Ролпласт ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Ролпласт ЕООД

Искам мнение за работата на длъжност монтажист за гр. Бургас. Мнения към настоящото състояние на фирмата :работно време, заплащане, отношение.

Палячовци!!!

Никакво обучение и пълна безотговорност, монтажисти, които не знаят къде се намират, а иначе всеки се прави на шев. Осигуровки на минималната, другото на ръка според зависи колко линеен метър правиш като монтажник, а в обявите им за работа уж от 1200 до 1600. Ама тези пари са само на хартия. Отделно сам си купиваш монтажната пяна, вендузите, винтовете и всичко друго. Разбира се работиш месец назад, а за капак и събота. Разни измислени глоби защото някой е решил че заплатата ти е много. И само като погледнеш колко често се качват обяви за работа във всеки сектор и ти става ясно каква пародия е всичко.

Отношението на фирмата, работещите и качеството на продуктите е отвратително. За разлика от преди години, когато продуктите и монтажа, бяха прилични даже добри, сега положението е ужас!! Поръчвах интериорни врати,първата беше добре, с изключението, че мострата в магазина е различна с различен обков, дръжка и т.н. При поръчка на втора врата, нещата излезнаха от контрол! Трябваше да чакам за взимане на размери, да платя, трябваше да обикалям различните им магазини. Като бонус получих дефектно крило, дефектите на което, бяха сполучливо скрити. В суматохата на монтажа, успяха да объркат съпругата ми и да подпише приемателния протокол, след което да откажат, каквато и да е рекламация. Не ползвайте услугите и продуктите на тази фирма!! Фирма, която си позволява подобно отношение към клиентите си, не заслужава нищо друго от освен фалит..

Много съм доволен от фирмата,за апартамента ми в овча купел където живеем със съпругата ми всичко което си поръчах много ми харесва и като изпълнение и като монтаж.

Отвратително отношение към клиентите и некадърни монтажници!

Пълен абсурд и още нещо! След поръчка на външни щори, при поставяне се оказа, че размерите са грешни.
Трябваше да чакам още повече от 2 седмици без никаква обратна връзка от фирмата. Затваряха ми телефона, когато се опитвах да взема информация за закъснелите щори, викаха и се държаха ужасно!
При поставяне на щорите монтажниците надраха настилката на терасата - за смяна е!!! Фирмата не пое отговорност.
Надявам се да не ми се налага никога да правя рекламация, защото НЕ желая да имам нещо общо с Ролпласт!!!

Фирмата е некоректна със служителите си. Или по точно с някои от тях. В договора пишеше , че всяка от страните може да прекъсне взаимоотношенията , като подаде едномесечен срок на предизвестие. При мен не бе така. На 15 пускат молба за напускане и на 16 ти ти я връчват. Защото на мое място идва друг човек , който е дългогодишен работник и до скоро е бил по майчинство. И мен ме изхвърлят. Без предупреждение без нищо. Според вас това честно ли е.

Фирма която дава шанс на всеки да тръгне от нищото и само за няколко години да стане прилично богат.Но за разлика от повечето тук,аз искам да изкажа своята благодарност!

Поръчах си вътрешни щори ден и нощ,запазиха ми час три дни след позвъняването ми което ме изненада приятно защото съм чувала че обикновенно се чака много.В уречения ден дойде техническо лице за размерите беше изключително любезно и търпеливо към мен момче,мисля че се казва Ставрев поне така пишеше на договора който подписах,обясни ми всичко за този тип щори и ми даде съвет и за цветовете,накрая ме попита дали не желая и комарници понеже били с намалени цени,не ми трябваха но си поръчах и два комарника.
Монтажът ми беше насрочен за след две седмици което малко ме подразни но го преглътнах.
Дойде денят за монтаж и за моя изненада дойде същото момче което ми взе размерите, монтира всичко много бързо и качествено за което съм много доволна от Ролпласт и пак ще си поръчам от тях за вилата.