КЕРАМИК ГРУП ЕООД /img/frontend/nomap.png"

КЕРАМИК ГРУП ЕООД

Много некоректно отношение към персонала. Напуснах на 30 април и все още не са ми върнали трудовата книжка. Живеят си по свои собствени правила и закони

Отношението но по- висшестоящите към персонала е под всякаква критика. Няма значение дали работиш много, високомерието е на ниво. Има малко свестни колеги, които са се задържали там, иначе който има самоуважение и достойнство- напуска.

Моля за информация за заплатите.Кандидат съм за работа.Благодаря.

Значи нека да изясня това онова защото виждам много глупусти писани в тоя форум.
Първо на първо в АЛАТИ работата е страшно много и за това има такова текучество защото просто повечето хора не могат да смогнат и биват уволнявани за това.Второ потенциал за развитие има и то страшно голям стига само да ти чатка акъла и да си вършиш работата съвестно.Със мене в частност никои никога не се е подигравал, нито шефовете нито пък колегите.Просто тези които твърдят че не са се отнасяли към тях добре са мързеливи лентяи и пълни миндили!В алати искат да се работи на 150%!Шефовете са супер стабилни стига да знаеш как да се отнасяш с тях и как да комуникираш като човек.Аз лично никога съм нямал проблеми нито с Дебовянов, нито с Данчо, нито с Ицо ( Фешъна ), нито пък със Светлио които стана супервайзор след като Ицо напусна.Парите са горе долу добри (все пак си един продавач) какво повече мойе да се иска.С бонусите и пътните ти идват близо 600 лева.За близо 2 години заплатата ми не беше закъсняла и с 1 ден.

Това е от мен аз съм много доволен от АЛАТИ и съм щастлив че работих там.Надявам се да съм помогнал на някого.

А знае ли някой кога ще откриват магазина във Варна и къде ще бъде той?Преди около месец си подадох CV и кандидатствах за работа,до ден днешен нямам никаква информация дали са проведени интервютата във Варна.А казаха,че ще ни уведомят за развитието,каквото и да е то.Но чак пък цял месец да мине и нищо да не се знае?

Някой има ли представа в какво се състои работата на ревизора и каква заплата взима? Моля пишете, благодаря предварително!

заплаштането е нередовно,няма уважение, няма привилегии,няма предупреждение при прекратяване на трудовите правоотношения,лоши работни условия,никакъв потенциал за развитие.Тук таме се намрат коректни колеги, но те не се задържат.Има голчмо текучество на персонал.

ЗАПЛАЩАНЕ-смешно за град като пловдив
УВАЖЕНИЕ-нямам думи
колеги-доста свестни хорица се намират все още там и наи вече краси:)))
работна среда-много е забавно на -10 градуса да копаеш за плочки под снега и гасокара да не може да ти смъкне палета щтот леда е по дебел от главата ми:)))

Разбира се, че когото изгонят за мързел и некадърност започва да плюе по хипермаркета и ръководството. Ако всички са унизени и онеправдани защо има едно от най-малките текучества в града? Активно развитие на магазина през последните 4 години. Продавачите получават значително по-големи заплати от колегите им в другите хипермаркети. Няма "връзкари" и подлизурковци. Всички от оперативния ръководен екип са били продавачи и са се развили. Който работи -получава уважение, който го мързи - стои си вкъщи и пише по форумите по цял ден. Дано като злословите да ви става по-леко. Ако човек има някакво самоуважение, ще каже каквото има да казва в очите на този към когото има претенции, а няма да се крие зад анонимност. И все пак към тези, които обичат да драскат лъжи - цяло щастие е, че ви няма в Алати. Дано да успеят да ви угодят на новите работни места.

кераимик груп в частност алати пловдив-там им трябват само хора които да будат унизявани системно
дебовянов