Едуардо Миролио /img/frontend/nomap.png"

Едуардо Миролио

заплащането за сливен е горе доло добро
уважението е на почит към подлизурковците
привилегии за некадърници и подмазвачи които не са малко,а
има доста които се бият в гърдите,но няма за какво,а които си разбират от работата не ги оценяват,и ги игнорират
потенциал за развитие йок
колеги има които играят двойно,а другите се броят на пръсти с които можеш да работиш и няма да те подведат
относно цеховете има началници и началници,спор няма.
работното време е фифти фифти
сигурността е гарантирана за постоянните договори а ние временните да лапаме мухите

Dobar ve4er!Rabotil sam v dekoteks i sega mi predlagat rabota v kamgarnata preda4nica na mirolio!Nqkoi ima li mnenie za tam?

тия господа началници от тъкачен цех са гола вода.Особенно г-н ... ....човека до скоро не знаеше да пише на български,добре че жена му го понаучи,тои е с основно образование.За "кво става вапрос" а?Свършиха се образованите хора в Миролио.Просто се чудя как по-висшестоящите са допуснали това,явно им е малко акъла.

прави сте за синдикатите защо изобщо им плащаме след като нищо не правят за нас при условие че всичко се вдига като цени и други нашите заплати останаха някакси мижави като се поогледам навсякаде взимат от 360 дас 500 лева но не са на 3 смени не работят в такава шумна вредна и опасна среда а за другото няма смисал да казвам вие го казахте преди мен

Ni6to 4e e iztrito,az go pro4etoh sno6ti,kandidati kolkoto iska6,nqma6 si na ideq,a pak marulata vinagi si e bila i 6te ostane marula,ni6to 4e se podmazva-tq drugo i ne umee !!!

Всички тук са прави без онова зелено растение а къде са тия прочути синдикати и защо всички плащате членски внос на тия паразити на тоя ..... няма ли кой да се прежали и да му ....... ........

Admin: Моля без подстрекаване към насилие!

zdraveite az sam edna marionetka ot mirolio .Na4alnicite ot taka4en ceh se pravqt na mnogo vajni ,a ni6to ne sa vsa6tnost!!! tolkova nekompetentni i neobrazovani hora na kup ne bqh vijdala do sega :O ,samo rodnini i licemerni priqteli !!! A otnosno zapra6taneto ... nqmam dumi to ne si e za govorene :D,no davaite da rabotim pove4e ,za da vzemat po-golemi premii 6efovete to bez tqh si rabotim pove4e te samo naprejenie sazdavat !!!

ami kakva e tazi firma? :D

do :Maрулка ! СКЪПА ТИ В КОИ ВЕК ЖИВЕЕШ ?НЕДЕИ ДА СТАВАШ ЗА ПОСМЕШИщЕ ЧЕ ВСИЧКИ ТЕ ЗНАЕМ КОЯ СИ фИРМАТА ВИЛА ПОМОГНАЛА НА БОЛНИТЕ А КОИ ПОМОГНА НА ... КОЛЕГИТЕ,,,,,ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ ИМ КАЖИ ПОНЕ

Забравих,че исках нещо да кажа на г-жа Марулка!Госпожо,ти или си тъпа марула или ближеш нечий задник!И ти оттърва много да си МНОГО ТОЛЕРАНТНА!!!Моля ти се,ама много ти се моля-вече си смешна,не ставай жалка!Не се изказвай друг път неподготвена и използвай главата си да мислиш преди да пишеш,не я носи само за равновесие!