Едуардо Миролио /img/frontend/nomap.png"

Едуардо Миролио

Преди години на днешният ден работливите се награждаваха като им се даваше звание "ПЪРВЕНЕЦ НА ТРУДА".Тъй като вече липсват е само почивен и празничен ден за извънреден труд за който Миролио много добре плаща.

Сега и барче има за предворните на Г-н Добрев-междинната смяна.Затова неим стига осемчасовия работен ден да си свършат качествено задьлженията.Та се налага да се остава и даже през почивни и празнични дни да се довършват машините.Всичко каквото се случи е виновен простия плетач и СТЕФЧО може до го смачка с богатия си речник.Та затова от откриването на цеха никой от простите не е оспял да се изяви като съвестен и качествен плетач . Питамсе каде е потенциала и стимола за работа като всеки може да те мачка. ПИШЕТЕ !!

4udq se kal li spqt spokoino horata koito sa dovolni ot vsi4ki usloviq vav tazi Fima??? Kakvi sa te -neumorimi,vsevi6ni,nedosegaemi?
Znaite, 4e za vseki vlak si ima patnici i tezi koito sa protije na nqkogo i se mislqt za golemi na4alnici 6te duhat supata.Nie "BELITE ROBI''lesno 6te si namerim rabota ne ni mislete ,tova 4e izkazvame mnenie si e na6e pravo ama kakvo 6te pravqt drugite ''na4alnicite'',a te sa mnogo za tqh 6te stane lo6o.Sednali na nas smetka da darjat po kolko pati hodim do toaletna kolko cigari pu6im i nikakva rabota ne var6im pak te kakvo pravqt rabotqt li si mislite i ako e taka za6to 6te si 4upqt krakata da bqgat kato viodqt Eduardo da idva.I za po4ivkite-koe e nerednoto v tova da izleze6 i da izpie6 edno kafe kato horata ?aaaaaaaaa da nie ne sme hora,samo na4alnicite i mejdinnata smqna sa za6toto samo tqh mojem da vidim s kafe v raka ama te horata mnogo se umarqt to i ni6to da nepravi6 pak e umoritelno.Otnosno hranata-i ku4etata ne q qdat,davaha po edna ni6tojna vafla i neq sprqha slojiha ma6ina pak da palnim gu6ate na nqkoi

А бе хора не виждате ли какво става вие вместо да се осъзнаете че всички може да останат без работа сте тръгнали един друг да се карате.Погледнете кои са доволните в България.Едва ли са тези които си изкарват хляба с честен труд.Българският народ потъна в кредити а като остане и без работа ще потъне в лоши кредити за другото не ми се мисли.....Преди няколко дни говориха за командировъчните на депутатите ,някой се изказа че "незнаели" колко им струват самолетните билети но иначе знае че билета на подчинения и или там незная какъв беше струва наполовина от нейният....Ако съберат парите от командировъчните им ще платаят кредите на половин България....Затова хора не се карайте а погледнете какво правят управниците за нас ......Какво ще стане с един град като Сливен ако съкратят всички работници от Миролио и го затворят сещате ли се че това са сигурно една много голяма част от работещите в града тези хора ще потърсят спасение навън (което едва ли ще намерят)и ще стане така че хората които дефакто подържат града ги няма ........а Сливен не е единствения град с подобно положение в България..................Незная с какво ще излъжат този път гласоподавателите....неискам да съм песимист но не виждам нищо добро да се случи в България в скоро време

v svichtov vsi4ki li ste dovolni 4e mal4ite ili sa vi pretisnali do stenata i mal4ite.sabydete se.

Тъкачница Серика (Джиорджети) е вече минало, текат последните дни до затварянето на този завод. Много добро впечатление ми направи че директора Игнацио Колу направи всичко възможно да намери места на своите работници в други заводи на Миролио, за да може възможно най-малко хора да останат на улицата .
Специални благодарности на началника на цех сноване Стойчо Николов че положи неимоверни усилия и всички негови колеги от цеха имат осигурени работни места и то !!! с запазване на специалността и нивата на заплащане.
Пожелавам на всички колеги с тези които се разделяме много късмет в търсенето на ново поприще в живота а на другите да държим здраво на своите нови работни места и да докажем че можем и знаем какво и как да правим.
С най- топли чувства за г-н Колу, Митко, Здравко Любка ,Илияна скъпи колеги беше удоволствие да работим заедно.

първо явно сте много доволна от работата с миролио щом изразявате това мнение но оставете ни и нас да изразим своето.вие в кой век живеете комунизма си отиде за да ни нареждате какво да правим .да едуардо минава доста често но той почти винаги е придружен от началниците.виждал съм отношението към хората и тук съм на едно мнение с вас че той наистина ни смята за хора но чак пък семейство недейте така това е като евтина пропаганда.а че има криза на пазара това го знае всеки .проблемите с качеството на продукцията според мене са само и единствено от неквалифицирания персонал и слабо ръководство на места .а то може да се реши само с кардинални мерки които сав граница на разума-а не пак да извикаме млади момченца и момиченца които да избягат при първия удобен случай -това не е лоялност.
и нека да пожелая на всички ЧЕСТИТА КОЛЕДА и ВЕСЕЛА И ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
нека тя ни донесе повече разум и отговорност!!!!!

СЛУШАЙТЕ ГОСПОДА РАБОТНИЦИ,ЕДОАРДО КАЗВА КОГАТО СТАНЕ ВЪПРОС ЗА ВАС ИЛИ ЗА ФАБРИКАТА ЦИТИРАМ ТОЧНИТЕ МУ ДУМИ ТЕ СА МОЕТО СЕМЕЙСТВО ТЕ СА МОЯТА КЪЩА И ВСИЧКО СВЪРЗАНО С ТЯХ Т.Е. ВАС МЕ ИНТЕРЕСУВА ПРОБЛЕМЪТ НЕ Е В НЕГО А В БЪЛГАРИТЕ МИСЛЯ ЧЕ ДОСТА НАПРАВИ ЗА ГРАДА КАКТО И ЛЕЧКОВ КОГАТО ДОЙДЕ А ТОЙ ИДВА ВИНАГИ ПРЕЗ 2 СЕДМИЦИ МУ ГО КАЖЕТЕ НАПРАВО КАКЪВТО ВИ Е ПРОБЛЕМЪТ А НЕ ДА СЕ КРИЕТЕ КАТО МИШКИ ПО ФОРУМИТЕ

nqkoi hora si mislqt 4e kato se podmazvat na na4alnicite si i im vdignat nivoto ot 2-ro na 3-to i vzemat 30lv pove4e ot drugiq i ve4e sa stignali svoq vruh v razvitieto si :D:D:D:D ... jalki sa tezi koito si go mislqt kakto i pove4eto hora v toq zavod :) moje li za 30 ili 50 lv da padne6 v o4ite na tolkova hora okolo teb ? mogat li 30 ili 50 lv da nahranqt semeistvoto ti ? imenno zaradi tiq niva i zatvarqneto na ustite na nqkoi hora s 30 50 lv ... ne6tata nqma da se orpavqt i pak 6te sa gladni i pak 6te lijat gazove .. i pak nqma da sa dobre makar i da si mislqt 4e sa spe4elili djakpota ot tototo ... sme6nici pomislete za bude6teto ne samo za utre6niq den :) ... tova go pi6e 4ovek koito raboti zaedno s vas i e na vuzrast koqto pove4eto ot vas moje da sa mu roditeli :) tai 4i .. pomislete vurhu tova :) pulna parodiq ... ima i svestni hora v toq zavod no . te sa tvurde malko tvurde :) ..... jalko naistina jalko :)

еми да от 20 години сам в фабриката и мога да те оспоря защото тогава в началото ни даваха по четвъртинки ако някой си спомня и когато дойде той се блъскаха хората само да се уредят на работа в миролио .ама тогава допуснаха капиталната грешка да отсранят ГОЛЕМИТЕ специалисти и докараха младите посерковци.и връзкарите да не забравя и тях.
и като цяло малко по малко се усраха съвмесно и сега търсим вината в човека който си хвърли парите а не в самите нас .