Ител ЕООД / Etel Ltd. /img/frontend/nomap.png"

Ител ЕООД / Etel Ltd.

И на мен ми беше трудно в началото когато започнах, но никога преди това не бях работила в търговска фирма и напрежението ми дойде в повече. Даже мислих да се откажа, но стиснах зъби и продължих.После свикнах, дори на третия месец започнах да си изпълнявам таргета без проблем. Според мен човек като влезне в рутина и всичко става много лесно. А и е много важно да няма конфликти между колегите. Тук поне за сега не ми се е случвало.Заплащането също е добро, а като добавим фирмените карти с които ползваме отстъпки и намаление по ресторанти и хотели става още по-добре. То винаги има и ще има хора, които да недоволстват ама пък в крайна сметка не може да се угоди на всички,нали?

Хора не знам какво се оплаквате. Напрежение имало, била динамична работата и т.н.Всяка търговска фирма гони цели и има поставени таргети. Нали именно постигането на целите е главен фактор при определяне на заплатата. А доколкото знам заплатите в Ител са на доста добро равнище. Не само в сравнение с другите фирми от бранша, а и по принцип. А екипа, на по-сплотен екип не съм попадал. И накрая да завърша. На който не му понася, може винаги да си тръгне, ане да насъсква и обременява останалите със собственото си негативно мнение. Пазар свободен.

За каква динамика говорите, в Ител основното е не динамиката, макар, че не отричам, че я има, а напрежението - това никой не може да го отрече. А и организираните партита и разходки са просто един вид прикриване на истинското лице и жаждата на ръководството да се използват хората до последни сили и все пак да се остане с впечатлението, че се мисли за тях. Красноречив е и факта, че служителите сами поемат част от разходите си!

Съгласен съм с Агаси.Работата е динамична и това предполага човека който я работи да бъде организиран и упорит. Нещата не се получават с щракане на пръсти и висене в социалните мрежи и спортни сайтове. И аз се чудя за какво напрежение ми говорят. Динамиката не е напрежение, нали? Заплатите се дават на точната дата,колегите се стараят да ти помогнат с каквото могат,организират се пикници през уикендите. Ето сега след като изброявам тези неща, искам някой да ми говори за напрежение.хахахахаха
Към Ива- май се сещам коя си,което означава, че си почнала.Добре дошла в отбора.Как се чувстваш?

Здравейте!
Искам да кажа на всички мързеливци че в ИТЕЛ пенсия не дават за това че цял ден си по социалните мрежи.
Напрежение , какво напрежение бе хора.
Ако искаш пари ще работиш и ще си доволен .
Това е работа за хора които са динамични и съвестни не е за фермери и мамини деца.
Има хора работят годи в тая фирма търговци и взимат яки пари защото влезнеш ли в рутъм постигаш всичко.
Друго немога да ви кажа !

Преди няколко дена бях на интервю във фирмата. HR им ме хареса и мисля, че ще ме покани на второ. А, забравих да кажа, че идвам от друг кол център и имам опит. Виждам обаче доста интересни мения. Ако напрежението е единствения негативен фактор, то ще започна без да се замисля. Предполагам, че има и други недостатъци и затова ви моля да ми помогнете със съвет. Дали да започвам или не?

Работих в Ител около 2 години, махнах се преди 5 мес и се чувствам радостен от това, че съм си тръгнал. Напрежението беше много голямо, да речем, че не ти остава време за личен живот. Поне при мен беше така. А всеки има нужда от това да се отдаде на личните си занимания и да не мисли само за работа. За щастие вече имам тази свобода.
Ако човек е млад тук може и да му хареса,даже май е сигурно-ще му хареса. В последствие и аз разбрах, че се радвам, че работих там-срещнах се с доста кадърни хора, и доста приятели оставих. С ръка на сърцето мога да кажа, че това бяха страхотни години.
Компанията си е на ниво-добра заплата, плащане на време, добри работни условия, спортни забавления в и извън работно време, за да разпуснеш от натоварването.
Всяко нещо си има и плюсовете и минусите, след време намирам повече плюсове от минуси от работата ми в Ител.

Към Флорикс
Флорикс с теб сме бивши колеги и със сигурност се познаваме, незнам защо, но според мен мнението ти е доста крайно и изкривяваш нещата значително.Виж за мениджмънта нямам идея как стоят нещата, не съм запознат, но за мен по-важна е средата в една фирма, а там всички са много дружелюбни. Колегите не се делят на групички и всеки е готов да се забавлява и работи заедно с останалите, защото екипът е на първо място. Парите също са доста добри, в сравнение с много други фирми от бранша и заплатите винаги се дават на време. Незнам какво толкова се оплакваш. Всеки има право на избор. Ако не ти харесва просто си тръгваш, както си и направил.И аз вече не съм там, но не намирам смисъл да преувеличаваме така.”

Работих около година във фирмата и не искам да отказвам никой да пробва там, защото от всичко трябва да се опита, но моето мнение е изключително негативно. Първо мениджъри там няма. Има някакви, за които е по- интересно да коментират служителите отколкото да работят. Няколко дена съм прекарвал в един офис с мениджърите и не можах да повярвам, че има такива хора. Отношението към служителите го няма. Що се отнася до парите, ако не си там от две години нямаш шанс. Всички фирми многократно вече са чули за узлугите на фирмата и за новите хора е много по- трудно да изкарат пари. Да не гововорим, че разбрах, че преди няколко месеца са сменили бонусовите схеми и всички са били не доволни. Ако искаш да трупаш стаж без да изкараваш пари това е мястото за теб. Но там е един омагьосан кръг, където всеки се прави на голям шеф, а в същото време професионалисти там няма освен АЙ ТИ отдела им.

Елвира зависи какви са очакванията ти. Ако търсиш спокойна атмосфера тук е последното
място където ще я намериш. Аз бачках там една година и се махнах, защото ми
предложиха по-добри условия в друга фирма. Имай предвид че това е
колцентър и човек трябва да бъде доста активен за да се впише в атмосферата.
Парите са добри, но имай предвид че по-голямата част от заплатата е бонус.
Така, че ако смяташ себе си за добър търговец и си такъв със сигурност
ще останеш доволна. Лично аз оставих немалко приятели там. Снякои от
тях се виждам и днес, я кафенце я дискотечка. Друго какво да те посъветвам
А правят и доста игри такива вътрешни, за да те надъхат допълнително.
Разиграват се различни екскурзии, dvd и разни други интересни неща.
Абе пробвай а ако не ти хареса живота е пред теб.
 Виждам кога си писала и може би вече си започнла работа във фирмата.Успех