Ител ЕООД / Etel Ltd. /img/frontend/nomap.png"

Ител ЕООД / Etel Ltd.

Като бивш служител на фирмата в IT/Development отдела бих искал да кажа, че нямат грешка. Заплащането е добро, никога не е имало проблем от каквото и да било естество, уважават те. Отделът е малък, но ако се освободи вакантно място в него - препоръчвам!

Не си губете времето първо за интервюто звънят ти непрекъснато докато не вдигнеш когато вдигнеш те канят на интервю ,след което не престават да ти звънят в деня на интервюто дали ще отидеш и тук идва най-голямата малоумщина сядаш и две не много учтиви и необразовани госпожици започват да те разпитват и не след дълго ти дават лист който те нариюат сценарии ,за поправката нарича се СКРИПТ ,но както казах не знам колко си разбират от работата и ти казват прочети го и после ще проведем примерен разговор естественно съгласих се и ми дават телефон и да търся някоя госпожа по време на разговора госпожата ме пита каква е цената на тъпия им пакет ,което не беше описано никъде ... но няма значение след като приключи разговора ти казват ,че това било нарочно от къде може да знае човек каква е цената казват, че ще звъннат но ни вест ни кост ,но за да те викнат ти сцепват телефона ! След това се свързах с мой познат и той ми каза юе всиюко е процент и повече от 500 лева няма как да вземеш за цялото напревение и фирма ,която е на края на света съмнявам се че ще си късам нервите и усилията за там има много по-добри места ,където да се реализираш без лъжи и интриги .Надявам се да съм помогнала !

Кратко и ясно :
Цирка е пълен само животни да има че старите дадоха фира!

Здравейте. Работя в конкурентен кол център, но имам две приятелки, които работят в Ител. Така да се каже вадим хляба си от едно и също тесто. Като ми остане време следя мненията за другите кол центрове от време на време, защото нищо не се знае, утре може да ми се наложи да си търся работа при конкуренцията. Интересното е, че само в Ител виждам такива размисли и страсти, ако ми позволите да цитирам един велик професор:). Как може да се пънете да обяснявате и да давате мнения за фирма, в която утре може и да не работите. И какво, това да не ви е семейният бизнес? Толкова ли нямате други по-интересни занимания за правене? Съгласна съм, че в кол център едва ли може да става дума за някакво развитие, работата е по-скоро монотонна. Като сме си говорили с моите приятелки, да ви кажа не откривам кой знае какви разлики, освен тази, че в Ител заплатите са по-високи от моята, а и от други кол центрове. Иначе работата си е идентична. Звъниш на клиенти и предлагаш услуги.Ставало е на въпрос защо има такива негативни мнения за фирмата и те са ми казвали, че това са хора, които не се справят с продажбите и взимат по-малко пари от другите.И тук следва българската поговорка. Не е важно на мен да ми е добре, а на Вуте да му е зле.Извинявайте колеги, ама това е непочтено. Не става едни да се блъскат, други да се чешат и после всичко по равно.

Господин Весов, има едно нещо, което се нарича свобода на словото. Изразено е в конституцията на република България, така че всеки има ПРАВО да изразява свободно своето мнение. Явно това е поредната законова уредба, с която служителите на фирма Ител не са запознати. Относно т.нар. конспирации - да, и аз заставам зад мнението, че всички позитивни мнения от поне една година насам са изцяло плод на въображението на някой от фирмата. Това лесно може да се провери, тъй като служители с подобни имена като авторите на мненията няма. А дори да не беше така (пак подчертавам, че Е така) - още по-зле. Нивото на писмената култура на тези "служители-фантоми" говори само по себе си и за образоваността им. Неграмотност вирее във всички административни нива на фирмата. Управлението на човешкия ресурс е трагично - третирането на служителите по различен начин довежда до вътрешни конфликти. Ръководството на фирмата е силно некомпетентно по въпросите за управление на бизнес. Развитие в един call center колко може да има? Стига се до определено ниво, след което започва тъпкането на едно място и съответно деградацията. Динамика не съществува, работата е еднообразна. Фирмата не е подходяща за хора, които желаят професионална реализация. Заплащането е сравнително добро. Работата би представлявала интерес единствено за млади хора, които са студенти и имат нужда от доходи. Но пак казвам - развитие във фирмата няма.

Цвети, това че не си се реализирал/а във фирмата не те прави герой. Нито ти дава право да хулиш и да разправяш наляво, надясно как си се превърнал/а в измамник. То това си е личен избор, нали така?Оптимизацията на Catalog.bg не търпи негативни коментари, понеже е един от най-добрите сайтове в момента и доказал се във времето. Защо обвиняваш хората, че се крият, след като всички са с имена, поне това се вижда. Стига с тези конспирации.Относно работата в Ител. Тя не е за всеки. Изискава се динамика и действие на бързи обороти. Отговаряш ли на тези условия, нямаш проблем, ако ли не, има други фирми и ниши на реализация. Важното е да се знае, че човек може да извлича ползи от всяка ситуация. Надявам се да си взел/а твоите бележки от работата ти в Ител и да не допускаш същите грешки занапред. Учи се! Добре е също така да бъдете малко по-критични към собствените си действия и да не обвинявате за всичко другите, сочейки ги с пръст. Дано мястото, на което си сега е според твоите разбирания, защото се опасявам, че ако не е , утре ще ти бъде виновна и другата фирма. Успех.

От доста време не съм в тази сфера и във тази фирма а(има- няма 3, 4 години), но искам да предопредя всички, че мнението ми от преди 3 годими си е същото. Прочетох всияки коментари и умът ми не ми го побира. Хората които са доволни и се чустват развиващи във тази фирмичка явно са с много ниско мнение за себе си. Как може да обяснявате на хората колко е хубаво да се работи в ИТел. Аз лично там се научих да бъда измамник , обяснявах на хората как ще им направим сайт как ще ги изкараме на челни позиции в Google , и как Catalog.bg има 100000 посещения дневно. Само да Ви кажа , че откакто не работя там този Catalog.bg не съм го отворил. Не защото не ползвам Интернет, а защото никога не съм го срещал на 1,2, 3, страница в google. Моето мнение е , че този каталог си го отварят само персонала на компаният, но и това ми е безразлично. Моля Ви се само не залъгвайте младите хора , че е много стабилно място. НЕ НЕ Е !!!! Според мен положителните мнения са плод на управата и ръководството на ИТел. Аз пак съм си с името и не се крия. Като заставате зад нещо излезнете и си напишете имената за да могат хората които ще се подведат от вас поне да знаят кои сте. Пожелавам успех на всички и на добър път. Падвам се, че неуспях да се реализирам при вас ;))))

Не знам какво правят от фирмата, нямам представа ПР или не, но мога да си кажа мнението.Моя приятелка работеше в Ител и понеже аз бях останала без работа я помолих да попита дали не търсят хора. След един месец ме извикаха на интервю. Очаквах интервюто да мине бързо и да започна. Само че се оказа, че няма да бъде толкова лесно. Направи ми впечатление, колко стриктен е подбора и колко сериозни са кандидатите за работа.За моя голяма радост се справих и вече два месеца съм тук. Очарована съм от колектива и работната среда. Всяка вечер след работно време излизаме с част от колегите и се забавляваме. Притесняваше ме факта, че в време на криза фирмите бавят заплатите, но вече съм спокойна след като получих първите си заработени парички не само на време но и доста добра сума.

Здравейте!  Видях обявата на фирма Ител в jobs.bg. Заинтересувах се, тъй като имам търговски опит в кол център, включително и в чужбина. Преди да кандидатствам, реших да се "консултирам" с БГ работодател и останах изумена от разнополюсните мнения за фирма Ител. Ясно ми е, че навсякъде има доволни и недоволни, но отрицателните мнения доминират до едно известно време и изглеждат обосновано истински. Накрая имам чувството, че ръководството са започнали да си правят PR, с който да противодействат на доминиращите отрицателни мнения. Бих искала да помоля за истински коментари. В какво се изразява напрежението, от което много хора се оплакват? Наистина ли в Ител не осигуряват на реалната заплата? Колеги, моля пишете!

Клиент съм на фирмата от 4 години. В началото бях скептично настроен към този вид реклама, защото не знаех предимствата. За щастие момчето, което ме обслужваше а сега и момичето си разбират от работата и са истински професионалисти. Обясниха ми стъпка по стъпка какви ще бъдат ползите за фирмата ми и се оказаха прави. Както вече казах четвърта година съм техен клиент, фирмата ми излиза на първи места в гугъл, а клиентите ми нарастнаха. Поздрави: Иванов, фирма Комета ООД.