Офис Експрес Сървис ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Офис Експрес Сървис ЕООД

това е най най ............а фирма.вярно е че дава шанс на хора без опит зада може да се възползва от техните връзки в фирмите за няколко месеца и после шута.след това нова свежа кръв си търсят затова и има толкова голямо текучество на хора.По отношение на заплата просто нямам думи това е фирмата която никога не закъснява с заплатите винаги са навреме защото ги получаваш 1 година назад, ако може и данети платят ще им е още по добре за тях:)))))))))))
това е най несюгорната работа за 1 работник.
аз работех там и се радвам че се махнах още като се осетих.
а и още нещо слагат ти нарочно недостижим таргет зада не си вземеш бонуса, а ако успееш да го достигнеш както аз бях си търсят хиляди други причини зада те отрежат.
и натова ако му викате фирма.

Kakvo da kaja za OfisEkspres? Pyrvoto mi vpe4etlenie kato po4vah rabota be6e mnogo dobro - mlad ekip, novi koli, strahotni ofisi, vyrvqha TVreklami i t.n. Pomislih 4e sym namerila idealnata rabota. Da ama Ne kakto se kazva6e v edno predavane. Tova 4e ofisa e v kraq na grada i trqbva da smenq6 transporta e naj-malkata belq. Stra6no iznervena obstanovka, mnogo intrigi, lo6a organizacia, mnogo 6efove, golqmo teku4estvo. Za ekipnost trudno moje da se govori. Ne moje da se otri4a oba4e dobroto i navremenno zapla6tane i spazvaneto na po4ivnite dni, no vypreki tova horata bqgat.

Работих там година и половина,в офиса им в София - на г...на географията-Гара Искър.Това добре-съгласих се да пътувам,след обещаните 1000 / хиляда / лева стартова заплата....бонуси...премии и едва ли не почивки на Малдивите.....Каква заблуда,но така високопарно поднесено в началото,за човек,изморил се да търси работа - това е 6 от Тото-то.Започнах,и какво да видя - начална заплата...280 лева,и това става в началото на 2006 г. не на 1998........Какво да се прави,започна една борба за повишение на заплатата.Постигнах я на първата година. Започна тормоза за обедните ни почивки,за клиенти,за....каквото се сетите.НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА ТАМ- и без това се мести офиса в Ихтиман.....не нагъза а на ......... на географията

Vyv firmata opredeleno ima naprejenie i teku4estvo. Ne sym syglasna, 4e vsi4ki koito napuskat sa myrzelivi ili nekadyrni. Pove4eto ot tqh sa rabotili ot na4aloto na firmata. Vqrno e , 4e firmata dava 6ans za razvitie, no bi trqbvalo i da moje da zadyrji horata si. I ako horata napuskat, to vinata ne e v tqh.

Ocenkite sami govoriat za sebe si.Kojto ne viarva, neka opita, chovek se uchi ot greshkite si.

Ауе болшинството, които са писали тук са 100% мърльовци и льохмани - напуснали, защото тоз не ги оценил, онзи не ги похвалил, а те самите не са свършили работа за 10 стотинки и са допринесли загуби за хиляди левове иначе недоволни, аре марш на мамулите обратно. В тази фирма не е имало един ден забавяне на заплата, не е имало обещан бонус и да не е платен, глобите са сведени до минимум и се дават само в крайни случеи. Работното време е супер: от понеделник до петък, от 9 до 5:30, на всички празници се почива. Служителите се бонусирват за всяко нещо и т.н. Я вижте какво е положението в конкурентните фирми и после елате ми обяснявайте за отношение, заплащане и т.н. 90% от хората, които идват във фирмата, започват без опит, стаж и квалификация, дава им се шанс и възможност да научат много, има големи възможности за развитие, обучения и т.н. Нещата във фирмата се променят много бързо и то само в добра насока. Така че, на който му се работи и мисли, тук е мястото, където ще се чувства добре.

НЕ ЗНАМ ТЕЗИ,КОИТО СА СИ ДАВАЛИ МНЕНИЕТО КОЛКО СА ПРЕСТОЯВАЛИ ТУК,НО ДА СМЕ НАЯСНО-АЗ РАБОТЯ ТУК ВЕ4Е ПОВЕ4Е ОТ 2 ГОДИНИ И ПОЛОВИНА И НЕ СЪМ СЪГЛАСНА С ПОВЕ4ЕТО МНЕНИЯ.ДА,ТЕКУ4ЕСТВОТО Е ГОЛЯМО,НО И ДА,ХОРАТА НЕ ИМ СЕ РАБОТИ.
АЗ СЪМ НА СРЕДНА ПОЗИЦИЯ И ИМАМ ПОГЛЕД КАКТО НАД РАБОТАТА НА СЛУЖИТЕЛИ И РАБОТНИЦИ,ТАКА И НА РАБОТАТА НА МЕНДЖЪРИТЕ.РАБОТИЛА СЪМ ПРЕДИ ЗА МНОГО РАЗЛИ4НИ ОРГАНИЗАЦИИ И РАБОТОДАТЕЛИ-Е,ВЯРВАЙТЕ МИ,ТУК СЕ 4УВСТВАМ НАЙ-СИГУРНА.
ЗАПЛА6ТАНЕТО-ЗАПЛА6ТАНЕТО Е ТАКОВА,КАКВОТО СИ ИЗКАРА6 В ПОВЕ4ЕТО СЛУ4АИ.В СРАВНЕНИЕ С ПАЗАРА НА ТРУДА ПРИ НАС НЕ Е ВИСОКО ЗАПЛА6ТАНЕТО-НА СРЕДНО НИВО Е,НО ИМА ПЕРСПЕКТИВИ ЗА НАРАСТВАНЕ.
КОЕ Е ЛО6ОТО-ЛО6ОТО Е,4Е КОНТРОЛЪТ НЕ Е НА ВИСОКО НИВО,МОЖЕ6 ДА ЗАКЪСНЯВА6,БЕЗ ДА ТЕ НАКАЗВАТ,ИМА6 ЛИ ПРОБЛЕМИ ДА НЕ ИДВА6 НА РАБОТА,ТРЯБВАТ ЛИ ТИ СПЕ6НО ПАРИ,ДА ПОЛУ4И6 СЛУЖЕБЕН АВАНС-А ДА,ЗАБРАВИХ-ЗАПЛАТИТЕ Е МНОГО ЛО6О,4Е СЕ ИЗПЛА6ТАТ ДО 10 ДЕН НА ИЗТИ4АНЕ НА МЕСЕЦА-ТОЛКОВА ПО-ХУБАВО БИ БИЛО ДА НИ ГИ ДАВАТ С 2-3 МЕСЕЦА ЗАКЪСНЕНИЕ.
ДО СКОРО.АКО ИМАТЕ ВЪПРОСИ И ЖАЛБИ-ОБАДЕТЕ СЕ

Goliama firma s mnogo goliam potencial. Ako se smeniat i 4ast ot managerite moje i da potrygnat ne6tata v pravilnata posoka. Za syjalenie te sa nesmeniaemi , zasega

Predimstavata tuk sa sravnitelno dobroto zapla6tane i dobrite kolegi ( koito ostanaha ), a nedostatycite sa nay-ve4e nepodhodq6tite menageri i ot tam i golqmoto teku4estvo.

реално всяка фирма е "фирма с цел". а бъдеще и потенциал имаш тогава, когато имаш кадърен мениджмънт. нещо, което ОЕ само може да сънува!!!