Moto-Pfohe / МОТО-ПФОЕ /img/frontend/nomap.png"

Moto-Pfohe / МОТО-ПФОЕ

някой знае ли защо изритаха управителя на Пловдивското представителство беше си толкова "добричък човечеца"

E kakvo da stane s firmata......shte se opravi do dva meseca ........ha-ha-ha.....shtom mahnaha i edinstvenia, na koito mu pukashe...potuvame hora, qko potuvame...

То и поддръжниците на фирмата ги съкратиха :). Никиии какво стана бе човек айде сега пак напиши колко много те оцениха как се издигна...... ииии залезна.
Сега сериозно с тази вълна съкращения имаше много сполучливи попадения а други бяха съвсем несправедливи. В крайна сметка като погледнем раносметката колко дългогодишни кадри си заминаха не знам какво ще стане с тази фирма .... а и съм сигурен че ще има още промени това не е края.

Уважаеми служители на ФотоМое, по нещастно стечение на обстоятелствата съм принуден да ползвам магазините ви за части тъй като сте официален вносител на волво и почти монополист за нови части. С две думи по некомпетентно обдлужване и при арабите на симеон няма! Нямам впечатления за дилърите на автомобили, но ако са също толкова "компетенти и обаятелни" не знам въобще как продават коли. Ако работехте в мойта фирма трябва вие да ми плащате на края на месеца. Помислете си - клиентите ви ли изкарват заплатите или си ги носите от вкъщи.

ima edna pogovorka, kakvoto povikalo, takova otgovorilo! zashto trjabva da nedovolstvash i da se tormozish tam kudeto rabotish? samo si habish nervite i zdraveto.
Vsicho e mnog oprosto: ako ne ti haresva, prosto si tragni! A che ima hora, koito ne sa na mestata si i koito si misliat che moje da se upravlia na baza e-mail e taka v mp. no javno tova e nova vulna v manegmenta v suvremennite firmi. koito e rabotil v moto pfohe e iaml vuzmojnosta da nauchi mnogo neshta. no kato vsja goljama firma uchesgta se da se razviva i v momenta da otceliava, se pravjam mnogo greshki

400 лв ли е заплатата наистина? И с какво работно време?
Има обява от фирмата за Плевен, но не знам дали да кандидатствам.....

Уволнили са го нямам и идея защо но беше добър и интелигентен човек.Нещо не мога да разбера как от тая фирма изгониха качествени хора а хора като бранда В.К и някой други елементи -управители на филиали още стоят.Ще ме извиняш В. ама един търговец ако има доволен от теб ще си изям ушите.Ама всички знаем че си човек на Димо както и други некадърници.Г-н Николов стига сте ги подпирали вашите протежета Филип на вас ще си го изкара заради тяхната некомпетенстност.

kakvo stana s technicheskia direktor?

добре си е фирмата , но ако вдигнат заплатите и ще стане супер

Дори и утре да си тръгна от фирмата смятам,че работата ми даде много:много контакти с "хората на деня",които сам трябва да търсиш,а не да ги чакаш,шанс за развитие-персонално и професионално.
Това за което бих искал да видя в този сайт са повече мнения от клиенти.