Ролпласт ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Ролпласт ЕООД

Малък ад...
Наистина.

Осигуряват на минималната. Имате 5 дни отпуска през лятото и 5 дни зимата като останалите 10 дни ви ги заплащат като ги смятат на минималната (около 280-300 лева). Заплащането за бояджия е не повече от 1280 лева. Ще се наложи да плащате за транспорт до фирмата. Най добре са шлайфистите. Никой не ги контролира, единия китва, другия не изчаква дори да дръпне кита го шлайфа. Кипи безумен и безмислен труд, отчитат дейност, мениджъра Ради се появява за 5 минути на два часа. Реално на ден се боядисват от 7 до 15 прозоречни рамки или същите такива врати. Ако вземат наистина нормален мениджър ще се наложи от 10 шлайфиста да останат максимум 5 и за втори бояджия просто няма работа тъй като и той за да не стои просто така се налага да симулира шлайфане.

Възхищавах се на тази фирма,но уви,от фирма номер едно стана фирма самоизтриваща се от пазара,защо ли?Защо избягаха всички дистрибутори,защо не идва никой на обява за работа,защо не вървят складове,защо не върви алуминия,защо всеки сектор бел би само спад?Г-н Николчев,светнете лампата,защото след една година,ще сте като Сашо от вече бившия Мултитех,гордеех се да казвам,че предлагам продуктите на Ролпласт,а сега ме е срам,ок ръстове... Тоя дистрибутор мрънкал ония мрънкал,ами от догодина никой няма да мрънка,слушайте още началниците,че всичко е наред, затова фирми Като Профилинк и Мастерпластик се подиграват с нас! Производството било добре,ама какво е добре,кое в тази фирма е горе долу добре? Нямам думи...

Хора ще ходя на интервю в портретна Велико Търново моля каже те има ли смъсъл защото прочетох много лоши коментари ,а си търся сериозна работа благодаря предварително!

Не ми изплатиха пълната заплата,фирмата е некоректна и пълна с хора от провинцията на които им лепсват възпитание.

Много, много негативни коментари на фирмата и поради тази причина не се явих и на интервю. Наблюдавам, че постоянно се сменят работници, което не говори добре само по себе си за дадена фирма. Нямам наблюдение и лошо мнение просто с това подменяне на персонал и работата няма да върви в фирмата. А фирмата е голяма и има какво да предложи на пазара но явно на по високо ниво някой прави спънки и значи неговото място не е там. Успех

Искате робство това е точното място,никакво уважение и никакво обучение а изисквания са........Достатъчно е да видите през колко време се пускат обявите за работа и да ви светне лампата че нещо не е наред,принципа е който се върже на уловката за парите и празните обещания,а и за да е гадно няма транспорт и заплащането е с един месец назад и заплатата се дава на 2 пъти плез 15 дни което е абсурдно.....

Отиваш на интервю за работа в "Ролпласт" и те слагат да работиш на общо основание да те видят дали "ставаш".Работиш от 8 до 17 часа няколко дни и вършиш не много по-малко работа и от най-опитните,защото същата е елементарна-слагаш някакви подложки.След няколко дни работа те отпращат с мотива,че не ставаш.И,разбира се,не ти заплащат труда.И викат следващия кандидат за работа,който също го слагат да работи няколко дни и на който също му казват в крайна сметка,че не "става" да слага подложки на стъклопакета.Въобще намерили са хитър начин да им се работи без пари.Освен това се осигуряват на 500 и няколко лева,а останалите пари получават на ръка.Не мога да си представя,че НАП не са наясно със схемата в "Ролпласт".

Поръчах външни ролетни щори.Поръчката дойде на време,с една дефектна табакера и липсваща част.Това беше на 22 юли и до днес все още не са ми изпратили тези неща.Аз мисля,че това е некоректно.Платила съм предварително и питам-докога да чакам.Бъдете коректни както аз бях коректна при плащането!Не може да злоупотребявате с доверието на хората.

Ролпласт Стара Загора са големи МОШЕНИЦИ. Поръчахме врати за баня, които ни накараха да предплатим 100%. Баните бяха готови и майсторът им каза пет пъти да бъдат с каса-перваз. Уви...при запитването ни дали ще са с каса-перваз отговориха, че такива не правят...но вече ни бяха взели 100% от дължимата сума. В последствие разбрахме, че правят, но не им се занимава, че когато предплатиш 100% поръчката трябва да се изготви с приоритет в сроковете и т.н., НО НИЩО ОТ ТОВА НЕ СЕ СПАЗВА.
В момента плащаме допълнително на майсторите за да оправят вратите при приключени вече бани, да търсим нови плочки и да се чувстваме тотално излъгани.
Хора, не ползвайте услугите на тази лъжовна фирма, за да си спестите нерви и неприятни емоции.
ПИТАМ АЗ КЪДЕ СЕ ПЛАЩА ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗА СТОКА, КОЯТО НЕ СИ ВИДЯЛ - В РОЛПЛАСТ СТАРА ЗАГОРА, ЗА ДА ВИ ИЗЛЪЖАТ И ДА ВИ ВЗЕМАТ ПАРИТЕ, БЕЗ ДА ВИ ДАДАТ КАЧЕСТВО.