КЕРАМИК ГРУП ЕООД /img/frontend/nomap.png"

КЕРАМИК ГРУП ЕООД

Кандидатствах скоро за работа в магазина във Варна. Добро впечатление ми направи, че ме прие лично управителят, и точно в уговорения час. Условията на работа (поне по неговите думи) ми се сториха нормални. Докато не стигнахме до заплащането. Извинявам се, ама около 500 лв чисто е смешно. Нищо чудно, че има голямо текучество, и непрекъснато се търсят нови работници. Като сложим и местоположението на магазина ... Аз бях дотам.

Последните 2 мнения на "анонимните" "бивши служители" не отговарят на истината.Няма никакви викове и глоби от страна на ръководството. Всички ръководители на отдели са дългогодишни служители и са си заслужили позицията с много труд, постоянство и ангажимент към служебните задължения.Заплащането няма как да е по-малко от това което се обявява на интервюто, а смея да твърдя че е над средното за сектора на работа за град Пловдив. Екипът е от млади хора и не се задържат само тези които ги мързи да работят или искат да взимат заплата на гърба на своите колеги.Ръководителите на отдели се съобразяват доколкото е възможно при изготвянето на графика.Всеки един служител си използва отпуската, която му се полага. Има и студенти, задочна форма на обучение, които използват и отпуска за обучение или платена/неплатена отпуска. Ако искате да се развивате в една развиваща се компания, следете обявите на Керамик Груп ЕООД и кандидатствайте. Ще се убедите сами в думите ми.

Уважаеми служители ! Работил сам във въпросната фирма ! Просто да ви кажа ,че не съжилявам че напуснах!Отношението на управата е просто трагично ,освен викове и глоби измислени друго какво да се каже . Назначаването на ръководители отдели е просто без критерии ,тези които знаят да топят и да нагаждачи .

Здравейте! Към всички желаещи да започнат работа в тази фирма, съветът ми е - кандидатствайте на всяко друго място,но не и в Алати!Ще поясня- още на интервюто,запознавайки ви с фирмената политика и условията на работа, ще бъдете излъгани, и нещата ще ви бъдат представени много "розови", нито заплащането ще е такова, каквото са ви казали, нито ръководството е толкова коректно и разбрано. Средата е враждебна, колегите да не говорим, винаги има изключения,но масово са озлобени към новопостъпилите,може би това се дължи на лошо заплатеният им труд.За отпуска по-добре и да не си помисляш,включае и неплатена- дано никой да не се разболява или да има някаква наложителна причина да отсъства. Работниците масово напускат,рядко новодошъл се задържа за дълго. Наблюденията са ми, че тенденцията е да приемат младежи и видимо хора в безизходица,но дори и те след кратък период са разочаровани от фирмата.Благодаря за вниманието!

Споделеното по долу мнение от мен се отнася за Алати - Варна .

Кандидатствах за работа във въпросният хипермаркет. И съм потресен от отношението на управителя лично за моите разбирания се държа много невъзпитано и нагло по време на интервюто ако може да се нарече интервю изобщо . И ме питаше неща които не му влизат в работата . Освен като продавач консултант работиш и като носач по точно хамалин разтоварваш стоката и я подреждаш по рафтовете . Заплащането е 450 лв. и 80 лв. под формата на ваучери за храна . И като включиш и транспорт ако живееш на по далечно разстояние от хипермаркетът ти остават 400 лв. тъй като картата за градският транспорт е 45 лв . Всеки сам да си прави изводите . Още само като видях държанието на въпросният управител и се отказах да работя в тази фирма . Не държа никой да взима мнението ми под внимание . Лек ден от мен .

Извинявайте ако съм ви засегнал, но нали знаете приказката за вълка? Така че аз съм имал пряк контакт със този субект-г-н Стефанов, и то много пъти. Имал съм ,,щастието

Извинявайте,ако съм Ви засегнал,но нали знаете притчата за вълка и неговата козина? Така че , ако този господин се е държалс Вас коректно и почтенно е било за мимолетна среща. Аз съм имал ,,щастието,, да го познавам по отблизо и за по-дълъг период. Не само че не си държи на думата, ноиска с трици маймуни да лови.

До г-д Гогата.
Ако обичате не си правете изводи за мен. Както вие сте изказал мнение,така и аз изказах моето! Ясно съм написала,че говоря за магазина,не за фермата. И там условията на труд са такива каквито съм споделила и твърдо стоя зад думата си,че г-н Стефанов никога не се е държал грубо,нито с мен нито с колегите ми,а там повярвайте ми не бяхме малко. Всичко добро

Г-жо Чавдарова, незнам дали сте била бивша метреса на някой, но сте далеч, далеч от истината и то специално за г-н Стефанов. Другият господин не гопознавам и за него не говоря. Имал съм и то много пряк контакт със него и прочетете добре предния ми коментар. Ако не ми вярвате , отидете там и на място . Това не е почивна или конна база , а частна ферма за отглеждане на кокошки, зайци,коне и зеленчуци.Нищо общо няма с предварителното интервю което проведохме с него и работата ,която трябва да изпълняваме.

Здравейте настоящи служители.

Поради негативните коментари,които прочетох от хора,които може би явно не са си вършили работата,реших да споделя и моето мнение.
Г-н Дебовянов е възможно най-толерантния мениджър който можете да срещнете. Винаги можете да разговаряте с него и да бъдете разбрани и предразположени от негова страна. Добър човек е,а това както знаем не се среща често,дори сред колегите ни.
Относно Г-н Стефанов,дори не ми се коментира,как е възможно някой да изрече лоша дума за него. Той няма пряк контакт със служителите си,или ако има повярвайте ми,винаги е с добро отношение.
Относно супервайзорите,поне докато съм работила там,също мога да кажа с ръка на сърцето,че са много разбрани хора и също така няма да срещнете лошо отношение от страна на ръководството. Винаги колегиално отношение,независимо от позицията ви.