Moto-Pfohe / МОТО-ПФОЕ /img/frontend/nomap.png"

Moto-Pfohe / МОТО-ПФОЕ

Здравейте,ела те да работите за 800лв. НЕТО !
по този начин трябва да започнат абсолютно всички обяви за да знаят хората каква е реалността на служителите които по цял ден карат коли и превозват цени документи както и понякога финансов ресурс защото длъжностната характеристика изисква това не само да бъде транспортиран дадени
автомобил до даденото място без проблем но но и да бъдат сменени гуми обслужен измит отговорностите са изключително много натиска е не малък. Моля ви актуализирайте заплатите спрямо 2019-а не спрямо 2009

Като бивш служител съвета ми е НИКОГА не започвайте работа там. Работното време в РЕНТ А КАР е от 9 до 18 ч.,но никога не се спазва, редовно сме работили дори до 23 часа, за което не ти се заплаща, а абсурдното е, че, ако закъснееш на следващия ден ти го натякват с обяснението, че си работил за себе си до 23 вчера, а днес даваш лош пример като закъсняваш с 15 мин. Ръководителят стела русева е неадекватна, пълен непрофесионализъм, има лично отношение към служителите, а не професионално, ако не я харесваш как изглежда ще бъдеш принуден да напуснеш, а пък, ако си момиче там нещата стават вече много кофти, завистта и е безкрайна, няма значение дали си добър в работата си, за нея е важно да не си по-красива.
Техническият сътрудник е алкохолик, на когото шофьорите му вършат цялата работа, той дори не може да напише един имейл и да си отвори ексела, да си подържа таблиците, затова се грижат шофьорите, на които не им е работа това, а той по цял ден си говори по телефона или е на зъболекар или си оправя бойлера вкъщи, винаги си има лична работа. И разбира се накрая той взима добри пари, а на хората, които му вършат работата се плаща в силния сезон, който е 3 месеца 900лв. Единственото положително нещо бях колегите, но всички напускат за съжаление, особено, откакто дойде русева.

Искам да изкажа негативното си мнение към тази "фирма". Натоварването е на максимално ниво, не се спазват трудовите норми и заплащането е минимално. Винаги се налага да се работи в извънработно време, като това не се заплаща, а се "компенсира" с почивни дни, което е незаконно. Очаква се служителят да е винаги на линия и да работи за без пари, като в момента, в който си подаде предизвестието, се опитват да го прецакат, като му намаляват заплатата на санитарния минимум, че дори и под него. Паралелно с това ръководните "кадри" са изключително некомпетентни и нямат представа за какво са там. Някои дори не са особено наясно с областта, в която работят, и допускат елементарни грешки.

Мисля, че трябва сериозно да се преосмисли работата на сервиза и това, че хората, които чакат по 5 часа за обслужване, могат потенциално да си сменят маслото сами. Не мисля, че това е допустимо за фирма, която претендира да има добро обслужване и сервиз. За сравенение  в ТМ-Ауто момчетата за час и половина обслужиха колата плюс смяна на накладки ( при положение, че имах запазен час за един сервиз, а отидох в друг ).Накратко - най-бавния сервиз в историята.

Фирмата вече не е това което е била. Остава само старата слава!!! Отношението към персонала дори и най-важният турговския е меко казано доста лошо. Заплащанео не отговаря на истината вупреки, че се представя като добро. Стрес и никаквъв гръб, това ще получите за награда. Въведена е и допълнителна отдъжка от работната ви заплата. Обяснението е, че е криза и т.н. Мениджърите са на много ниско ниво и се държат като робовладелци. Горещо препоръчвам ако не сте от село и това е единственият ви шанс за оцеляване. НЕ започвайте работа. Бивш служител от търговски отдел.

Не започвайте работа там, на интервюто ще ви обещаят звезди милиони и просперитет с високопарното си отношение, последните 2 години нещата са -3 напуснаха много свестни колеги които им пукаше за брандовете и фирмата, останаха само мързеливите и връзкарите. Оценките които давам са супер адекватни !

На всички, които се интересуват от работа в Мото-Пфое, мога да кажа като съвсем скоро напуснал служител, че работата в Мото-Пфое определено си заслужава и са малко местата, които предлагат по добри условия. Наистина има и някои неуредици с недоволни клиенти от сервиза, но като цяло всеки служител работи в спокойна и приятна обстановка, заплащането е редовно, отпуската си е отпуска, регулярно се организират обучения и осигуряването е на пълен доход. Всички управители и мениджъри са френдли и отзивчиви с изключение на един, но те от Форд си го знаят... и някак са му свикнали на мълчанието по каквито и да е въпроси.

Можете ли да ми дадете информация за условията във фирмата в момента. Кандидат за работа съм. След интервюто колко време да чакам за отговор? Благодаря ви

Някой да знае какви са заплатите за оперативен счетоводител? Плаща ли се редовно?

Как ще има условия за работа когато се съкращават хора до минимум а на всичкото отгоре искат да привличат нови клиенти.Те старите на можаха да задържат.Не се прави качествена услуга без хора господа.
А ето и какво изрових от интернет за МОТО-Пфое:
виждам че Мото-Пфое е предприела акция да привлече нови клиенти като предлага" супер изгодни условия "според тях за сервиз на автомобили преди 2005г.
Това ми прилича на :"пусни питомното гони дивито".
Не е тайна че те изпуснаха доста голяма част от гаранционно обслужвани автомобили заради "качествен сервиз "и ЦЕНИ и то какви.
Не знам какво ги кара(Мото-Пфое), да си мислят че са актуални след като има доста примери за некомпетентност и провали в своите сервизи.
Поводът за публикацията ми е че попаднах на нещо любопитно на: http://myvolvoxc90.com/
Разгледайте внимателно всеки детайл от страницата и можем да коментираме крайно некоректното отношение на Мото-Пфое ЕООД.
Това в не смятам че се отнася само и изключително за МОТО-ПФОЕ а е отражение на цялата наша действителност.
НАГЛОСТ!!!!!
Иска ми се да чуя мнения за случая и въобще за качеството на сервизите на МОТО-Пфое.Заслужава ли си човек да се довери на Мото-Пфое???
Има ли въобще доволни от тях???Ако има колко са недоволните от Мото-пфое?
поздрави и безаварийно каране и не Ви пожелавам да се сблъсквате с „перфектните и супер бързи„ сервизи както и да не Ви се случва нещо като това което ще срещнете на този адрес:http://myvolvoxc90.com/
Моите уважения към марката и Мото-Пфое