Ролпласт ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Ролпласт ЕООД

Искате робство това е точното място,никакво уважение и никакво обучение а изисквания са........Достатъчно е да видите през колко време се пускат обявите за работа и да ви светне лампата че нещо не е наред,принципа е който се върже на уловката за парите и празните обещания,а и за да е гадно няма транспорт и заплащането е с един месец назад и заплатата се дава на 2 пъти плез 15 дни което е абсурдно.....

Отиваш на интервю за работа в "Ролпласт" и те слагат да работиш на общо основание да те видят дали "ставаш".Работиш от 8 до 17 часа няколко дни и вършиш не много по-малко работа и от най-опитните,защото същата е елементарна-слагаш някакви подложки.След няколко дни работа те отпращат с мотива,че не ставаш.И,разбира се,не ти заплащат труда.И викат следващия кандидат за работа,който също го слагат да работи няколко дни и на който също му казват в крайна сметка,че не "става" да слага подложки на стъклопакета.Въобще намерили са хитър начин да им се работи без пари.Освен това се осигуряват на 500 и няколко лева,а останалите пари получават на ръка.Не мога да си представя,че НАП не са наясно със схемата в "Ролпласт".

Поръчах външни ролетни щори.Поръчката дойде на време,с една дефектна табакера и липсваща част.Това беше на 22 юли и до днес все още не са ми изпратили тези неща.Аз мисля,че това е некоректно.Платила съм предварително и питам-докога да чакам.Бъдете коректни както аз бях коректна при плащането!Не може да злоупотребявате с доверието на хората.

Ролпласт Стара Загора са големи МОШЕНИЦИ. Поръчахме врати за баня, които ни накараха да предплатим 100%. Баните бяха готови и майсторът им каза пет пъти да бъдат с каса-перваз. Уви...при запитването ни дали ще са с каса-перваз отговориха, че такива не правят...но вече ни бяха взели 100% от дължимата сума. В последствие разбрахме, че правят, но не им се занимава, че когато предплатиш 100% поръчката трябва да се изготви с приоритет в сроковете и т.н., НО НИЩО ОТ ТОВА НЕ СЕ СПАЗВА.
В момента плащаме допълнително на майсторите за да оправят вратите при приключени вече бани, да търсим нови плочки и да се чувстваме тотално излъгани.
Хора, не ползвайте услугите на тази лъжовна фирма, за да си спестите нерви и неприятни емоции.
ПИТАМ АЗ КЪДЕ СЕ ПЛАЩА ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗА СТОКА, КОЯТО НЕ СИ ВИДЯЛ - В РОЛПЛАСТ СТАРА ЗАГОРА, ЗА ДА ВИ ИЗЛЪЖАТ И ДА ВИ ВЗЕМАТ ПАРИТЕ, БЕЗ ДА ВИ ДАДАТ КАЧЕСТВО.

Ролпласт е поредната фирма, продаваща илюзии.
Поръчах си дървени щори и комарник.Поръчах и заплатих 80 процента от сумата на 06.06.2017г. Поръчката щеше да бъде изпълнена, заедно с монтажа един месец по-късно.
На уречения ден, когата трябваше да се случи монтажа, ми звъннаха, 15 минути преди уречения час, да ми кажата, че монтаж няма да има и не знаят кога ще стане. След като се разрових, намерих телефона на Мирена Николовоа, която явно се занимава с жалби и тя ме увери, че ще проучи случая. Същия ден, госпожа Николова ми съобщи, че в склада, не били направили поръчката ?!!!!
Госпожа Николова ми предложи отстъпка, от първоначалната цена с 30 процента , ако изчакам още 2 седмици, за да могат да получат моята поръчка и да има монтаж. Това се случи на 06.07.2017г.
На 17.07.2017г. реших да проверя дали остава уговорката, монтажът да стане на 20.07.2017 г.
Госпожа Николова , явно забравила , ми съобщи, че може би ще се наложи да чакам още малко, което, в нейните представи, означава още една седмица.

В крайна сметка, отказах офертата и си взех парите обратно.

Внимавайте!!!
Тези никак не са читави. Те не произвеждат щорите в БГ. Внасят ги от Турция.

Хора предлагат ми работа във ролпласт в вертикалните щори струва ли си кажете? Спешно.

Защо,бивш колега си работил в Ролпласт?
Защото във фирмата не се търпят мързеливи хора.
Да работи се,но тази заплата,която си взимал,няма кой да ти я даде без образование , опит и ръцете в джобовете.
Успех!

Ако искате да опитате съвременно робство, отидете да работите в Ролпласт. Там ще работите по 9 часа на ден на смени ( първа, втора и нощна), а ще ви плащат за 8. За тези 9 часа ще имате само две почивки по 15 минути. И не дай си боже да ви се приходи в кенефа-направо ще напълните гащите- в смисъл, че десятника началник смяната няма да ви пусне да ползвате ВЦ-то. Като за десерт работите и в събота и то с допълнително с около 40 минути. Особено е приятно при втората и нощната смяна.

mnogo sa zle,lyjat i mamqt,rabotqt s reciklirani prodykti,montajnicite im slagat dogramata po nai-loshiqt nachin..po daleche ot tqh

Работата във фирмата е добре-заплащане,работно време,почивки.
Относно написаното от аноминният служител: Димитър Апостолов е винаги насреща и готов да помогне и съдейства.А на теб "анонимен" не ти прави чест да пишеш такива жалки коментари!!!