накрая те крадат.понеже са много стиснати сигорно или и аз не знам почват да те цакат като например уволнен си ама ни дължиш пари ще ти ги удържим от последната заплата ама нека те цакат  хората ама някой ден и тях ще прецакат

Незнам откъде да започна . Относно заплащането , доста под средното за страната. намалиха заплатите със по 40лв. (за транспорт) а работа си има извънреден труд не се заплаща,дори и да има.И не те осигуряват на цялата заплата която получаваш. Уважение има от много колеги, докато от други на моменти попрекаляват със правомощията си. Привилегии - има да ако издържиш няколко години и евентуално някой който е над теб си замине за да заемеш ти неговото място да. Но и да не забравяме че не си ти единствения човек , имаш още доста колеги които са на твоето ниво,така че да се спрат на теб е мал шанс за повишение дори и да имаш някакви качества. За фирмена сигурност - ако си вършиш добре работата никой няма да те закача но съкратиха част от персонала и от там работата на моменти идва в повече .Като цяло има доста свесни колеги за които мисля че им е нужна по-голяма мотивация за да дават повече от себе си,Докато други дават много над това. А проблемите на фирмата идват точно от там откъдето е и фирмата ,от Пловдив. Някой беше писал по назад за търсене на плочки из под снеговете на -10 градуса, навън. Да така е.

Много интересно в Jobs.bg:
Обявена позиция  "Мениджър търговия на едро" в  Евро Порт 2008 ЕООД и  "Мениджър търговия на едро" в Керамик Груп ЕООД. Позицията е обявена в двете фирми по едно и също време, с едни исъщи изисквания и еден и същи e-маil за подаване на документи  [email protected] Интересно!?!?

С животните в зоопарковете се отнасят по-добре отколкото в АЛАТИ! Там е пълна пародия на "нормално работно място". Ако имате нерви, и сте неуморни и търпеливи и приемате гаврата за нормално нещо е тогава може да се пробвате да поработите там, но не е сигурно колко ще издържите. УСПЕХ ако има желаещи!!!

Кандидатствам за позицията техничски сътрудник.. някой знае ли в какво се изразява длъжността и каква е заплатата.. кои дни се работи? викат ме на интервю в събота сутрин???