Бългериън Онлайн Рисърч https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ж.к. Студентски град, ул. Александър Фол 2&markers=София,ж.к. Студентски град, ул. Александър Фол 2

Бългериън Онлайн Рисърч

Работих доста време в тази фирма, но наскоро напуснах, като причините за това определено не бяха във фирмата.
За времето, което прекарах в БОР научих страшно много неща, работата не беше особено динамична, но пък за сметка на това беше доста интересна. Имайки предвид факта, че почнах без почти никакъв опит, мога да кажа само едно голямо "Благодаря" на шефовете за това, че ми гласуваха доверие. Също така смея да твърдя, че нещата, които научих в БОР до голяма степен ще ми помагат във всички работни места от сега нататък.
Като допълнение мога да кажа, че работната среда е просто супер, там разбрах в действителност какво означава да работиш в екип. Също така кабинета на шефовете е бил винаги отворен за мен и никога не е оставало нещо премълчано. Няма случай да ми се наложило да изляза през работно време и това да ми е било абсолютно забранено, просто винаги са подхождали с разбиране.
За заплащането също лоша дума не мога да кажа - почнах на малко пари, но с времето смея да твърдя, че заплатата ми достигна доста достойни и адекватни стойности. Факт е, че когато работиш добре това се забелязва и не получаваш само потупване по рамото.

Не казвам, че фирмата е перфектна - нормално е да има недостатъци, но имайки предвид какви са българските работодатели като цяло, мнението ми е, че такива добри места трудно се намират. Нито за миг не съм съжалявал, че подадох СV-то си в БОР и се радвам много, че бях част от този тим.

По-умряла фирма не съм чувал!
Цяла година издържах - и аз не знам откъде намерих сили за това...Заплатата ми беше грубо 600лв на месец.
Преди известно се махнах и започнах 3 пъти по-добре платена работа (във консултантска фирма).
Колегите са много свестни, но иначе фирмата е пълна скръб...Вече посъветвах някои колеги да се махат от там и мисля, че скоро ще останат само шефовете ;)

злеее... мисля да се махам скоро....

Вече осигуряват на 400 лв. Поне така ми казаха на интервюто. Заплащането обаче намирам за неадекватно предвид факта, че се работи нощни смени. Може би заради това по-голямата част от служителите им са студенти. Едва ли има много хора, които да смятат подобно работно време за нормално. Да не говорим,че не изглежда да има особени перспективи за развитие.

Че се толерира интригантството е ясно, че са с привилегии определени хора, независимо дали го заслужават или не също е факт. Договорите са много болна тема. Няма един с един еднакъв. Някои хора биват мотани порядъчно количество време, преди да им е предложен. Заплащането... Май колкото си изкараш... За осигуряването не съм толкова запознат, че да кажа дали е лошо или хубаво да е на тези пари. Като цяло отношението на шефовете е - "можеш и повече, не се помайвай", положените усилия не са адекватно оценени. Иначе и аз съм на мнение, че е добре за студенти и хора без опит или такива, които спешно се нуждаят от някаква работа.

Като заплащане е ОК. Първият месец се води период на обучение и се заплаща. След изпитателния срок влиза в сила и бонус програма. Овъртайма се заплаща, но е базиран на отработени часове по проекти.

Тук могат да се научат много неща за онлайн рисъча. Плюс за мен е работата с международен екип, усвоените знания в тази област, и поддържането на високо ниво на английския ми език. Не се толерира интригантсвото, и не се фаворизират отделни служители, което също е плюс. Има и различни спортни мероприятия - всеки може по желание да ходи на плуване, футбол, тае-бо, спининг.

Работното време е гъвкаво и досега винаги е проявявано разбиране в случаите, когато ми се налагало изляза от офиса в работно време. Има различни смени, съобразени с часовата разлика на офисите в UK и Sydney с които се работи.

Като местоположение е супер - има доста големи транспортни възли в района, а и все още се намират места за паркиране пред офиса.

Ниско и неконкурентно заплащане, не се плаща оувъртайм (а се прави много такъв), не осигуряват на пълна заплата, а освен всичко друго, договорите се сключват със съвсем различна фирма. От мениджмънта има много какво да се желае, от отношението към служителите също. Няма никакви привилегии. Работното време освен че е дълго е и много разтегливо, работи се и на смени, някои от които са напълно неадекватни, но това предлага гъвкавост, която може би е подходяща за студенти.

споделям горните две мнения. фирмата с която се сключват договорите, търгува със земеделска продукция и е малко смущаващ контрастът между това и пазарните проучвания. иначе фирмата става за хора без опит и за студенти.

glupava rabota!

Осигуряват на 250 лв, което под заплатите, които плащат. Договорите са с друга фирма. Работи се на ненормално работно време и смени. Никакви социални придобивки.