Офис Експрес Сървис ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Офис Експрес Сървис ЕООД

Силно казано "Страхотна фирма", но е фирма с цел. Фирма с бъдеще и потенциал. Силни думи, а насрща...

strahotna firma

moeto mnenie e...

Аз моето мнение по всички въпроси винаги съм го казвал ясно и открито и може би затова все дразня някой. От 6 години съм във фирмата, но определено последно време нещата куцат. Определено проблемът е в липсата на комуникация и диалог. Интересно ми е след като последните месеци напускат търговци, монтажисти, администраторки,складови работници и продуктови мениджъри никой ли не се светва че нещо не е наред? Може би малка част от вината е и в мениджърите, а може би не? Не знам защо, но ако човек реши да напусне по някакви причини веднага ли трябва да стане лош? А относно мненията, че шефовете не получават пълната информация за нещата съм напълно съгласен и лично съм им го казвал. Така че няма защо да се крия. Май като гледам тук предните коментари само аз стоя зад думите си. Защо ли?

p.s.Ако нещата след това се оправят ще е супер, но ако не? Може би и гроздето да е малко горчиво...

Кой говори за хора със слаб интелектуален потенциал,а в същото време прави правописни грешки?! Знаем,че са много интригантите,които не се доказаха тук и едиственото,което им остава е да подвият опашки.
р.s.Лисицата като не стигнала гроздето,казала че е горчиво.Та така скъпи "колеги" и вашата като на лисана. ))))))))))

Много ми е интересно,защо хората ,които са написали горните коментари не са си написали имената?! А Вие какво ще кажете инж. Дочев? Толкова трудно ли беше да си поставите титлата и името под мнението си?! Нали стоите зад всички казани думи и излеяния от Вас?!Дано да оценят "труда и качествата " Ви на новото работно място,за което аз силно се съмнявам.Очаквам да видя коментарите Ви тук отново за новия работодател ,който в най-скоро време ще Ви разбере що за кадър сте! Успех!

Работата в ОфисЕкспрес определено не е скучна и безинтересна. Тук се потапяте с дивия капитализъм където оцеляват само най-нахалните, наглите, подмазвачите и интригантите. Не е важно как и колко работиш, а кой стои зад теб и какво чуват шефовете. Комуникацията е под всякакво ниво. Тук умело настрийват различните отдели един срещу друг. За всеки проблем се търси само виновен, а не решение. Тежко ти и горко ако се скараш с цякой от "цезарите" във фирмата и особено с мениджърката продажби М.З. Тя умело манипулира шефовете и е основната причина за напускането на повечето служители. За растеж тук и дума не може да става. На каквато позиция започнеш - това е. Наистина единствените случаи да се заговори за повишаване на заплатата е само след като си пуснеш молбата.Отношението към хората е меко казано лошо, особено на хората работещи в складовата база. Там се "подвизава" бащата на собствениците който упажнава целодневен тормоз над всички, включващ постоянни обиди, псувни и крясъци. За 6 месеца варненския офис са напуснали 80% от хората, което е доста показателно. Ако не сте приети в "Сървайвър" то в "ОфисЕкспрес" Ви очакват! Успех!

Ако имате излишни нерви - тук е местото да си ги похабите.Добро заплащане и привилегии можте да получите, ако се подмазвате, говорите много и оплювате колегите си. Фирмата, в която най- много се толерират доносниците, хората с слаб интелектуален потенциал.Колегите биха се"изяли" по между си, ако могат.В най- голяма степен важи правилото"разделяй и владей". Ще получиш увеличение на заплатата, само ако си подадеш молбата за напускане.Свободно време- никакво.Отпуска- почти забранено приятно изживяване.Някой ден може и да се промени нещо, но не и докато е налице сегашния мениджър продажби+обкръжението му.