Ител ЕООД / Etel Ltd. /img/frontend/nomap.png"

Ител ЕООД / Etel Ltd.

Ами ще ми се да ги бях прочел тези коментари преди да започна работа там!Вече съм бивш "колега"!Колега е в кавички защото в общи линии колегиалност няма,освен ако не си толкова зле колкото зле е Тийм Лидерът ти!Тогава влизаш в "отборът" и започваш да му подръжаваш,ако не биваш отделен и оплютован , навсякъде е така и в 4те отбора!Значи аз бях в отбора на сините,доста слаб...всички се чудеха защо..как така!Еми да ви кажа защо,значи тези хора просто не работят,нищо не пипват цял ден се лигавят говорят глупости и накрая се напиват като животни за добре свършената работа!Единствените свестни хора там са един пич и една мома който прсто си траят!Естествено тим лидерът беше емблематична личност!Държи се повече от добре с хората който са над него,мазни се ,разлива се в усмивки!!!Анимационен герой ,мислите му в бъдещето са свързани само и изцяло със следващото ядене!Хвали се че взимал 2000лв заплата,а на 20 число всеки месец вече взима заеми!!!Ако не си като него ,а си в екипът му...ооо ужас!Той се сърди,мръщи се,не говори...знаете ли какво значи 200кг човек,който освен да се смаже вечер след работа да ти е пряк началник,а дясната му ръка да е човек за който единствена цел (веднага след напиването разбира се)е пускането на "майтапи" отностно всяко изречение казно в стаята,няма значение темата просто чува звук и веднага започва да говори безмислици!А стаяте е 15-16м2,вътре бяхме 8 човека ...супер нали?!Работихме на компютри 3та злоупотреба...всичко е поне 2ра ръка за персонала!Как да прогресира фирмата като искат само да лапат..не става!Значи аз бях помолен да напусна защото си взех 3 дена НЕПЛАТЕН отпуск за да мога да се дипломирам!!!Нормално нали,то там хора с образование няма,а това че провеждах по над 100 обаждания на ден не му пука на никой!Има и свестни хора там спор няма ,но са много малко и не смеят да се държат нормално,иначе и те ще си тръгнат или ще отиват ужасени на работа,че 8 часа ще бъдат обсъждани по Gtalk-a от останалите си "работещи" колеги,да това правят по цял ден: Gtalk,youtube и Vbox7!Това мога да кажа от първа ръка!Особено съм разочарован от тази фирма,започнах с голямо желание,принципно съм доста весел и общителен човек,но само за 3 седмица вече си търсех нова работа!А за прите няма какво ново да добавя от по-горе написаните...заплата 400лв., на териоя трябвало да имаш над 80% успеваемост в продажбите (от тях зависи и заплатата)...никой не ми демонстрира естествено как става! :D Каталога горкия работи когато и както си поиска!Понякога даже не работи,а ти продаваш чрез него и какво влиза човека вътре да види "няй-добрият каталог в България" и ...нищо!Или вече рекламирал човек звъни и пита къде му е банера...ами няма го никой незнае! :) Нормално е да е така,като са оставили са един пич да живее в офиса да им върши всичката работа (поддръжка, акаунти,банери и тн)!Той се смазва дава всичко от себе си,ама да не е протоколен друид,неможе да огрее навсякъде!Еми това е ,не е малко за четене,но е още повече за понасяне!Разбира се започнете работа там и се убедете сами!После ще чакам и вашите мнени тук!Сигурен съм!!! :))) Късмет на всички работещи,напускащи и бъдещи колеги там....ще ви е нужен!!! ;))))

Здравейте !
Преглеждайки обявите за работа се натъкнах на обява от 14 Януари'09 за позиция Специалист продажби в офис във фирма ИТЕЛ ЕООД и разбира се поисках да проверя малко повече за фирмата и както се досещате се озовах право тук :) По принцип мн.обичам предизвикателствата, мотивират ме, амбицирвам се и си доказвам колко съм добра, карат ме да се чувствам жива( както и повечето други търговци, особено опериращи в областта на новооткрити и развиващи се пазари)...,но НЕ НА ВСЯКА ЦЕНА, под което имам впредвид че съм ЗА състезанието, но не с нечестни и подмолни средства, мога да убеждавам хората и да ги скланям на определени действие, но за да го правя и постигам резултати трябва вътрешно да съм убедена че стоката/ услугата , която предлагам, дори и на висока цена СИ СТРУВА. Да предлагам продукт, за който вече имам съмнения в качествата му и чрез лъжи - просто отсега съм обречена на провал. Старая се моята мрежа от клиенти да е доволна от продуктите, след сделката нещата не приключват за мен, а тепърва започват, защото всеки нов клиент е и нова отговорност и обгрижване. Хорааааа, не можете да си представите какво бе изумлението ми след като прочетох коментарите и разбира се веднагически се отказах да кандидатствам - не е възможно в днешният свят, когато почти всичко е реклама, портфолио и качествен продукт да има система на продажба, която е основана на лъжи, някои от които безумни( гугъл-а ??) Да разбира се, между откровената лъжа за сътрудничество с Гугъл-а и оптимизацията така че сайт-а да излиза най- отгоре, като напишеш определената ключова дума разликата е мн. тънка за непрофесионалиста и маша за огромна манипулация.
Второто, което прави впечатление, е че позитивните мнения в основата си преповтарят, потретват до безкрай едно и също нещо - НА КОЙТО НЕ МУ СЕ РАБОТИ няма място тук; ако си мързелив - далече; ако обичаш да работиш - ела; и все в този един и същи стил, което ме навява на идеята че: или един човек ги пише/дава идеята и тона за това; или че това е нещо като масово повтаряно мото и от милионите повторение се приема вече като единствената истина. Нещо като друг довод не видях - освен аргумента с оптимизацията и някакъв акаунт за посещаемостта и вече по-реалистичното че нещата се променят, прогресират и видиш ли не са това, коета са били.Това бяха така по-смислено изложените факти, останалото все онази боза за развитието блестящо, ако си работяга :)) ...Някакси обичам повече конкретиката и сериозните аргументи и фактология. Ако това е най- сериозният довод за плюсовете да работиш в тази компания - то аз пък бих обърнала тяхната риторика ( както представителите на фирмата я обръщат че няма шеф, който не иска да печели) така : къде и кой кандидаства за работа/работил в тази фирма, ако не е искал да работи и развива. Вярвате ли, че ако някой види, че труда му се отблагодарява не иска да работи повече и повече?!
Така че равносметката - изгубих около час в прочитането на всички коментари и осмислянето им, за да стигна до извода че тази обява за работа ще я пропусна. Иглежда не съм от "работягите". лесно се уплаших, такова предизвикателство ще оставя на някой , "който му се работи и развива". и благодаря на всички , които са изгубили от ценното си време все пак да напишат за " девствениците" някои истини, защото мъдрият човек се учи и от чуждият опит и грешки, не е необходими всички да повтаряме едни и същи грешки и да губим време за това. И на останалите с положителното мнение благодаря, защото те дори ме отказаха още повече с едно и същото си безкрайно повторение и реторика.

Edinstvenoto neshto koeto iskam da kazha e che imam shtastieto da ne rabotia veche tam!

Някъде назад прочетох мнение , че хората трябва да си правят сметка щом за фирмата има толкова негативни коментари или нещо такова беше. Еми да,ама фирмата прогресира стабилно и се развива.. Интересно защо ли , щом са изписани толкова негативни неща и няма смисъл да се работи там.. Може би просто хората , които са писали негативните коментари просто не са били за тази фирма ??? Вярно , че не е работа за всекиго , но пък ако ставаш за тази работа , получаваш идеални пари като за дейността , която вършиш. Кол центъра е разделен на отбори.. Не всички са прекрасни като хора , но има и 2 отбора , които са супер сплотени и имат чудесни отношения. Не знам.. хората нека сами си направят извода щом действително фирмата вече и в чужбина ще излиза скоро да се развива.

Ако човек не може да работи под напрежение и с амбиция със сигурност няма място в тази фирма, но едно е сигурно, хората които работят там са силно мотивирани и ориентирани към резултат така,че на който не му се работи няма как да се случи да е доволен и то не само в ИТЕЛ а и навсякъде другаде.

Ako zaplatata ot 400 leva vi zadovoliava vuv firma Etel vseki den se provejdat intervuta za rabotni mesta.govoreneto zad gyrba na kolega e edno ot osnovnite zabavlenia i nachin na raztovarvane.Hubavi mnenia moje da chuete samo ot ekipa ot 5 etaj.Iavni protejeta na E. i S.Sled kato az napusnah ot nashia ekip zapochnaha da izchezvat vsichki kato preletni ptichki.no sredata naistina e mnogo dinamichna-neprekysnato se smenia ekipa ot hora.kato pytnia trafik v sofia.hora ne se vryzvaite na obeshtania za izdigane i premii.Jivo chudo si e da poluchish prozent ot mesechnia si trud.A za sebe si moje da chuete chudesa,ta chak ne moje da se poznaete.rabotata e svyrzana sys 8 chasovo sedene na komputyr.Abe slojete novi monitori.napravih diopter.

бивш служител съм, не си пиша името не знащото се крия, а защото не ми е приятно онези злобарки да ми говорят зад гърба...нещо, което съм убедена, че биха направили щом им попадне име. Там правилото е такова - в почивката се говори лошо за този, който в момента липсва. Щом дойде се започва за някой друг липсващ, присъстващите са си пурви дружки.
Колежката преди мен яко е изчеткала Ител...явно за това си е написала името.
Хора, не вярвайте на неща от рода "няколко минути от плиска и центъра" - всъшност си е направо в кучи ...
И това за тийм билдингите ми хареса как били от фирмата - за да отиде отдела, който е спечелил състезанието на тийм билдинг трябва да си го плати с премията, която е получил за награда и на всичкото отгоре всеки трябва да додаде от джоба си, защото задължително трябва да се поканят всички шефки :)
усмихвам се защото ми е кеф, че вече съм далеч от там. хаха изкефи ме, и че заплата още е 400лв. Айде пробвайте да изкарате отгоре, ако не сте подмазвачи да видим как ще стане?!!
И така, дано само някой да не вземе да повярва на мазните приказки.
!

Аз работя във фирма Ител ЕООД от 11 месеца и съм страшно доволна във всяко едно отношение. Възмутена съм от горенаписаните коментари и нямам представа кои са тези хора, повечето, от които са анонимни. Много е лесно да не си сложиш името и просто да пишеш някакви глупости, които нямат никакво покритие и не могат да бъдат доказани с факти! Масовият българин обича само да се оплаква, извинявайки се с това на своята липса на каквато и да е амбиция, чувство за позитивизъм и развитие. Аз съм изключително доволна и щастлива, че работя в тази фирма, където работя сред страхотен колектив от хора, които вече са ми преди всичко приятели и на които бих могла да разчитам. Хората, работещи в нея и най-вече мениджърите и са изключителни професионалисти, стремящи се непрекъснато да ни стимулират, както материално, така и психически да се чувстваме добре и да бъдем спокойни, което е изключително важно. Фирмата търпи развитие в положителен аспект и се развива във всеки един момент, откакто аз съм постъпила в нея. Офисите и се намират много близо до центъра и нямаме абсолютно никакъв проблем относно чистотата, работното време или пък заплащането. Парите са на ниво и се изкарват, в зависимост, разбира се, дали човек е мотивиран, има желание и ходи с удоволствие на работа. Човек трябва да вярва преди всичко в себе си, за да се развива и нещата да претърпяват развитие във възходяща градация. Лично аз работя в страхотен екип, в истинския смисъл на думата, няма лицемерие, завист, омраза, цари един позотивизъм и приятелско отношение, което те дига на крака и ти помага да се усмихнеш и в най-лошия ти ден! Работодателите ни винаги се стремят ние да сме доволни, винаги ни изслушват и се интересуват от мнението на всеки един от нас, възгледите ни и проблемите, които се случват. Да, проблеми има, но къде няма, ние сме голяма компания и именно по този начин се справяме с тях и вървим нагоре, защото се поддържаме и винаги сме готови за подкрепа при възникнал проблем. Правят се тийм билдинги и вечерни партита, които допълнително сплотяват различните екипи от хора, работещи в Ител ЕООД. Няма човек, който да е положил и най-минималното усилие и да не е бил оценен. Да, всяко начало е трудно и на мен самата ми е било много трудно, но и това се преодолява, просто трябва да проявиш воля и да вярваш в доброто стечение на обстоятелствата.Завършвам с това, че наистина се гордея, че работя в тази фирма. Благодаря на всички, които ми помогнаха, разбираха и подкрепяха, докато стигна до нивото, в което съм в момента и вярвам, че ще продължавам да се развивам и че фирма Ител ЕООД винаги ще бъде номер 1!

Фирма ИТЕЛ има идеално заплащане , стига разбирасе да имаш желание за развитие ..ако си тук за едните 400 лв ...да може само да си клатиш краката цял ден.. но факт е , че има служители които взимат дори повече от 2000 на месец.... а работата не е тежка.Колегите са страхотни...млад екип ... динамична среда.... условията са идеални..местоположението също.На няколко минути от Плиска.
Шефа се грижи за своите служители и ги стимулита с парични награди.Ако искаш да имаш такива условия за работа ела в ИТЕЛ !

работя във фирмата вече от година и няколко месеца. Когато отбелязвам в полетата и давам своята оценка съм напълно обективна, тъй като фирмата "ИТЕЛ" ЕООД дава толкова много на всеки един от нас, че човек не може да изкриви оценките, които дава. Всеки дал много от себе си като търговец, дилър, мениджър или като дизайнер получава не само силна финансова инжекция за труда си , но и заслужено поощрение и мотивация, за да се бори за още и да доказва, че може още. Не искам да виня "неуспели" и напуснали колеги, които не положили и капка усилие винят неоправдано фирмата. Мога да им кажа само едно , че където и да отидат такива като тях винаги ще си останат недоволни и винаги ще бълват нереални аргументи срещу фирмите и работодателите, в които заемат, каквато и да била позиция. Фирамата се развива драстично и полага големи усилия за реализацията и подобряването на качеството на услугите и статута на работещите в нея. Залага се толкова много на всеки, който работи с желание и мотивация. Фирмата предлага и изкачване и гонене на по-високи позиции и цели. Заплащането е много добро, но естествено се гради и на лични резултати, но къде дават пари на вятъра, ако можеш, стараеш се и даваш най-доброто от себе си ти ще заслужиш и 2000 лв месечна заплата, естествено, че може и повече.
Радвам се, че съм част от прекрасния екип на фирмата и знам само едно, че ще продължаваме все по-нагоре и напред.

С уважение