КЕРАМИК ГРУП ЕООД /img/frontend/nomap.png"

КЕРАМИК ГРУП ЕООД

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
Допълнителни доходи, надомна работа, онлайн бизнес, работа по интернет

Реших да разкажа на всички бъдещи кандидати в Керамик Груп ЕООД как премина моето интервю за работа за оперативен счетоводител там.Беше ми насрочено интервю с г-н Стефанов в 16,30 вчера,аз все още работя и се почудих как де се освободя от настоящата ми работа и как да стигна по-рано в Алати Пловдив от 16,30.Все пак успях да стигна до интервюто в 16,15 и си мислех че и човекът с който имам интервю - г-н Стефанов ще е там ,но него го нямаше -имал важна работа!Сега не му било до жени!Казал на някаква кифла с надути устни -неговата секретарка да прави интервютата!МЕКО КАЗАНО СЕ ВБЕСИХ!ОТ ТАМ НАТАТЪК МИ СТАНА ЯСНО ,ЧЕ В ТАЗИ ФИРМА НЕ УВАЖАВАТ ПЕРСОНАЛА СИ!ВЪПРОСНАТА СЕКРЕТАРКА СИ НЯМАШЕ ПРЕДСТАВА ОТ СЧЕТОВОДСТВО И НЕ МОЖЕШЕ ДА ОТГОВОРИ НА НИТО ЕДИН МОЙ ВЪПРОС.НЕ МОЖЕШЕ ДА КАЖЕ ТОЧНО КАКВО СЕ ОЧАКВА ДА ОСЧЕТОВОДЯВА НАЕМАНИЯ ОТ ТЯХ ЧОВЕК,ЗА КОИ СМЕТКИ ЩЕ ОТГОВАРЯ,ЩЕ ОСЧЕТОВОДЯВА ЛИ БАНКА НАПРИМЕР ИЛИ НЕ... САМО ПОВДИГАШЕ РАМЕНА И НА НАЙ-ЕЛЕМЕНТАРНИ ВЪПРОСИ НЕ ЗНАЕШЕ ОТГОВОРА!НЕ ЗНАЕЛА!САМО МИ ПОВТАРЯШЕ "НЕ ЗНАМ"!!!КАЗАХ И ТОГАВА ДА МИ ДАДЕ ДА РЕША СЧЕТОВОДНИЯ ТЕСТ,КОЙТО СА ПОДГОТВИЛИ И ДА СИ ХОДЯ,ЯВНО НЯМА ПОВЕЧЕ КАКВО ДА СИ ГОВОРИМ,НО СЕ ОКАЗА ЧЕ НЯМА И СЧЕТОВОДЕН ТЕСТ.ПОПИТАХ Я ТОГАВА КАК ЧОВЕК,КОЙТО НЯМА ЕЛЕМЕНТАРНИ ЗНАНИЯ ПО СЧЕТОВОДСТВО ЩЕ ПОДБЕРЕ КАНДИДАТИТЕ ЗА ВТОРО ИНТЕРВЮ С Г-Н СТЕФАНОВ!!! ПЪЛЕН СМЯХ! ЯВНО СЧЕТОВОДИТЕЛИТЕ В КЕРАМИК ГРУП СЕ ИЗБИРАТ ПО ГРЪДНА ОБИКОЛКА,А СЕКРЕТАРКАТА ПО НАДУТИ УСТНИ,ЗА ДА ПРАВИ ПО-ХУБАВИ....СЕЩАЙТЕ СЕ!КАКЪВ ПРОБЛЕМ Е ВЪЗНИКНАЛ В СЧЕТОВОДСТВОТО ,ЗА ДА ТЪРСЯТ ЕДНОВРЕМЕННО И ГЛАВЕН И ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ?ЗАЩО НАПУСКАТ ИЛИ СА УВОЛНЕНИ И ДВАМАТА ЕДНОВРЕМЕННО?ВЪПРОСНАТА И ТОВА НЕ ЗНАЕШЕ...ГОСПОДИН СТЕФАНОВ ЩЯЛ ДА МИ СЕ ОБАДИ ЗА ВТОРА СРЕЩА ВЕЧЕ ЛИЧНО С НЕГО!МОЛЯ!ДА СИ ПРАВЯ ЦЕЛИЯ ТОЗИ ТРУД ВТОРИ ПЪТ ,ЗА ДА ВИДЯ ДРУГА КИФЛА С НАДУТИ ДЖУКИ...МЕРСИ!

Дебовянов отдавна не е мениджър на магазина и слава Богу. Заради текучеството на хора, вайзорите доста си промениха отношението към служителите и са доста разбрани и влизат в положение и определено нещата не са като едно време.

Парите доста ги вдигнаха и са на добро ниво за Пловдив, като парите се дават отчасти "под масата" и в зависимост дали си вършиш работата като хората. Ако си мързел и се смяташ за голямата работа няма да намериш добро отношение нито от към заплащане нито от към ръководство.
Служителите на фирмата последно време са деца на по 18-19, които не знаят къде се намират и искат нищо да не правят, защото са неграмотни и мързели и качествени служители, които напускат, защото не могат да си работят сами.
Основния проблем на магазина си е доста лошата репутация изградена през годините, която гони хората. Има доста неуредици в магазина, но е като във всяка фирма в България особвно за магазин за строителни материали.
От това, което мога да кажа за времето прекарано там е, че най-трудни са първите 3 до 6 месеца. Работиш за без пари и напрежението е доста, но ако ги изкараш и опознаеш колегите и ръководството се създава добра работна обстановка, съответно и заплащането се променя.

Работата си е на ниво магазин за строителни материали, има тежки моменти, има и леки.

Много често търсят хора!
Нещо ми се виждат съмнителни.
Всяка седмица търсят хора.
Да не могат да се намерят хора.
Супервайзъра Иван е много припрян с персонала

Не може да не влагаш средства в една фирма и само да лапаш. Магазина в Варна е в трагично състояние. Напуканата настилка,праха и най-вече машините ,които са взети от някоя морга..служителите ежедневно рискуват живота си с работата в този магазин. За три години в магазина са се сменили над 50 човека персонал. Защо ли?
Ниско заплащане. Лошо отношение от страна на СополВайзърите. Токсична среда(няколко месеца в магазина и все едно си работил в Девня) Огромно натоварване(нормално ,като щата за продавачи е на 15%. За кратко време ще имате проблеми с кръста най-малко)
Лоши смени до 9 часа(висшите лица почиват събота и неделя,а делничните дни са до 5) спокойно може да си умреш на тази нощна смяна от 12 до 9 ,като си бил сам целия ден в отдела. За тези решили да работят там нека знаят ,че Алати е известен ,като ЦИГАНСКИЯ МОЛ. Иначе доста свестни момчета работят и са работили за Алати. Но това е нищо на фона на всичко друго. Тъкмо свикнеш с някой и той напусне. С оглед на ситуацията нещата за Керамик груп не са светли с това нехайство. Все едно магазина е параван. И не на последно място НЯМА развитие в тази фирма.

Този дебовянов верно е рядко срещан дебил и не знам как такива като него са мениджъри, единствения начин е някой да го е сложил там щото пердаши майка му например...

Кратка среща с николайчо дебовянов + разходка в магазина са достатъчни да се разбере, че не е това мястото...

прав е колегата тези си правят гавра със служителите и за отдел Баня наемат с 2-3 човека по-малко за да спестяват разходи и познай много бачкане и натоварване на макс а заплащането същото.казвайте и на познати и близки те също да разпространяват за този магазин че не става за работа.нка да си висят без служители и да затворят/фалират

Като бивш служител и представител на ръководството, известно време се колебаех дали да споделям мнение точно тук. Виждам обаче, че обявите за работа в Алати стават двуцифрено число и текучеството е огромно. Затова искам да разкажа на бъдещите кандидати за работа за какво иде реч. В тази фирма не се спазва трудовото законодателство. Осигуровките са на мин заплата, не се заплаща извънреден труд на празници и недели. Чудя се как още Инспекция по труда и Данъчни служби не са направили проверки, защото тук нарушенията са много сериозни. Десет процента от заплата от 500 лева се дава под формата на ваучер за Била.... Отношението към хората е като към роби, повярвайте ми , не преувеличавам.

корекция в изказването да се чете:

толерирането го има навсякъде не само в Алати