Офис Експрес Сървис ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Офис Експрес Сървис ЕООД

Селска фирма в градска среда :D

Може ли да ми кажете условията за ОФИС ТЪРГОВЕЦ за гр.Варна.?

Здравейте, искам да споделя, че бях на 2 интервюта във фирмата в офиса им в кв. Орландовци срещу ТЕЦ Надежда, изключително неудобно място. След като минах 1-ви етап с HR ми беше изпратена задача в Excel и 155 въпроса определящи личните качества. То тук добре, реших изпратих всички неща и бях поканена за 2ро интервю отново със служител от HR. Всичко мина много добре, след което получих думата на служителя, че задължително ще има обратна връзка от тях. За жалост вече 1 месец няма и следа от тях ... Извода е, че загубиха доста от времето ми първо за да стигана до офиса им Младост- Орландовци и обратно в час пик, също и врвмето ми да решавам тестове и да правя таблици, уж да ме преценят. Само да спомена, че аз работя и за да отида на интервю в офиса им трябва да изляза от работа, а след това да наваксвам и оставам след работно време. Никакво уважение към кандидати си !

Работих в Офис Експрес няколко години.Спокойно твърдя, че като цяло, впечатленията са ми добри и позитивни.Основните неща: приятна и свободна работна среда, в която се чувстваш спокоен да споделиш и изразиш мнение и позиция, сплотен екип с готин колеги, земни и разбрани шефове, с които можеш да говориш свободно при необходимост, както и да предложиш свои възгледи за подобряване на процесите или средата и не на последно място - редовно заплащане! Проблемите са свързани с динамиката на работата, компанията има големи амбиции и развитието е важно, случват се проблеми, забавяния на поръчки, рекламации и подобни гафове от време на време, което води до негативни реакции и страна на клиентите, но тези неща са неизбежни. Готино е, че фирмата е лидер в сферата си и нещата се случват автоматично - идват все нови и нови клиенти и проблемите се забравят бързо.Вече даже, до колкото знам са в нов доста по -голям офис и склад, което говори за плановете им..

1 точка

Заплащането е редовно
Нанков е малко стиснат,ама плаща редовно

Не съм дългогодишен служител, но вече имам изградени виждания за средата, служителите и фирмата като цяло. Мнението ми е много добро засега. Виждам мотивиран екип- без значение от колко време работят. Всички са толкова различни по между си, но изключително интелигентни и любезни хора. Ако има някакво неразбирателство, то много бързо се разрешава.
На удобно място се намира офиса и винаги е чистичко и приятно вътре.
Хубавото е, че не си изолиран, а ти се налага да работиш с по-голямата част от колегите си.
Освен това, има мотивационни схеми, обвързани с количеството и качеството на свършената работа. Осигуряват на пълната работна заплата и досега е нямало, а и не съм чул да е имало забавяне на заплатите.
Огромен плюс за работещите в Офис Експрес е това, че шефовете са много земни хора и в пряк контакт с теб. Ако искаш да съгласуваш решение, да предложиш промяна или каквото и да било смислено- имаш почвата за развитие и подкрепа.
Доколкото знам, в момента даже се работи по някакви иновативни процеси.

Работих с Офис Експрес в предходната ми фирма. Те бяха доставчик на консумативи и аз бях лицето за връзка. Работих с тях много леко, без проблеми, бяха точни и имаха отношения към нас. Когато възникнеше несъответствие с поръчка, реагираше се бързо и професионално. И компенсираха с нещо-подарък,отстъпка...Имах база за сравнение, защото имах и други фирми доставчици, където беше страшно и трудно- проблеми, обещания и тяхното неизпълнение и т.н.Работих с един търг.представител и колцентър, както и шф. Много готини. С Офис Експрес беше една от фирмите, с които работих с удоволствие. Затова,когато видях, че търсят хора си пуснах cv-то. Положителните впечатления се затвърдиха още с първите контакти, когато ме поканиха на интервю. От обаждането и цялата предяарителна кореспонденция беше професионално. Първото интервю беше просто предразполагащ разговор,а не разпит и стресови изпитания с много хора, на които незнаеш как да реагираш, както в интервюта във фирми,на които наскоро кандидатствах. Нищо подобно. В оф.Експрес нямаше драми, не усетих близо 45 минутен опознавателен разговор, на който ми беше направена подробна презентация на фирмата и позицията. Съвпадение с информацията от обявата (също рядко срещано явление в други фирми). Показах интерес към позицията и зачаках. След няколко дни получих покана за "ден на отворените врати", което се оказа практика при тях.  Запознах се отблизо с всички отдели, атмосфера на работа, хората си работиха спокойно и техния начин на работа стана мое достояние. Разменях инфо, питах и наблюдавах и все повече се убедих , че ми харесва и искам да работя с тези хора като мои колеги. В рамките на този ден направих и няколко теста,за определяне на ниво. Получих и в писмен вид (забележете "писмен") условиятя на работа, с цел ако ме одобрят да имам сигурност в уговорките. Очаквам да ми се обадят за второ интервю. Много се надявам. Отдавна не съм имал толкова добри впечатления за фирма работодател, въпреки че вече получих предложение от друго място, ще изчакам. Офис Експрес го препоръчвам за себе си.

Здравейте и от мен. Работя във фирмата и мога да кажа, че направих голяма грешка като започнах. Нямам думи да опиша работния процес в тази смешна и еднолична фирмичка. Всичко е пълен хаус :)
Не препоръчвам :)

Искам да ви кажа че имам познати хора от тази фирма... Пълна трагедия заплатите винаги в края на месеца че даже и закъсняват и повече отношението на шефовете.... Боже!!! Пълни Ул....И особено техния Не Псевдо ами незнам как да го нарека така наречен ЛОГИСТИК. А относно хората работещи в офисът им.... Там е пълна скръб напълно неграмотни хора... Относно рекламациите да не ви се наложи за една рекламация да бъде оправена и доставена до вас около цедмица две... Може и повече.