Ролпласт ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Ролпласт ЕООД

Ролпласт Стара Загора са големи МОШЕНИЦИ. Поръчахме врати за баня, които ни накараха да предплатим 100%. Баните бяха готови и майсторът им каза пет пъти да бъдат с каса-перваз. Уви...при запитването ни дали ще са с каса-перваз отговориха, че такива не правят...но вече ни бяха взели 100% от дължимата сума. В последствие разбрахме, че правят, но не им се занимава, че когато предплатиш 100% поръчката трябва да се изготви с приоритет в сроковете и т.н., НО НИЩО ОТ ТОВА НЕ СЕ СПАЗВА.
В момента плащаме допълнително на майсторите за да оправят вратите при приключени вече бани, да търсим нови плочки и да се чувстваме тотално излъгани.
Хора, не ползвайте услугите на тази лъжовна фирма, за да си спестите нерви и неприятни емоции.
ПИТАМ АЗ КЪДЕ СЕ ПЛАЩА ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗА СТОКА, КОЯТО НЕ СИ ВИДЯЛ - В РОЛПЛАСТ СТАРА ЗАГОРА, ЗА ДА ВИ ИЗЛЪЖАТ И ДА ВИ ВЗЕМАТ ПАРИТЕ, БЕЗ ДА ВИ ДАДАТ КАЧЕСТВО.

Ролпласт е поредната фирма, продаваща илюзии.
Поръчах си дървени щори и комарник.Поръчах и заплатих 80 процента от сумата на 06.06.2017г. Поръчката щеше да бъде изпълнена, заедно с монтажа един месец по-късно.
На уречения ден, когата трябваше да се случи монтажа, ми звъннаха, 15 минути преди уречения час, да ми кажата, че монтаж няма да има и не знаят кога ще стане. След като се разрових, намерих телефона на Мирена Николовоа, която явно се занимава с жалби и тя ме увери, че ще проучи случая. Същия ден, госпожа Николова ми съобщи, че в склада, не били направили поръчката ?!!!!
Госпожа Николова ми предложи отстъпка, от първоначалната цена с 30 процента , ако изчакам още 2 седмици, за да могат да получат моята поръчка и да има монтаж. Това се случи на 06.07.2017г.
На 17.07.2017г. реших да проверя дали остава уговорката, монтажът да стане на 20.07.2017 г.
Госпожа Николова , явно забравила , ми съобщи, че може би ще се наложи да чакам още малко, което, в нейните представи, означава още една седмица.

В крайна сметка, отказах офертата и си взех парите обратно.

Внимавайте!!!
Тези никак не са читави. Те не произвеждат щорите в БГ. Внасят ги от Турция.

Хора предлагат ми работа във ролпласт в вертикалните щори струва ли си кажете? Спешно.

Защо,бивш колега си работил в Ролпласт?
Защото във фирмата не се търпят мързеливи хора.
Да работи се,но тази заплата,която си взимал,няма кой да ти я даде без образование , опит и ръцете в джобовете.
Успех!

Ако искате да опитате съвременно робство, отидете да работите в Ролпласт. Там ще работите по 9 часа на ден на смени ( първа, втора и нощна), а ще ви плащат за 8. За тези 9 часа ще имате само две почивки по 15 минути. И не дай си боже да ви се приходи в кенефа-направо ще напълните гащите- в смисъл, че десятника началник смяната няма да ви пусне да ползвате ВЦ-то. Като за десерт работите и в събота и то с допълнително с около 40 минути. Особено е приятно при втората и нощната смяна.

mnogo sa zle,lyjat i mamqt,rabotqt s reciklirani prodykti,montajnicite im slagat dogramata po nai-loshiqt nachin..po daleche ot tqh

Работата във фирмата е добре-заплащане,работно време,почивки.
Относно написаното от аноминният служител: Димитър Апостолов е винаги насреща и готов да помогне и съдейства.А на теб "анонимен" не ти прави чест да пишеш такива жалки коментари!!!

Да напиша и аз нещо по въпроса за Ролпласт. Бивш монтажник съм и бях доволен защото работата макар и много си беше платена. Бивш съм защото след дълго увещание от страна на жена ми се съгласих да напусна и да отидем заедно в Великобритания, уж за повече пари.Работихме в ферма за ягоди по 6 дни в седмицата (без плащане извънреден труд) и все пак се вадиха пари но и разходите са жестоки а за кръста ми от брането на ягоди да не ви говоря. Силната работа беше 2-3 месеца и след това работа по 2-3 дни в седмицата което си е нищо защото трябва да се плаща наем на каравана, ток, газ, храна и т.н. и т.н. Та се върнах в БГ но мястото ми на монтажник към Ролпласт в моят град е заето и монтирам в друга фирма но условията на труд и парите въобще не могат да се сравняват с Ролпласт.Пишеха по горе някои че си купували монтажната пяна и винтове за монтаж на дограмата, е те какво искат да им се дават материали с кашони за да може освен заплатката да си ги продават и да скътат кинти за едно моренце, е няма как да стане това като си закупиш нещата сам. Но пък затова заработките са такива че оставаха пари да се живее нормално, всеки вид дейност е с строго регламентирана разценка и си се заплаща и няма свършен труд за бог да прости. И на моренце сме ходили само че в Гърция в началото на Август защото целият Ролпласт тогава почива.За сравнение в сегашната ми фирма си пазя празните флакони от монтажна пяна и ми ги заменят с пълни(за да не крада) а винтовете пък са под бройка, недай си боже някой да е дефектен и нямам резерва. Та така приятели, покритото мляко котките не го ближат. Анонимен съм защото все пак говоря и за настояият си работодател но при първа възможност се връщам в Ролпласт.

Аз мога да кажа,че съм доволен!Нещата много се промениха и продължават да се променят в положителна посока!Работното време ме устройва,заплащането също!Пожелавам на всички успех!

Драгаааанооов,Драганов.Само дребните думички плюят в чинията от,която току що са хапнали.И да знаеш,че ако не беше Митко Апостолов до сега да си забравил,че някога се бил в Ролпласт.Жалък си бе пич,цялата фирма знае заради кой Палаханов сега се правеше,че не знае какво се случва.Вече май и Николчев разбра и е време да се разкараш!