Едуардо Миролио /img/frontend/nomap.png"

Едуардо Миролио

До каква степен резултатите от IQ теста + психологическият профил, влияят при започването на работа и предлаганата стартова заплата ?!
Моля който е наясно да сподели какво значи ниво след теста "4-S" ???

Г-н Миролио мога ви пиша на италиянски но за да се разбере за какво става въпрос трябва да разберете, докато не научите нашият език няма да знаете как ви лъжат.Аз съм някой който няма какво да губи,просто не вярвах че много ви лъжат,а ако някой се опита да ми се противопостави да ми се обади да си поприказваме.

Ако знае Миролио за Сетфко началника на плетачницата, ще си натовари машините и ще си отиде. По цял ден го няма на работа и му плащат отпуска дори когато е ходил на море.

Ккакво да кажа,спрямо започване на работа в тази фирма......Ами първо има едно дълго разтъкаване и ходене по мъките,докато почнеш.Че било то ТЕСТ-или IQ test,че било чакане ,че било техни медицинска от дадена болница.......Сто пъти попълваш автобиография,сто пъти те питат като малоумен едни и същи неща...А после,после идва забавното....
Първите дни-ОК,ама след това ти гледат сеира и се подхилкват.И като вземат да се превземат,защото са със по половин година повече време от теб......Или пък когато им отърва те изритват
А ако искаш  да напускаш,пак обикаляне,пак хамалогии....и као видиш колко са напуснали преди и колко ще напускат след теб....

ГнРимини обърните особено внимание в цех апретура от там ви идват загубите,Отидете в последните 2дни преди коледната отпуска и ще видите колко продукция се унищожава.Имате голямо доверие в гнЛитов и гжаЕленаПеева но имено от там ви започват проблемите.какъв пример дава той като началник цех а за гжаПеева какво да кажа тя тръбва да научи клюките че си разбира от работата да но като ръководетел да не говорим че мястото на гжаЯнка която отговаря за мострите не е там тя  не знае не разбира но понеже са приятелки с Пеева е там .ОСЪЗНАЙТЕ СЕ КОЛКО ЛЪЖИ ИМА В ЦЕХА