Ролпласт ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Ролпласт ЕООД

Много съжалявам ,че си загубих години и половина.Изхабих много нерви с клиенти и ръководство.
Заплащане и уважение снето до минимум .
Вършиш освен основните си задължения ,още поне на три отдела /рекламации,маркетинг,логистика,графици/. Прекият ти началник не знае ,защо е жив,а този над него си избива комплексите върху цялата фирма .
Не случайно са казали хората ,че рибата се вмирисва от към главата.
Работа има колкото щеш ,ама пари все няма .
В рамките на месец само моят резултат беше 100000 лв. оборот ,заплата 725 лв.и ваучери.
А щяха да ни дават процент.
Обаче се оказа ,че всеки месец от въпросният процент ти взимат осигуряване,въпросните ваучери и куп тъпи глоби .
Радвам се ,че най -накрая ми дойде акъла в главата и се махнах .

Ето начин как може да си изкарате странични доходи от интернет:
Аз лично си докарвам до 200$ на месец.

Работното време е абсурдно.Между 10-12 часова работна смяна,но никога 8 часа.Заплащането не е това,която обещават.Заслужават някой да им изпрати Агенцията по труда,за да вземат да се научат в края на краищата такива некоректни работодатели.

На 08.08.2020 направих към безхаберниците от Ролпласт поръчка за изработка на ролетни щори за два прозореца и две врати. Платих цялата дължима сума авансово при пускането на поръчката.
След няколко дни дойде техническо лице за да вземе размерите.
За първи път монтажниците дойдоха през септември. Оказа се, че размерите и на вратите и на прозорците са объркани. Взеха отново размерите и си тръгнаха.
За втори път дойдоха през октомври. Този път щорите на вратите бяха с точни размери и ги монтираха. Размерите обаче на прозорците бяха отново сгрешени. Взеха повторно размерите.
За трети път дойдоха в началото на ноември. Оказа се, този път че размерите са долу-горе точни. Кутиите бяха наред, но се наложи да се реже дължината на водачите. Когато започнаха да монтират щората на първия прозорец след като закрепиха кутията и започнаха да тестват щорите се оказа, че същите са къси и покриват само две трети от дължината на целия прозорец, т.е водачите са по-дълги, а самата щора е по-къса от точния размер на прозореца.
За четвърти път дойдоха на 27.11.2020 . Този път добавените ламели до пълната дължина на щората до коректния размер, бяха по къси и от другите ламели, и погледнато от вътрешната страна влиза светлина, тъй като добавените ламели не покриват цялата ширина на щората. Отделно кутиите от разнасянето напред и назад по камиони и складове бяха вече прилично надрани.
За Пети път дойдоха към средата на декември да монтират финално щорите . След като монтираха щорите се оказа че не се спускат сами ами трябва да ги дърпам с ръка докато тръгнат. Нямах сили и желание да се разправям с тях повече .
Препоръчвам ви и силно ви съветвам да избягвате всякакъв контакт и бизнес с некадърниците от Ролпалст защото взаимоотношенията ви с тях ще ви донесе много главоболия и скъсани нерви.

Да..Никъде не е прекрасно повярвайте. А какво бихте направили, ако работите някъде,получавате заплата 2 месеца назад,изплащат ви я на 2,3 пъти през месеца/когато има пари../и постоянно ви мрънкат колко им струвате като осигуровки при положение че сте официално на минимална заплата?!Как ще ви се отрази да сте все виновни за гафовете на шефа си и в крайна сметка след 10г трудов стаж да ви пратят на борсата? За десерт - неизплатена последна заплата.Човекът се скри!Ако бяхте поработили при брата на Светлин Николчев вероятно ще пеете друга песен.
Защо съм останала толкова време?!Защото си харесвах работата!!! А и въпросният Николай Николчев си е неблагодарник по природа - обвиняваше и брат си,за собствената си некомпетентност.Как при това положение да се засегне външен човек?
За 30г съм работила на доста места - навсякъде си има плюсове и минуси.Това което пишете съм видяла и на други места.
Например при намаляване на работата освобождават новите работници.
Или - "монтажниците си купували консумативи".Аз и един колега си бяхме донесли машини и инструменти от вкъщи,защото видите ли нямало нужда а и излишни пари...Купувала съм често консумативи за работа,дори препарати за чистачката,защото отпуснатите не стигаха до никъде и т.н.....
В една от фирмите шефа пестеше до толкова,че проверяваше в кошчето колко тоалетна хартия ползваме....
В общи линии навсякъде се налага компромис и всеки си има граница на търпението.

НЕКОРЕКТНА ФИРМА !! !
Празни обещания и неквалифициран персонал. Пълна гавра със служителите. Работната обстановка е хаус и борба като на живот и смърт . Постоянно напрежение , шефа на търговския отдел е некомпетен . Имах добри клиенти които ми споделиха че фирмата ги отказва от съвместната ни работа

Пичове от 3 години не работя никъде тъй като си докарвам по 1BTC на всеки шест месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018

Измамници и некадърници.Защо?Защото договора за изпълнение беше 15 работни дни,закъсняха с някой-друг,че нямало монтажници-чудо.Ама им простих.После дойдоха майсторягите и стана Бейрут.Единия ми прозорец се затваря без моето съгласие.Комарниците бяха поставени толкова накриво,че се затварят с чалъм,а и толкова зеят,че катеричка може да влезе спокойно в стаята,какви ти комарници-косърници.Пяната за уплатняване,явно им е кът,щото така я сложиха,че на места през нея се вижда природата отвън.Сега следва рекламация,а аз съм пазарил шпакловчик и съм си пуснал естествено отпуск.Кога ще приключи всичко,един господ,и той не знае.Какви ти 15 дена.

За всички , който се двоумят дали да започнат работа в ролпласт. Описвам моя случай. Вие преценете за себе си.
Мойте отношения с ф-та се развиха по следния начин.
1 . кандидатствам по обява за-ръководител техн поддръжка.
2. Обаждат се - насрочваме интервю.
3. Провеждаме интервю - офертата на ролпласт е за техник поддръжка със заплата 1500 лв чисто+ 60 за храна. - Първоначално им отказах, но след месец размислих и приех. Оказа се , че осигуровките са на прага на длъжността - 660 лв. и позицията е със сменен режим на работа на 1 ва и 2 ра смяна. + 2 съботни дежурства в месеца.
4.Получаваш работни дрехи и почваш работа. Обучението е от типа - ходи гледай , какво прави колегата.
5.След 11 работни дни - Изненада - Влошени прогнози за поръчките на дограма и прекратяване на трудовия договор.
6.прекратяване на отношенията с работодалея.
- документи ,приключени трудови книжки и т.н - на следващия ден е ок.
-положително е , че не искат да си платиш дадените ти работни дрехи.
-получаване на заплатата - в плик вмоя случай започнал на 1.03,2019 - взел пари на 2,05,2019г - търпението е добродетел.
-не е добре , че тогава разбираш че въпросните пари за храна са включени в заплатата. - та минах без тях.
-и за 11 отработени дни от 20 работни в месеца взех 740 лв

това е от мен.надявам се да съм бил полезен.
но всички успех.

Ужасно напрегната обстановка между колегите, постоянно клюкарстване и злорадстване по адреса на другия. Не се плащат реални осигуровки. Натоварването е много повече от това, за което се заплаща.
Несериозни и некоректни - говорят едно, а после не го изпълняват. Обещават ти условия, само докато не намерят някой, който да върши същата работа за по-малко пари и ти бият шута без да те предупредят дори.