Moto-Pfohe / МОТО-ПФОЕ /img/frontend/nomap.png"

Moto-Pfohe / МОТО-ПФОЕ

всеки който е недоволен защо стои в фирмата и лапа всеки месец заплата , защо всички които плюят фирмата не я напуснат да си намерят друга за плюене .
Ще ви кажа защо- защото навсякъде са едни и същи за нищо не стават и търсят проблема другаде.Най некадърните и в Порше да ги назначиш те пак ще си мрънкат.А мрънкащи никой не обича и не държи на работа.Всеки харесва позитивно настроени с хъс и желание , е не да търсят причина как не може да стане дадена поръчка.

заплащането е под минимума дори за една чистачка от комуналното.400лв.

Никога не съм разбирал тези, които са работели няколко години някъде и после плюят по бившия си работодател. Ако не им харесва, защо са търпели толкова време? Мекотели, двулични, страхливи или какво е точното определение за такива анонимни отворковци?!
За фирмата - МП е това, което са и повечето автомобилни вносители и това, което пазара позволява. Инак нямаше да е една от най- големите и успешни в бранша!
Кусура има бол. Абсурди също се намират. Тъпи служители, които си мислят, че много работят, въздухари, натегачи, скромни и работливи, недооценени, късметлии.
В коя компания в БГ и по света не е така?!

Знам обаче, че ако бачкаш здраво и си резултатно ориентиран, напорист си и имаш малко късмет, МП е добра компания за кариера и развитие, за добри пари и лично усъвършенстване.

Да ви кажа откровенно и сега след промените !!!!! в обслужването във ф-л Пловдив не е на нужното ниво може би не са извършени адекватни промени !!!!!!Или след!!!!!!!!!!!! са останали пак.......................................................................................НАЙ--------------

А вие двамата какви клиенти сте и ако сте такива как пък оценихте критериите като заплащане, потенциал и т.н.Май май само вдигате рейтинги ама айде моля ви се по интелигентно.

Българите имаме един" кют".Много обичаме да плюем фирмата от която сме се хранили. Това важи и тука. Повечето недоволлни съм сигурен че са неуспели бивши служители на фирмата , които не са успели да се реализират поради некъдърност или са ги уволнили. Естествено че шефа който си гледа работата не е удобен за служителите. За тях е готино да няма шеф който да изисква.

В Пловдив работеха много некадърни хора , но след финансовата криза като клиент наблюдавам ,че същите ги няма.Дръпнати, нямаха необходимото поведение към клиента но сега е супер. Добър екип има и ръководктвото на филиала си знае нещата и цени клиента.

Кофти фирма. Никаква сигурност за утрешния ден.Конкретно клон П-в управителя е мноооооого зле .

А бе, като сте толкова голяма фирма защо, само се плюете един друг явно за няколко мизерни левчете сте готови на невероятни мизерии да си направите.

Изобщо не искам и да чуя за тия brand manager там за каквито се мислят. Просто искам да кажа, че от тия и чеп за зеле не става, обслужването е адски гадно и имам чувството че в тая фирма работят пълни олигофрени.

Мнение на един клиент на тази фирма.

Какво стана в офис Бургас, че освободиха предният управител г-н Смилков?
Доколкото знам беше от доста години в Мото Пфое