Moto-Pfohe / МОТО-ПФОЕ /img/frontend/nomap.png"

Moto-Pfohe / МОТО-ПФОЕ

Можете ли да ми дадете информация за условията във фирмата в момента. Кандидат за работа съм. След интервюто колко време да чакам за отговор? Благодаря ви

Някой да знае какви са заплатите за оперативен счетоводител? Плаща ли се редовно?

Как ще има условия за работа когато се съкращават хора до минимум а на всичкото отгоре искат да привличат нови клиенти.Те старите на можаха да задържат.Не се прави качествена услуга без хора господа.
А ето и какво изрових от интернет за МОТО-Пфое:
виждам че Мото-Пфое е предприела акция да привлече нови клиенти като предлага" супер изгодни условия "според тях за сервиз на автомобили преди 2005г.
Това ми прилича на :"пусни питомното гони дивито".
Не е тайна че те изпуснаха доста голяма част от гаранционно обслужвани автомобили заради "качествен сервиз "и ЦЕНИ и то какви.
Не знам какво ги кара(Мото-Пфое), да си мислят че са актуални след като има доста примери за некомпетентност и провали в своите сервизи.
Поводът за публикацията ми е че попаднах на нещо любопитно на: http://myvolvoxc90.com/
Разгледайте внимателно всеки детайл от страницата и можем да коментираме крайно некоректното отношение на Мото-Пфое ЕООД.
Това в не смятам че се отнася само и изключително за МОТО-ПФОЕ а е отражение на цялата наша действителност.
НАГЛОСТ!!!!!
Иска ми се да чуя мнения за случая и въобще за качеството на сервизите на МОТО-Пфое.Заслужава ли си човек да се довери на Мото-Пфое???
Има ли въобще доволни от тях???Ако има колко са недоволните от Мото-пфое?
поздрави и безаварийно каране и не Ви пожелавам да се сблъсквате с „перфектните и супер бързи„ сервизи както и да не Ви се случва нещо като това което ще срещнете на този адрес:http://myvolvoxc90.com/
Моите уважения към марката и Мото-Пфое

В момента във фирмата определено не може да се работи нормално. Нас ни учат че София е друга България и Е така. Единствено там има възможност да се прилага системата на работа защото имат необходимия ресурс. При нас, а както знам и на други места в "провинцията" системата на работа изобщо не може да се спазва и повечето служители вършат работа за която изобщо не им се плаща и не им влиза в задълженията. При това естествено се извършва повърхностно с недоволство и естествено е некачествено. В момента във фирмата могат да оцелеят само офцете, които колкото и да ги тъпчат ще си кротуват и работат квото им кажат и за колкото им дадат. Аз съм работил в няколко сервиза и по напрегната и неприятна работна атмосфера не бях срещал. Не съветвам никой да почва работа във тази фирма ако не е в София.

Здравейте много лоши неща се пишат тук за Мото Пфое а аз имам намерение да кандидатствам та за работа някой може ли да ми даде повече информация как са с ъс заплащането става въпрос за автобояджиите и автотенекеджиите за гр Варна

Защото трябваше да намерят място на колега от Пловдив,

Кадърни ли са тези, които стоят на място, което не им харесва?
Позитивни ли са тези, които само плюят без дори да кажат нещо конкретно?
Смелчаци ли са тези, които не са говорили веднъж с шефовете, за да кажат какво ги тревожи в компанията?
Всичко е просто: не ти харесва някъде, мъчиш се да го промениш, ако не стане си тръгваш. Щом мислиш, че проблема не е в теб го казваш високо и ясно. Ако си мрънкач и негативен, тровиш собствения си живот.
Мото-Пфое е лидер в продажбите на нови автомобили много години вече. Точка. Явно благодарение на некадърните, които работят там.

"добре си е фирмата , но ако вдигнат заплатите и ще стане супер"
колега много си я закъсал щом ти се струва че е добре, и то не къде да е ами в Бургас точно където цари пълен хаос в сервизното обслужване на автомобилите.

само мрънкащи колеги ли има.както каза колегата който иска много трябва да дава много от себе си докато е на работа.работното време е нормално.събота и неделя има само по един дежурен.така,че не се работи и събота и неделя.заплащането не е малко може би над нормалното.надявам се пак да работиме заедно.целувки

много яки пичове са в пловдив.имат отношение към клиента,натоварени са явно доста,хвърчат като финикиици,системата им на работа е кофти,но пичовете правят всичко възможно да ни обслужат като "випове".имах проблем,който никъде другаде не можаха да ми помогнат,там веднага го откриха и отстраниха,а вниманието,което ми обърнаха си струваше високата цена,която платих.Ако имате по специфичен проблем с ав-ла идете направо там,вместо да ходите при"бай иван" и после още пари.