Едуардо Миролио /img/frontend/nomap.png"

Едуардо Миролио

Хайде на купона в Миролио-цех\"Динамо\"!Няма такъв ниъде другаде!Не зная за тъкачницата,но зная как е при нас:УЖАС просто!Който смята,че живота му е скучен ние сме най-подходящото място!Колкото и да работиш,никога не е достатъчно!Пълна лудница,ВИНАГИ СИ ВИНОВЕН,и ако ти се случи да получиш за 5 мин.20различни заповеди не се шашкай!На всеки работник има по 5 началника най-малко и петте не знаят какво правят и какво говорят!Всеки ти се кара защо правиш това което другия ти нарежда!Но за това хората са измислили валидола...Условията са 5звезди-мръсотия,много шумно,не можеш да ходиш кога да е до тоалетна-има и памперси все пак...За яденето нямам думи-вкиснато мляко и сандвичи\"кучешка радост\"(само че и кучетата не ги ядат)!Може би г-н ..... трябва да бъде поканен на обяд при нас някой ден и да го накараме да си хапне добре-иска не иска...Може би тогава ще направи нещо по въпроса!!!Недейте чака ами бягайте с молбите за работа!Ще ви дадат и \"садо-мазо\"обувки+подарък дрехи за аборигени!За заплащането в тия условия не ми се говори!Увеличението от 5лв просто не зная къде да го похарча!Още не съм измислила къде-това са толкова много пари-мисля да дам част от тях на г-н ...... ако имам възможност бих му препоръчала да отиде на преглед с тях-познавам един добър специалист-д-рНиков!Макар да се съмнявам,че ще може да му помогне в неговия напреднал стадий на лудост и безочлива наглост!Чудя се още колко ще траем някакъв нагъл педал да ни се подиграва...с 5 лева...с храната...и с разпоредбите си преди време да махнат вратите на женските тоалетни!Беше много весело!Няма такава тръпка!И такова унижение!

syglasna sym s mneniqta na vsi4ki(bez na marulka)

polojenieto v taka4en ceh e naistina otvratitelno i iznervia6to.Saglasen sam s vsi4ki izkazvania(osven s na маруля).Neinite dymi sme gi 4yvali minalata godina ianuari mesec.Ili niakoi ot lakeite my e sly6al mnogo vnimatelno ,zapomnil gi e i sega gi pi6e ,ili маруля e priakor na g-n .......

Тук май само за тъкачницата става дума.Много е зле наистина,боже опази си робите...Аз пък си мисля ,че не италианците са ни виновни,това е работа само на нашите хора,а те са позмазвачи и топачи.Жалко за младите майсторчета,които напуснаха по принуда,нито един от началниците ни не може да се намаже и на малкият им пръст,но винаги е така -кадърните са неудобни.За толкова години в това предприятие не видях такова текучество ,както през последните 2г.Кой работодател би позволил такова нещо,явно никой не е вадил такава статистика.Това са излишни нерви,средства и време ,а времето е пари май...Подкрепям Лили за младите момичета ,които искат да започват работа,90% не се приемат поради тази причина,защото ще се омъжат ,ще имат деца,или пък защото само живеят на семейни начала...Това е обида не само за държавата ни ,обидени сме всички...По повод коментара на Марулка,искам да й напомня,че първо колегите събраха пари за съпруга й,но доброто винаги се забравя...Но за колегите си от смяната искам да напиша с две ръце ,,отличен,,поне за това се радвам ,че имам добри колеги и колежки,и ми е кеф като ги видя на работа.Още веднъж искам да спомена ,че съжалявам за всички млади хора,които избягаха от тая лудница...те бяха ХОРА !!! P.S.Моля колегите да научат управата ,как се борави с нета...

Zaplati pod vsqkakva kritika , uvajenie nqma , privilegii nikakvi samo zadaljeniq nqma i sigyrnost firmena.Chovek sa ubiva ot rabota kakvo svobodno vreme . Nema nakade da se razviva .Hich ne mi e udobno razpolojenieto na zavoda.Dobre 4e sa kolegite da se razbirame.Rabotna sreda - bes komentar.

ne hodete da rabotite w tuka4nica tam e yiiias

Nedeite da po4vate rabota v Mipolio osobeno v tuka4nica napravo e syper gadno tam a na4alnicite da ne govorim

komentar.Много лоша фирма изцеждат те до колкото е възможно вечно недоволни вечно мрънкащи .Отношението на италианеца е много лошо спрямо хората които които са в производството .Заплатите за тази работа са много ниски .А началниците са .. нямам думи със две думи Лоши условия на труд ,лошо отношение лошо заплащане ,затова на се задържат много хората

съглкасен съм с мнението на Лили докато има хора кото ;Марулка ; няма да има оправия за нас

пропуснах за условията на труд....много шум-(като доиде проверка е в нормите,,,) мръсно и на три смени със смешно заплащане (за теб марулке сигорно е идеално) ...било в нормите на града ами като има такива като теб винаги ще е в нормите