Ител ЕООД / Etel Ltd. /img/frontend/nomap.png"

Ител ЕООД / Etel Ltd.

Не мога да кажа нищо хубаво за конкретната фирма. Прекарах 4-5 месеца там, но ми стигат. Реших да напиша мнение, тъй като според мене не всички "контролирани мнения" успяват да се отфилтрират от администраторите на BGRabotodatel. Гарантирам, че оценките по-долу са безпристрастни. Не си оставям името по една единствена причина - не искам да влизам в някакъв безсмислен спор дали наистина са гола вода фирмичката или не. Пожелавам приятна работа на всички и "късмет"(каквото и да означава) на всички кандидати за Ител.

г-н кандидат. Моля да не се изказвате когато не познавате нещата, защото иначе си е чиста проба клюка или по-точно злословие. Аз съм запознат назначаването и освобпждаването на хора в фирмата. В последната една година незнам да има напуснали защото са разочаровани от условията. Хич даже няма. Има такивв, които не се справят с търговската работа или се отказват или след двумесечен период, не могат да минат на второ ниво и ги освобождават.

Ако искаш мога ти говоря с имена или да ти дам телефоните на поне 10-15 души да ги питаш дали са доволни.

По въпроса за обявата: Търговците са в момемнат 40-на и за три месеца трябва да станат 60. Търсят се кадърни търговци под дърво и камък и то не само с обяви.

Аз работя от 9 месеца в тази фирма и съм много доволна.
С шефовете не съм лична приятелка и това не ми прече да взимам една хубава заплата. Ако един човек е марзелив и няма търговски нюх не е за тук.

за поста отдолу мога само да каже:

точно такива "шаранчета чакат", ходи, ходи, после ще се пееш "...копеле к'во станааа.."

сигурен съм, че обещаната заплата е чудесна и с възможност за увеличение и всички стандартни измислици, но такъв филм нЕма, това е частна фирма, без уважение към служителите си (работещата маса) и без никаква сигурност за тях. За пояснение прегледай в интернет обявите им за работа, текучеството им е огромно, а това не е типично за стабилна фирма.
Ако наистина даваха обещаните заплати, нямаше да губят служители!

Но може и да си късметлия и да получиш уважение от фирмата... Пробвай!

Аз кандидатствах за работа в Ител в същият ден, след като пуснах СV-то ми се обадиха за интервю, отидох и два часа след това ми се обадиха че съм удобрен. Това нормално ли е? И дали да почвам вобще там.

Аз съм изключително доволна от тази фирма нищо ,че не работя вече там. Всички недоволни бивши колеги които са били част от екипа на CATALOG.BG явно им тежи напрегнатата и динамична обстановка или просто ги мързи. Всеки говори за заплащане, колеги и т.н. но никой не казва .... дори и неспоменава какво прекрасно " училище" е там. Всеки ден научаваш нещо ново и никой не ти отказва помощ или съдействие. Наистина коментарите са по- скоро емоционални отколкото обективни защото аз когато работих там виждах само прекрасни колеги на които можеш да разчиташ.

Липсвате ми :)

Мнението на мацката преди мен е много събективно. Тя може да е доволна от заплатата и отношението, но е пропуснала да напише каква приятелка си е с "шефките" в работно и извън работно време. Това, че изглежда добре и се държи доста освободено я спасява.
Служител, който не желае да се подмазва и да намесва деловите отношения с лични е обречен там.
2000лв...хаха! Дори и да ги взимат някои хора това им струва мнооого подмазване. Като са толкова преуспели да кажат на колко ги осигуряват. (200-250лв.)
А и тия бонуси не ги взимат само от направени продажби, а под "Нови клиенти" им се считат и такива, които сами са се обадили за абонамент в каталога, но са им прехвърлени.
Някой, който не е работил в онова място няма да ме разбере, но според мен не му и трябва.
Дали вече са направили визитни картички на т.нар. си "търговци"? Съмняявам се, много е скъпо за бюджета, който отделя фирмата з служителите си. :)

Здравейте!

Работя във фирмата от доста дълго време , за да съм по-точно от 2007 г лятото.
Искам да се обърна към бившите колеги, които толкова глупости и безсмислици са написали, че се чудя да плача ли, да се смея ?!Първо: да вярно е, че някои ТЪРГОВЦИ нямат висше образование, но това се дължи на простата причина, че всички все още сме студенти, аз примерно съм студентка в 3 - ти курс. Второ: заплащането зависи от теб, ако имаш данни на търговец , комуникативни възможности и не си повърхностен няма да останеш незабелязан, а напротив ще получаваш средно по 2000 лв заплата и нагоре. БИВШИЯТ КОЛЕГА Дани, който е писал тези глупости за един от най-уважаваните служителни във фирмата, който беше тийм лидер на единия от отборите, може спокойно да се замисли за това къде точно е работил и дали става въпрос изобщо за човека, за когото говори подобни глупости. Човекът, който беше дълго време тийм лидер и даваше и сърцето и душата си за съотборниците вече работи в друг отбор и един от най-добрите търбовци, които заслужават уважение , но не само за резултатите, които дава, ами и за доброто отношение към всяко човешко същество, с което някога е комуникирал, аз лично съм възхитена от силата и добротата, която притежава този човек, а относно килограмите му - ТОВА СА ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ. Виж ДАНИ, този сайт е създаден не да обсъждаш кой колко яде ( явно си си бъркал в носа и само това си правил) , а да даваш обективно мнение, но явно при теб нещата стоят по друг начин от твоята гледна точка .Искам да те успокоя за едно - не са те уволнили за това , че си си взел отпуск, а може би за това, че НЕ СТАВАШ ПРОСТО, аз и колежката Ралица Георгиева сме на половин работен ден от 1 гогина , така че се замисли за друга причина свързана с уволнението ти!

P.S. Всеки, който иска да работи диманична работа и да изкарва страхотни пари със собствения си труд може да дойде на интервю и да разбере, че всички глупости по адрес на фирма " ИТЕЛ " ЕООД са НЕВЕРНИ!!!!

Работя в Ител от 2006 г. От тогава заплатата ми е повишавана на стъпки и е стигнала размер 3 пъти по-висок от стартовата. Въпроса е, че нито веднъж не съм поискал въпросните увеличения. (можете да си правите сметка дали управителя не иска да инвестира в персонала си).

Относно уважението, зависи в каква светлина го разглеждаме. Лично мен са ме уважавали от самото начало, но мисля че уважение не се дава толкова лесно, а трябва да се заслужи по някакъв начин. Ако искаш да те уважават трябва да направиш нещо по въпроса. Само един пример: Когато бяха взривовете в Челопечене, управителя ни заведе на другия край на София за да не пострада някой. Изкарахме няколко часа в луксозна сладкарница в Бояна.

Относно привилегиите - мога да кажа само че редовно се провеждат тийм билдинги (лично аз не си падам по тях, но всеки си има право на вкус). Ако това може да е привилегия, когато ми се е налагало да изляза в отпуск просто са ме пускали.

Фирмена сигурност. В интерес на истината в началото не се чувствах сигурен, но не защото има проблем с работата ми, а защото не бях уверен в себе си. Постепенно с помощта на колегите успях да превъзмогна това.

Свободно време: Тук нещата се разделят. Зависи в кой отдел работиш. Ако си IT, няма много свободно време въпреки, че нещата вървят към оправяне. В момента отдела за разработки е от трима човека + 1 за подръжка на работните станции + 1 Админ. Вие преценете дали не се инвестира в тази насока.

Потенциал за развитие: Има стига да искаш да се развиваш. В момента съм на светлинни години напред в сравнение с началото.

Местоположение: В Редута. На мен лично ми е на час и половина път пеша. Ако трябва да отида от работа до центъра(Ректората), стигам пеша за 20 мин, до Плиска за 15 (е, аз си ходя бързо)

Колеги: Слагам 3 защото не всички колеги, които съм имал са "готини", но така или иначе не можем да харесваме всеки. Иначе за нашия отдел бих сложил 5.

Работна среда: Наистина има какво да се желае, но не мога да кажа, че не се прави нищо в тази насока. По долу прочетох за прословутия пожар и мога да кажа, че човека, който го е написал силно е преувеличил (аз лично участвах в гасенето).

Като финал искам да кажа, че Да, наистина имаше труден период за фирмата, но не е само въпроса "Къде се намираме в момента?", а и въпроса "Накъде се движим?".

Заплащането е добро, но лъжат държавата като осигуряват служителите на минимална заплата.някои получават 2-3 хил.лева, а ги осигуряват на 300.00