Ролпласт ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Ролпласт ЕООД

Защо,бивш колега си работил в Ролпласт?
Защото във фирмата не се търпят мързеливи хора.
Да работи се,но тази заплата,която си взимал,няма кой да ти я даде без образование , опит и ръцете в джобовете.
Успех!

Ако искате да опитате съвременно робство, отидете да работите в Ролпласт. Там ще работите по 9 часа на ден на смени ( първа, втора и нощна), а ще ви плащат за 8. За тези 9 часа ще имате само две почивки по 15 минути. И не дай си боже да ви се приходи в кенефа-направо ще напълните гащите- в смисъл, че десятника началник смяната няма да ви пусне да ползвате ВЦ-то. Като за десерт работите и в събота и то с допълнително с около 40 минути. Особено е приятно при втората и нощната смяна.

mnogo sa zle,lyjat i mamqt,rabotqt s reciklirani prodykti,montajnicite im slagat dogramata po nai-loshiqt nachin..po daleche ot tqh

Работата във фирмата е добре-заплащане,работно време,почивки.
Относно написаното от аноминният служител: Димитър Апостолов е винаги насреща и готов да помогне и съдейства.А на теб "анонимен" не ти прави чест да пишеш такива жалки коментари!!!

Да напиша и аз нещо по въпроса за Ролпласт. Бивш монтажник съм и бях доволен защото работата макар и много си беше платена. Бивш съм защото след дълго увещание от страна на жена ми се съгласих да напусна и да отидем заедно в Великобритания, уж за повече пари.Работихме в ферма за ягоди по 6 дни в седмицата (без плащане извънреден труд) и все пак се вадиха пари но и разходите са жестоки а за кръста ми от брането на ягоди да не ви говоря. Силната работа беше 2-3 месеца и след това работа по 2-3 дни в седмицата което си е нищо защото трябва да се плаща наем на каравана, ток, газ, храна и т.н. и т.н. Та се върнах в БГ но мястото ми на монтажник към Ролпласт в моят град е заето и монтирам в друга фирма но условията на труд и парите въобще не могат да се сравняват с Ролпласт.Пишеха по горе някои че си купували монтажната пяна и винтове за монтаж на дограмата, е те какво искат да им се дават материали с кашони за да може освен заплатката да си ги продават и да скътат кинти за едно моренце, е няма как да стане това като си закупиш нещата сам. Но пък затова заработките са такива че оставаха пари да се живее нормално, всеки вид дейност е с строго регламентирана разценка и си се заплаща и няма свършен труд за бог да прости. И на моренце сме ходили само че в Гърция в началото на Август защото целият Ролпласт тогава почива.За сравнение в сегашната ми фирма си пазя празните флакони от монтажна пяна и ми ги заменят с пълни(за да не крада) а винтовете пък са под бройка, недай си боже някой да е дефектен и нямам резерва. Та така приятели, покритото мляко котките не го ближат. Анонимен съм защото все пак говоря и за настояият си работодател но при първа възможност се връщам в Ролпласт.

Аз мога да кажа,че съм доволен!Нещата много се промениха и продължават да се променят в положителна посока!Работното време ме устройва,заплащането също!Пожелавам на всички успех!

Драгаааанооов,Драганов.Само дребните думички плюят в чинията от,която току що са хапнали.И да знаеш,че ако не беше Митко Апостолов до сега да си забравил,че някога се бил в Ролпласт.Жалък си бе пич,цялата фирма знае заради кой Палаханов сега се правеше,че не знае какво се случва.Вече май и Николчев разбра и е време да се разкараш!

Пълни глупости си написал анонимен бивш служител!Точно Димитър Апостолов за каквото и да го потърсиш съдейства!!!Инструментите ти ги дават на изплащане ако нямаш,но после си остават за теб!Относно осигуровките си плащаш личните за работника!Във всяка една фирма осигуровки работник се удържат!!!Относно консумативите ако не си ги плащаш ги крадеш и после ги продаваш!А точно за теб не зная защо дълги години си работил тук след като не ти харесва?

Не започвайте нагли са, колегиалност никаква във обявите си за работа не пишат точно за какво става въпрос, като отидеш на интервю се оказва, че трябва да имаш собствен инструмент, плащаш си осигоровките, винетката, всички материали по монтирането на дограмата, започваш за дограмаджия ,а в последствие и щори и гаражни врати, охранителни ролетки, пращат те да работиш в който си град искат, глобяват те за каквото си искат, за тях си никой, хора като Кирил Пълаханов и Димитър Апостолов просто трябва да ги няма във фирмата, колегите напускат масово заради тях

Здравейте,аз бях бивш служител на Ролпласт като си мислех,че като отида в друга фирма ще е по -добре,но не беше така.Върнах се след половин година пак в Ролпласт и мога да кажа,че съм доволен заплатата ми е 1600лв.вярно работи се,но никъде на става без работа.