Moto-Pfohe / МОТО-ПФОЕ /img/frontend/nomap.png"

Moto-Pfohe / МОТО-ПФОЕ

Не ми се искаше да описвам тези гнусни истории, но после прецених че е редно хората да се запознаят и да добият представа какви гадни и бедни духом хара все още има на ръководни постове и то във фирми, които претендират да са "стожери" на автомобилният бизнес у нас.
Димитър Танков - ръководител на филиал Младост в София на Форд. Известен и като Митко милиционерчето. Латентен хомосексуалист. Жаден за власт и облаги. Болезнено състояние, направо да го ожалиш!
Няма нито капацитета нито възможността да се справя със заеманата длъжност, но е удобен за мениджърският екип поради възможността да създава напрегнати ситуации, които после да разрешава с интригантски решения. И всичко това облечено под формата "работа за фирмата". Абсолютни глупости !!!
Търговците които са му слабост/поради липса на разбиране на сервизната дейност/ пушат в приемната на сервиза или пият бира зад сервиза. Но те са "богоизбрани". Другите трябва да бъдат мачкани и обиждани.
Между другото това е любимият му подход за "управление". Разделяй и владей. Една част от хората му донасят какво се случва и са в "изгодно положение". Другата, които не са съгласни с милиционерските му похвати са гледани под лупа и търсени поводи за наказания и искане на "писмени обяснения".
Е и ако това не е педерастка работа, здраве му кажи.
Много ми е интересно до кога ръководството ще си държи главата в пясъка и ще толерира такива болни комунистически мозъци ? Явно с поведението си удобен някому !!!

Приятели вместо да четете мнения за конкретна фирма дали е коректна или не. Ето начин как може да си докарате малко странични доходи от този сайт:
Плащат в биткойн, ползвам го вече повече от 5 години и си докарвам до 0.02 BTC на месец, което в паричен еквивалент е около - 750 $. тъй като успях да си развия акаунта почти на макс.

Мениджърското ниво е много ниско. Тази фирма е магнит за тъпънари. Но има двама "природно надарени" в това отношение. Управителя на филиал Младост - Димитър Танков и началник сервиз - Милен Зоков. И двамата са от котилото на Автомотор корпорация на милиционера Сандов и нямат равни и измислянето на гадости и изопачаването на истината. Обграждат се с доносници и се радват на подлостите си!

Фирма в която е разпространено 3Н /некоректност, некомпетентност и номенклатура/. Шири се шуробаджанащина от най-високо и гадно ниво. Всеки гледа да бутне дувара към градинката на другия.

Няма по големи измамници!

Широбаджанащина,интриги, любовни истории са само част от фолклора на фирмата. Има и читави колеги, които биват мачкани и гърчени за сметка на самозабравилите се и свръх амбициозни провинционалисти.
Никаква организация, всичко върви на самотек и оцеляват само хората с протекции,роднините и гаджетата.
Много ниско ниво на мениджмънта, а и на дългогодишните служители като цяло.Визирам интелекта и възпитанието им, а какво остава и за "професионалните" им качества!?

Обещават се бонуси , които не се изплащат , мениджмънта е на много ниско ниво и проблемите не стигат до собствениците . Заплатите са ниски а всичко друго е само обещано на думи , в действителност няма да получите нищо повече от заплата на която ви осигуряват ... некоректна фирма .

Пичове от три години никъде не работя и си докарвам по 1BTC на всеки 6 месеца от този сайт https://r.adbtc.top/1092055

Хахахаха, напълно съм съгласен с бившия колега по-долу. Мен стела ме накара да напусна заради нещо, което въобще не е моя работа, но не знам защо тя реши, че е било моя отговорност, а не на краси (техническия-пияница).
Но колегата е пропуснал да спомене най-големия срам, когато получихме коледни бонуси от мото-пфое и след това госпожица стела реши да ни ги удържи от заплатата тези бонуси. Тази жена няма срам.

Ии поредното публикуване на обявата за позиция ШОФЬОР РЕНТ-А-КАР, която стои перманентно поради голямото текучество от хора.
"Във връзка с разширяване на дейността си в гр.София ..." - няма никакво разширение да дейността, а хората напускат заради слабото управление и унижението, на което са подложени. Следват изисквания и задължения, които ще трябва да изпълнявате, но за които няма да Ви се плаща адекватно, защото Вие кандидатствате за позиция шофьор, а в крайна сметка извършвате всякаква дейност прилежаща на Техническия изпълнител. Той от своя страна организира така дейността, че да бъде удобно единствено и само на него и неговите нужди дори и това да касае работния процес или забавянето му. В резултат услугата, която се предлага е на ниско ниво, клиентите са недоволни, а Вие носите отговорност за всички негативи. Ръководтелят на отдела е пристрастен и ще направи всичко възможно да докаже, че работата която вършите е крайно недостатъчна за да си заслужите заплатата от 800-900лв.
Позицията не Ви дава преспектива, а само извънредни часове, които не се зачитат за допънително заплащане, мнението ви няма да се зачете от прекия ви ръководител, а всяко изказано мнение се зачита за проява на вербална агресия и нападки. Не си губете времето и силите, по-добре да работите като доставчик на пица - ще изкарвате повече пари и ще Ви уважават повече.