Едуардо Миролио /img/frontend/nomap.png"

Едуардо Миролио

За съжаление , както почти всичко в България се дели на лошо , по-лошо и прочее...и тази фирма е просто поредната илюстрация на това правило-просто е по-малко зло от други.Плюсовете са - относителна стабилност и редовност в заплащането...май за други плюсове не се сещам :) Виж минуси да искаш...Седем години бях там и зная много добре за какво става въпрос...Колкото и да се стараеш и да си стриктен , никакво уважение-напротив както навсякъде кадърността не се толерира , а други "качества" лизане на части от анатомията , на която сядат началниците , е най-харсваното качество и който го практикува е окей... Отделно , когато започнах имаше само един ром(циганин) ,и то култивиран,а сега осемдесет процента са такива,заедно с всички бонуси от това,но какво да се прави града си е такъв... От всички началници на цехове,единствения относително свестен е на Апретура- всичко останало е сган... В личен състав имаше един свестен служител, и той напусна...И като цяло брутално текучество във всички сегменти на структурата на фирмата.Аз самия , ако не бях влязал в конфликт с началника си и да си тръгна , защото ми писна от унижения, сигурно щях там да се пенсионирам...но добре че си тръгнах - още в първата фирма , където започнах , след Миролио , заплатата ми беше два пъти по-висока...Всеки си решава...

До каква степен резултатите от IQ теста + психологическият профил, влияят при започването на работа и предлаганата стартова заплата ?!
Моля който е наясно да сподели какво значи ниво след теста "4-S" ???

Г-н Миролио мога ви пиша на италиянски но за да се разбере за какво става въпрос трябва да разберете, докато не научите нашият език няма да знаете как ви лъжат.Аз съм някой който няма какво да губи,просто не вярвах че много ви лъжат,а ако някой се опита да ми се противопостави да ми се обади да си поприказваме.

Ако знае Миролио за Сетфко началника на плетачницата, ще си натовари машините и ще си отиде. По цял ден го няма на работа и му плащат отпуска дори когато е ходил на море.

Ккакво да кажа,спрямо започване на работа в тази фирма......Ами първо има едно дълго разтъкаване и ходене по мъките,докато почнеш.Че било то ТЕСТ-или IQ test,че било чакане ,че било техни медицинска от дадена болница.......Сто пъти попълваш автобиография,сто пъти те питат като малоумен едни и същи неща...А после,после идва забавното....
Първите дни-ОК,ама след това ти гледат сеира и се подхилкват.И като вземат да се превземат,защото са със по половин година повече време от теб......Или пък когато им отърва те изритват
А ако искаш  да напускаш,пак обикаляне,пак хамалогии....и као видиш колко са напуснали преди и колко ще напускат след теб....

ГнРимини обърните особено внимание в цех апретура от там ви идват загубите,Отидете в последните 2дни преди коледната отпуска и ще видите колко продукция се унищожава.Имате голямо доверие в гнЛитов и гжаЕленаПеева но имено от там ви започват проблемите.какъв пример дава той като началник цех а за гжаПеева какво да кажа тя тръбва да научи клюките че си разбира от работата да но като ръководетел да не говорим че мястото на гжаЯнка която отговаря за мострите не е там тя  не знае не разбира но понеже са приятелки с Пеева е там .ОСЪЗНАЙТЕ СЕ КОЛКО ЛЪЖИ ИМА В ЦЕХА