Офис Експрес Сървис ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Офис Експрес Сървис ЕООД

В офис експрес се работи добре. Стига разбира се да няма разни позьори от ръководния състав, които не знаят какво искат, но го искат веднага. И правят всичко възможно с безумни идеи да се натегнат на шефовете във Варна. Уважавам стремежа им да се "развиват", но не на всяка цена. Гела и карането на една страна важеше до един момент. сега е криза и само с поза няма да я преодолем. Нужна е и работа.

Работих за тази фирма 4 години във Варна . Нищо хубаво не мога да напиша за тях . Действат като по "военно " . Експлотация на труд и неври на N-степен !!!
Напуснах по собстевнно желание .За здравето което хабиш заплащането от 450-700 лв е направо смешно !
Това е фирма в която се крещи и изтерясва от страна на шефове
Щастлива съм че вече Офис Експерс само един лош спомен за мен .

Преди време работех в търговският отдел в София. За изпитателният ми срок 3 месеца, шефовете искаха от мен някакви космически нечовешки обороти още от първия месец. Естествено им казах че съм си изгубил магическата пръчица и сам напуснах. На всеки нормален човек му трябват 2-3 месеца период на адаптация и обучение. При тях това го няма. Междудругото в целият търговски отдел нямяше нито един Софиянец. Само за справка.

Като цяло фирмата е стабилна. С колегите си допаднахме, заплатите се изплащат навреме.
Но ,
1.За развитие във всичките му форми не може да става и дума.
2. Има няколко служителя, които не им е мястото там. Просто не са конструктивни и перспективни личности.
3. Заплатите паднаха драстично последната година.
4. Управителят е млад и знае горе долу как да движи нещата, но няма достатъчно информация и поглед върху малките неща, а именно отнушението на служителите върху работния процес.

Споделям мисленето на останалите бивши колеги, че от там се махат кадърни хора , и остават среден слой.

До като ние хората не се научим да уважаваме един друг ще бъдем на това дередже.

Аз ходих на интервю и това, което ме изненада силно е, че не получих обратна връзка- просто е недопустимо в 21в. Бях на две събеседвания при мениджър ЧР Златина Георгиева, правих тестове и на края не получих дори един мейл- изключително непрофесионално отношение- добре, че го разбрах още в началото.

Г- жо Георгиева мисля, че трябва да се срамувате от себе си. Не сте никакъв HR, а наричате себе си мениджър ЧР!

Когато си бивш служител, кото не си върши съвестно работата е много лесно да изказваш мнение. Борба за позиции няма-те се заемат според това какво си дал на тази фирма и каква е твоята коректност към нея. Доколкото за килото и канчето - явно кранчето е спряло на някой и трябва да коментираме. С хората там се работи много добре. Естествено, че за да работиш там трябва да си коректен и лоялен. Жалко за тези, които не успяха да запазят работното си място там. Пожелавам успех на всички, които се трудят в тази фирма.

Ami ot dostoveren izto4nik znam,4e tam nai-dobre e da si 6ofior-raboti6 sutrin i sledobqd po edin 4as,a parite za tolkova rabota sa si super,moje6 da si svur6i6 rabota i s kolata tui kato svobodnoto vreme e dosta.A ako kara6 i po provinciqta kursove-bereket.No imenno tam e borbata-koito e izvun grada-nafta bol,za tiq v sofiq-kilo i kan4e :-)))Az bih po4nal kato 6ofior tam,ama ot poznat znam 4e ne tursqt mnogo mnogo.

Здравейте. Работела съм преди в тази фирма. Управителят й е изключително умна и интересна личност с много позитивно мислене. Това, което много пречи на добрата работа във всички офиси е , че се назначават много неспособни и некадърни хора. От там идва хауса и неуредиците в ежедневните задачи, които трябва да се изпълнят. Наистина, не знам по какъв критерий ги отсяват, но остават на работа повече некадърните работници. Тези, които са умни и с амбиции, напускат. Желая й успех на фирмата. Аз съм останала с най-добри спомени от нея.

Тези които не стават за никъде си остават в ОЕ,факт!

Ха,то пък да беше само мениджмънт,доста неща куцат в ОЕ,и именно затова ще си остане доста далеч от истински подобни компании.Самия начин на мислене е като в малка фирма,а би могла тази фирма да порасне и на компания,ама не днес!