КЕРАМИК ГРУП ЕООД /img/frontend/nomap.png"

КЕРАМИК ГРУП ЕООД

Дебовянов отдавна не е мениджър на магазина и слава Богу. Заради текучеството на хора, вайзорите доста си промениха отношението към служителите и са доста разбрани и влизат в положение и определено нещата не са като едно време.

Парите доста ги вдигнаха и са на добро ниво за Пловдив, като парите се дават отчасти "под масата" и в зависимост дали си вършиш работата като хората. Ако си мързел и се смяташ за голямата работа няма да намериш добро отношение нито от към заплащане нито от към ръководство.
Служителите на фирмата последно време са деца на по 18-19, които не знаят къде се намират и искат нищо да не правят, защото са неграмотни и мързели и качествени служители, които напускат, защото не могат да си работят сами.
Основния проблем на магазина си е доста лошата репутация изградена през годините, която гони хората. Има доста неуредици в магазина, но е като във всяка фирма в България особвно за магазин за строителни материали.
От това, което мога да кажа за времето прекарано там е, че най-трудни са първите 3 до 6 месеца. Работиш за без пари и напрежението е доста, но ако ги изкараш и опознаеш колегите и ръководството се създава добра работна обстановка, съответно и заплащането се променя.

Работата си е на ниво магазин за строителни материали, има тежки моменти, има и леки.

Много често търсят хора!
Нещо ми се виждат съмнителни.
Всяка седмица търсят хора.
Да не могат да се намерят хора.
Супервайзъра Иван е много припрян с персонала

Не може да не влагаш средства в една фирма и само да лапаш. Магазина в Варна е в трагично състояние. Напуканата настилка,праха и най-вече машините ,които са взети от някоя морга..служителите ежедневно рискуват живота си с работата в този магазин. За три години в магазина са се сменили над 50 човека персонал. Защо ли?
Ниско заплащане. Лошо отношение от страна на СополВайзърите. Токсична среда(няколко месеца в магазина и все едно си работил в Девня) Огромно натоварване(нормално ,като щата за продавачи е на 15%. За кратко време ще имате проблеми с кръста най-малко)
Лоши смени до 9 часа(висшите лица почиват събота и неделя,а делничните дни са до 5) спокойно може да си умреш на тази нощна смяна от 12 до 9 ,като си бил сам целия ден в отдела. За тези решили да работят там нека знаят ,че Алати е известен ,като ЦИГАНСКИЯ МОЛ. Иначе доста свестни момчета работят и са работили за Алати. Но това е нищо на фона на всичко друго. Тъкмо свикнеш с някой и той напусне. С оглед на ситуацията нещата за Керамик груп не са светли с това нехайство. Все едно магазина е параван. И не на последно място НЯМА развитие в тази фирма.

Този дебовянов верно е рядко срещан дебил и не знам как такива като него са мениджъри, единствения начин е някой да го е сложил там щото пердаши майка му например...

Кратка среща с николайчо дебовянов + разходка в магазина са достатъчни да се разбере, че не е това мястото...

прав е колегата тези си правят гавра със служителите и за отдел Баня наемат с 2-3 човека по-малко за да спестяват разходи и познай много бачкане и натоварване на макс а заплащането същото.казвайте и на познати и близки те също да разпространяват за този магазин че не става за работа.нка да си висят без служители и да затворят/фалират

Като бивш служител и представител на ръководството, известно време се колебаех дали да споделям мнение точно тук. Виждам обаче, че обявите за работа в Алати стават двуцифрено число и текучеството е огромно. Затова искам да разкажа на бъдещите кандидати за работа за какво иде реч. В тази фирма не се спазва трудовото законодателство. Осигуровките са на мин заплата, не се заплаща извънреден труд на празници и недели. Чудя се как още Инспекция по труда и Данъчни служби не са направили проверки, защото тук нарушенията са много сериозни. Десет процента от заплата от 500 лева се дава под формата на ваучер за Била.... Отношението към хората е като към роби, повярвайте ми , не преувеличавам.

корекция в изказването да се чете:

толерирането го има навсякъде не само в Алати

Здравейте г-н Динов някой от нещата които ги казват т.н. колеги са много верни.
Аз работех в магазина и се нагледах на "красоти".
1.Отношението ми с голяма част от колегите е 6 и си остава такова,но ръководството е под всякаква критика.Шефа Димов понякога прекалява с правомощията си и прави поръчки за свой хора и се пренебрегват клиентите за да се изпълнят неговите неща и клиентите недоволстват.Толерирането на определени хора го има навсякъдене само в АЛАТИ но при мене не се получаваше защото прекия ми шеф на отдела спазваше правилата и някой хора ми се сърдеха щото те искаха да си гледат рахатлъка.нарочно не споменавам имена за да не си мисли някой че правя четки.
Изгониха един колега точно на шестия месец щото Дебовянов се заяде с него а той си вършеше добре работата.вместо да се представи кой е и да си поговори със служителя той застава зад служителя и го пита с какво да му помогне.естествено колегата не знае кой е отговаря му как да е наблюдавал го е на камерите известно време и шута.
2.по отношение на заплащането,глобите и виковете.когато се стараеш и шефа на отдела те похвали получаваш бонус от порядъка на 100 лв,но трябва постоянство и да си премълчаваш дреболиите които те дразнят.аз шефа на отдела и още двама си скъсвахме задниците от бачкане за тия 100 лв.бонус за 3-4 месеца.ВИНАГИ когато имах свободно време към края втората смяна съм хващал метлата и съм метял отдела през свободното време докато няма клиенти се хващах и чистех рафтовете и мострите и ги излъсквах до блясък а не да мине номера. минавах да видя какво е свършило в даден коридор и дали го има на склад да се зареди други колеги се подпираха и си мълчаха за тях глоби няма а ние дето бачкаме и се стараем все повече изисквания към нас съответно.имало е моменти когато има много клиенти примерно 15 човека и 3-4 колеги не можем да насмогнем защото клиентите искат нещо което е качено на високо и докато се намери повдигач и т.н. а и има стока за зареждане,качване и се бавим....минава супервайзора и се хваща за главата "какво правите бе вие не можете да се оправите с 2 кашона стока за зареждане излагате се" е не е крещял
но то си е равносилно.....

всеки да си прави извода на язък за 2-3 ръководителя на отдели дето трябва да им дадат ЗЛАТЕН МЕДАЛ и пожизнена пенсия че са още там от 2-3 години.Ако кандидатствате пробвате в отдел декорация пардон демокрация-така казваме на този отдел защото всичко там е най-готино единственото за което се ходи до склада е за ламинат и като го вкараш в магазина и ходим горе-долу на 1-2 дена веднъж.Един от най-леките отдели и нямат хамалогии като отдели Строителство,Баня е за тези последните два отдела и за 1000 лв. не се хващам да се завирам в мизериите навън в склада-кенефите пълни с вода изливаш я преди да ги вкараш-попилени кашончета на теракота от дъжда -айде като нямаш работа те карат да облепяш и плочки -само 40 пакета на палет.като ги гледах колегите направо ги съжалявах ама заплатата пак същата 500 лв и както казах за 100 лв бонус трябва да останеш без крака и ръце за да те наградят и то не винаги затова казвам че тези 100 лв е за няколко месеца.Моят ръководител им е казал на шефовете "разликата между другите ръководители е ,че аз мириша на пот а те миришат на парфюм"Колега дано четеш тези редове и искам да ти кажа че такъв шеф няма да намерят скоро.

Кандидатствах скоро за работа в магазина във Варна. Добро впечатление ми направи, че ме прие лично управителят, и точно в уговорения час. Условията на работа (поне по неговите думи) ми се сториха нормални. Докато не стигнахме до заплащането. Извинявам се, ама около 500 лв чисто е смешно. Нищо чудно, че има голямо текучество, и непрекъснато се търсят нови работници. Като сложим и местоположението на магазина ... Аз бях дотам.