Едуардо Миролио /img/frontend/nomap.png"

Едуардо Миролио

питам се нещо дали самия ЕДУАРДО МИРОЛИО знае какво става във фабриката му........от ден на ден е все по-зле.......нямаш право дори и на почивка........карат ни да бягаме-че ние да не сме на състезание.......абе нещо ужасно е.....къдени са правата........

някой знае ли как стоят нещата в миролио ямбол ,дайте някакво отзиви

Здравейте. Някой може ли да каже дали се набират работници и за какви позиции. И как се работи на смени ли по колко часа, почивки и т.н.

простотията в тази фирма е водеща-преобладаващата част от хората са с ниска култура и възпитание,като в гето е -може би това е политиката на фирмата-незнам какво си въобразява Едуардо-но простотията може да бъде и разрушителна-историята го показва

какво стана с миролио ли?направо можем да го затваряме и то самите ние ще го затворим от некомпетентност и слаб управленчески персонал.първо -защо се назначават като спедитори хора които не могат да си дигнат гащите -я от секс я от простотия.може би му е по-лесно на г-н римини да изглежда като бог сред бунаци но вижте в тоя завод все още са останали де да знам защо и добри техници и специалисти ама са набутани в кучи гъз да не дават акъл.и после брак брак абе хора знаете ли какво е думичката брак-питайте по-старите специалисти имаше ли я тази дума едно време.второ-защо никой не го интересува че ние работиме на 6 часа от днес.данни всеки ден се изнасят за ръст на икономиката пък ние на 6 часа-гн синдикат къде сте-кой да ви свърши работата за която ви плащаме.или на вас ви отърва така-ама на нас не ни отърва не го забравяйте.
и моля не забравяйте че от високо да паднеш боли много.ние все ще изтраем ще ни заболят малко дупетата ама вие дето папкахте без да си давате сметка не ви мисля вие какво го мислите едоардо че той няма да си даде сметка за такива простотии като неспазване на договори брак и кражби .той да нее паднал от небето 3 поколения
капиталисти са.

Г-н Римини, ако се сложат камери  до вратите на цеховете и тия на работилниците на ел. техниците ще се разберат някои неща за хората, които са много работни. Кога се работи и колко се работи, като тук не става дума за качество разбира се. Оценявам труда на тия дето се стараят и заслужено си получават заплатата, но има много повече, които лежат на нечий гръб и на никой в цеха не му прави впечатление, ЗАщО ЛИ? Отговорете си сам. А между другото по честите проверки в цеховете е добър вариант, но това разсейва служителите до някъде/ от притесенние/ Вътре е като кошер, ако знаете малко за дейноста на пчелите ще се сетите, че всяка една намеса на човек  в кошера дейността му вътре се нарушава за 1-2 часа.  Според мен майсторите  трябва да се сменят периодично за да няма натоварени работници, а други да се  шматкат, защото са един вид техни хора.

Само претенции!!!!Едната била студентка,а неможе да пише.Другата много работна.Третия му малка заплата.Никой не Ви държи на сила тук.Напускайте и на полето да берете марули.......и кравите да пасете-граждани.....

миролио за мен е като всечки други фирми, ако си нахакан и умееш да  се оправяш въвъ всяко отношение , ще успееш ,кадрите там са  кът опита  също, познавам долре  повечето началници  и всички  са под един критерий  те са подчинен на г-н Римини и вземат добри пари  за това а  тяхните подчинени обират парсата за всичко некачествено

Лошото качество на продукцията във фирмата се дължи на шефовете и на майсторите.Първо, когато тарсиш някой майстор обикаляш цеха докато го намериш и когато това стане той не се отзовава веднага,а когато му на него му кефне.В нашия цех сме като в затвор-дядо Теньо не ни дава да говорим по между си,дори и за работа да е,искаш отпуската 1-2 дни и не те пускат,молиш се като циганче.Аз съм студента и имам право на ученически,ама дядо не ми дава да си го ползвам,а си вмемам от редовната отпуска.В нашия цех трябва да се даржиш курвенски с мъжете(майсторите) за да си по-добре,озъбиш ли им се малко-ставаш черната обца.А относно заплащането,по цял ден не подвиваме крак,бъхтим се,а има такива дето се чудят къде да се мушнат  незабелязано и да си изкарат смяната и те вземат мн повече от 1 обикновен работник.Едва ли Едуардо знае всичко, което става във фирмата му...

аз съм бивша тъкачка и смея да кажа една от най-добрите.напуснах Миролио ,защото там кадърните не се ценят ценят се тези ,които се подмазват и завързват интимни отношения с преките си ръководители.Основния проблем за брака ,заради ,който както разбирам ще си отиде фабриката е това ,че приемат на работа хлапета,които са там само заради заплатата.Тя за човек на 20 години е добра .Тях ние ги интересува качество .Не се ли въведе системата като от едно време кой каквото е изгаботил -това да вземе ,брак ще има.Не може г-н Райчев момиченца на 18 години да ги слагате на мострена база.Те не знаят с какво се вдява жицата вие ги направихте грешкаджийки.Но сега Миролио като е в агония на кой ли му пука.Изтървахте ни нас кадърните ....А за така наречените майстори -думи нямам.Чакат само да ги извикате в почивен ден да зареждат да си вземат ВИСОКИЯ надник за извънреден тряд....болят ги п....ците че машините не вървят.Защо да ги правят нека тъкачката слезе от степенката и пак да скъса стана я по вътък я по осново.Та затова ще си отиде Миролио .О забравих да кажа за голямата горещина с тъкачницата -чувам ,че още е така .Ами г-н Райчев защо не намерихте решение на този проблем явно нямате интерес да поставите въпроса пред Римини.