КЕРАМИК ГРУП ЕООД /img/frontend/nomap.png"

КЕРАМИК ГРУП ЕООД

Здравейте г-н Динов някой от нещата които ги казват т.н. колеги са много верни.
Аз работех в магазина и се нагледах на "красоти".
1.Отношението ми с голяма част от колегите е 6 и си остава такова,но ръководството е под всякаква критика.Шефа Димов понякога прекалява с правомощията си и прави поръчки за свой хора и се пренебрегват клиентите за да се изпълнят неговите неща и клиентите недоволстват.Толерирането на определени хора го има навсякъдене само в АЛАТИ но при мене не се получаваше защото прекия ми шеф на отдела спазваше правилата и някой хора ми се сърдеха щото те искаха да си гледат рахатлъка.нарочно не споменавам имена за да не си мисли някой че правя четки.
Изгониха един колега точно на шестия месец щото Дебовянов се заяде с него а той си вършеше добре работата.вместо да се представи кой е и да си поговори със служителя той застава зад служителя и го пита с какво да му помогне.естествено колегата не знае кой е отговаря му как да е наблюдавал го е на камерите известно време и шута.
2.по отношение на заплащането,глобите и виковете.когато се стараеш и шефа на отдела те похвали получаваш бонус от порядъка на 100 лв,но трябва постоянство и да си премълчаваш дреболиите които те дразнят.аз шефа на отдела и още двама си скъсвахме задниците от бачкане за тия 100 лв.бонус за 3-4 месеца.ВИНАГИ когато имах свободно време към края втората смяна съм хващал метлата и съм метял отдела през свободното време докато няма клиенти се хващах и чистех рафтовете и мострите и ги излъсквах до блясък а не да мине номера. минавах да видя какво е свършило в даден коридор и дали го има на склад да се зареди други колеги се подпираха и си мълчаха за тях глоби няма а ние дето бачкаме и се стараем все повече изисквания към нас съответно.имало е моменти когато има много клиенти примерно 15 човека и 3-4 колеги не можем да насмогнем защото клиентите искат нещо което е качено на високо и докато се намери повдигач и т.н. а и има стока за зареждане,качване и се бавим....минава супервайзора и се хваща за главата "какво правите бе вие не можете да се оправите с 2 кашона стока за зареждане излагате се" е не е крещял
но то си е равносилно.....

всеки да си прави извода на язък за 2-3 ръководителя на отдели дето трябва да им дадат ЗЛАТЕН МЕДАЛ и пожизнена пенсия че са още там от 2-3 години.Ако кандидатствате пробвате в отдел декорация пардон демокрация-така казваме на този отдел защото всичко там е най-готино единственото за което се ходи до склада е за ламинат и като го вкараш в магазина и ходим горе-долу на 1-2 дена веднъж.Един от най-леките отдели и нямат хамалогии като отдели Строителство,Баня е за тези последните два отдела и за 1000 лв. не се хващам да се завирам в мизериите навън в склада-кенефите пълни с вода изливаш я преди да ги вкараш-попилени кашончета на теракота от дъжда -айде като нямаш работа те карат да облепяш и плочки -само 40 пакета на палет.като ги гледах колегите направо ги съжалявах ама заплатата пак същата 500 лв и както казах за 100 лв бонус трябва да останеш без крака и ръце за да те наградят и то не винаги затова казвам че тези 100 лв е за няколко месеца.Моят ръководител им е казал на шефовете "разликата между другите ръководители е ,че аз мириша на пот а те миришат на парфюм"Колега дано четеш тези редове и искам да ти кажа че такъв шеф няма да намерят скоро.

Кандидатствах скоро за работа в магазина във Варна. Добро впечатление ми направи, че ме прие лично управителят, и точно в уговорения час. Условията на работа (поне по неговите думи) ми се сториха нормални. Докато не стигнахме до заплащането. Извинявам се, ама около 500 лв чисто е смешно. Нищо чудно, че има голямо текучество, и непрекъснато се търсят нови работници. Като сложим и местоположението на магазина ... Аз бях дотам.

Последните 2 мнения на "анонимните" "бивши служители" не отговарят на истината.Няма никакви викове и глоби от страна на ръководството. Всички ръководители на отдели са дългогодишни служители и са си заслужили позицията с много труд, постоянство и ангажимент към служебните задължения.Заплащането няма как да е по-малко от това което се обявява на интервюто, а смея да твърдя че е над средното за сектора на работа за град Пловдив. Екипът е от млади хора и не се задържат само тези които ги мързи да работят или искат да взимат заплата на гърба на своите колеги.Ръководителите на отдели се съобразяват доколкото е възможно при изготвянето на графика.Всеки един служител си използва отпуската, която му се полага. Има и студенти, задочна форма на обучение, които използват и отпуска за обучение или платена/неплатена отпуска. Ако искате да се развивате в една развиваща се компания, следете обявите на Керамик Груп ЕООД и кандидатствайте. Ще се убедите сами в думите ми.

Уважаеми служители ! Работил сам във въпросната фирма ! Просто да ви кажа ,че не съжилявам че напуснах!Отношението на управата е просто трагично ,освен викове и глоби измислени друго какво да се каже . Назначаването на ръководители отдели е просто без критерии ,тези които знаят да топят и да нагаждачи .

Здравейте! Към всички желаещи да започнат работа в тази фирма, съветът ми е - кандидатствайте на всяко друго място,но не и в Алати!Ще поясня- още на интервюто,запознавайки ви с фирмената политика и условията на работа, ще бъдете излъгани, и нещата ще ви бъдат представени много "розови", нито заплащането ще е такова, каквото са ви казали, нито ръководството е толкова коректно и разбрано. Средата е враждебна, колегите да не говорим, винаги има изключения,но масово са озлобени към новопостъпилите,може би това се дължи на лошо заплатеният им труд.За отпуска по-добре и да не си помисляш,включае и неплатена- дано никой да не се разболява или да има някаква наложителна причина да отсъства. Работниците масово напускат,рядко новодошъл се задържа за дълго. Наблюденията са ми, че тенденцията е да приемат младежи и видимо хора в безизходица,но дори и те след кратък период са разочаровани от фирмата.Благодаря за вниманието!

Споделеното по долу мнение от мен се отнася за Алати - Варна .

Кандидатствах за работа във въпросният хипермаркет. И съм потресен от отношението на управителя лично за моите разбирания се държа много невъзпитано и нагло по време на интервюто ако може да се нарече интервю изобщо . И ме питаше неща които не му влизат в работата . Освен като продавач консултант работиш и като носач по точно хамалин разтоварваш стоката и я подреждаш по рафтовете . Заплащането е 450 лв. и 80 лв. под формата на ваучери за храна . И като включиш и транспорт ако живееш на по далечно разстояние от хипермаркетът ти остават 400 лв. тъй като картата за градският транспорт е 45 лв . Всеки сам да си прави изводите . Още само като видях държанието на въпросният управител и се отказах да работя в тази фирма . Не държа никой да взима мнението ми под внимание . Лек ден от мен .

Извинявайте ако съм ви засегнал, но нали знаете приказката за вълка? Така че аз съм имал пряк контакт със този субект-г-н Стефанов, и то много пъти. Имал съм ,,щастието

Извинявайте,ако съм Ви засегнал,но нали знаете притчата за вълка и неговата козина? Така че , ако този господин се е държалс Вас коректно и почтенно е било за мимолетна среща. Аз съм имал ,,щастието,, да го познавам по отблизо и за по-дълъг период. Не само че не си държи на думата, ноиска с трици маймуни да лови.

До г-д Гогата.
Ако обичате не си правете изводи за мен. Както вие сте изказал мнение,така и аз изказах моето! Ясно съм написала,че говоря за магазина,не за фермата. И там условията на труд са такива каквито съм споделила и твърдо стоя зад думата си,че г-н Стефанов никога не се е държал грубо,нито с мен нито с колегите ми,а там повярвайте ми не бяхме малко. Всичко добро

Г-жо Чавдарова, незнам дали сте била бивша метреса на някой, но сте далеч, далеч от истината и то специално за г-н Стефанов. Другият господин не гопознавам и за него не говоря. Имал съм и то много пряк контакт със него и прочетете добре предния ми коментар. Ако не ми вярвате , отидете там и на място . Това не е почивна или конна база , а частна ферма за отглеждане на кокошки, зайци,коне и зеленчуци.Нищо общо няма с предварителното интервю което проведохме с него и работата ,която трябва да изпълняваме.