Едуардо Миролио /img/frontend/nomap.png"

Едуардо Миролио

Za6to e iztrito mnenieto za pleta4en ceh,za6toto ne e udobno na kogo...Ne e nito cenzurirano,nito zapla6itelno.Kak iskate da prikriete bsi4ko tova ? Znam ne samo za alkohola,no i za drugi ne6ta.........Ha da vi vidq kakvo 6te pravite togava...

Admin: всяко такова обвинение би могло да се възприеме за клевета. Мисля, че сайтът не е мястото да се казва кой краде и как.

ceh Pleta4en:
Neznam pri vas kak e no pri nas e mnogo iako.Pari bol,piene na glava,jeni ot hubavi po hubavi.A nazdrave.I ne se zanimavaite s gluposti-nikoi ne znae kolko mu ostava zatova jiveite si jivota.
I malko sex niama da vi navredi,za da se pouspokoite.Jiv e toi jiv e tam na balkana leji i pa6ka no za ceha si dava duma majka.

Nqkoi da se e setil za parite v plik4eta,bqh zabravil za tiq podkupi(uj za dobrata rabota kato poo6trenie),i ako na tova mu se kazva dobra politika...Taka i az 6te sam dovolen vinagi i nqma da mrankam.Zabravihme da spomenem i kolko hora bqha privikani v ofisite pokrai sta4kata minalata godina i stanaha 4erni ovce,uj vse zaradi ka4estvoto-nie da ne pasem treva de...I molq vi se kajete mi-koi e nai udobniq za kompaniqta v ofisa ???

spored men parvo trabva da se promeni otnoshenieto na nai "gotiniq "na4alnik.to ne 4e vseki koito stane otgovornik ne e po zle ot na4alnika nokakto i da e.A be kakvo im stava natiq hora otgovotnicite iskat da prili4at moje bi na na4alnika.stava vapros za taka4en ceh.tezi hora se samozabravqt s vlasta si,sashto imaedna koqto se misli za sobstvenik edva li ne a vsashnost e mnogo smeshna i vsi4ki ama bez izklu4enie i se podigravat ama tq se misli za i az ne znam za kakvo .naistina samo ludi v taq taka4nica.

Da be6e se izhodil po vaprosa,kakvi sa tiq nedomlavki...Ot mneniq po sabraniqta polza-jok,kakto za hamburgerite ,taka i za drugo,4ak se 4udq kak taka o6te ne ste kazali-za vsi4ko si ima hora ili koi si ti 4e da kazva6...Sramota e mistar rogonosec da mi se praska na na4alnik,egati ,,avtoritetniq 4ovek,,za primer ili za podrajanie ???

няма ли някой да каже за сандвичите каквито няма и в макдоналдс и готините вафли които не могат да се открият никъде в търговската мрежа да не говорим за облеклото и обувките по последна италианска мода "бараби от строителни войски"

СЪГЛАСЕН СЪМ СЪС ВАШЕТО МНЕНИЕ ЗА РАБОТАТА НАЧАЛНИЦИ И ДРУГИ НО ЗАщО КОГАТО ИМАХТЕ СЪБРАНИЕ НЕ СПОДЕЛИХТЕ КАКВО ВИ МЪЧИ КАКВИ ПРОБЛЕМИ ИМАТЕ И КАКВО НЕ ВИ ХАРЕСВА ПО ОТНОШЕНИЕ НА РАБОТАТА А МИ СЕ ОСТАВИХТЕ НА ЕДНА ГРЕШКАДЖИИКА(Ш.....)ДА ДИРИЖИРА ПАРАДА НЕСТИГА ЧЕ Е : ......... АМИ И ...... АМА И ТЯ щЕ ........ ДА НЕ ЗАБРАВЯМЕ ЧЕ ....... ТАКАЧЕ ДРУГИЯТ ПЪТ Я ПОСТАВЕТЕ НА МЯСТОТО И ИМА ЗАщО

Nqkoi da ne znae psuvnite na italianski ili turski...Ili da ne e vijdal 4erveni do krav lica-elate pri nas i 6te vi svetne za kvo stava vapros...

za lud: Otidi i vij za kakvo stava duma no ne samo v taka4niq i ne samo v kamgarnata, a navsqkade vav vsi4ki cexove e edno i sashto na4alnici bol, a dali nqkoi stava za neshto?

mnogo nadyti pyiki i pyqci ima v tyka4en ceh hem sa glypavi hem nekadyrni no ot 3 nivo nagore