Ролпласт ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Ролпласт ЕООД

Пичове от 3 години не работя никъде тъй като си докарвам по 1BTC на всеки шест месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018

Измамници и некадърници.Защо?Защото договора за изпълнение беше 15 работни дни,закъсняха с някой-друг,че нямало монтажници-чудо.Ама им простих.После дойдоха майсторягите и стана Бейрут.Единия ми прозорец се затваря без моето съгласие.Комарниците бяха поставени толкова накриво,че се затварят с чалъм,а и толкова зеят,че катеричка може да влезе спокойно в стаята,какви ти комарници-косърници.Пяната за уплатняване,явно им е кът,щото така я сложиха,че на места през нея се вижда природата отвън.Сега следва рекламация,а аз съм пазарил шпакловчик и съм си пуснал естествено отпуск.Кога ще приключи всичко,един господ,и той не знае.Какви ти 15 дена.

За всички , който се двоумят дали да започнат работа в ролпласт. Описвам моя случай. Вие преценете за себе си.
Мойте отношения с ф-та се развиха по следния начин.
1 . кандидатствам по обява за-ръководител техн поддръжка.
2. Обаждат се - насрочваме интервю.
3. Провеждаме интервю - офертата на ролпласт е за техник поддръжка със заплата 1500 лв чисто+ 60 за храна. - Първоначално им отказах, но след месец размислих и приех. Оказа се , че осигуровките са на прага на длъжността - 660 лв. и позицията е със сменен режим на работа на 1 ва и 2 ра смяна. + 2 съботни дежурства в месеца.
4.Получаваш работни дрехи и почваш работа. Обучението е от типа - ходи гледай , какво прави колегата.
5.След 11 работни дни - Изненада - Влошени прогнози за поръчките на дограма и прекратяване на трудовия договор.
6.прекратяване на отношенията с работодалея.
- документи ,приключени трудови книжки и т.н - на следващия ден е ок.
-положително е , че не искат да си платиш дадените ти работни дрехи.
-получаване на заплатата - в плик вмоя случай започнал на 1.03,2019 - взел пари на 2,05,2019г - търпението е добродетел.
-не е добре , че тогава разбираш че въпросните пари за храна са включени в заплатата. - та минах без тях.
-и за 11 отработени дни от 20 работни в месеца взех 740 лв

това е от мен.надявам се да съм бил полезен.
но всички успех.

Ужасно напрегната обстановка между колегите, постоянно клюкарстване и злорадстване по адреса на другия. Не се плащат реални осигуровки. Натоварването е много повече от това, за което се заплаща.
Несериозни и некоректни - говорят едно, а после не го изпълняват. Обещават ти условия, само докато не намерят някой, който да върши същата работа за по-малко пари и ти бият шута без да те предупредят дори.

Пълна измама .
Нямаш заплата ,плащаш всички осигуровки,няма командировки,работиш със каквото имаш,нерегламентирано работно време ние от 8 до 7 вечерта.
няма ли институций който да си вършат работата ?
като лидер си на заплата 606лв.
ако я изкараш и това е преди усигуровките
плащаш всички консумативи монтажна пяна ,винтове .
за да изкарате обещаните пари примерно 1500лв
трябва да имате заработка поне 4500лв което е абсурдно и нереално ако ли нямате работа ви дават парите по договор а следващия месец ви го отдържат ако и тогава нямате по следващия и така се превращате в длажник на фирмата.
Хора не си губете времето със тая измислена фирма ,
ще ви отнеме 2 месеца за да разберете това което ви казвам .

Изключително съм доволна от щорите които си поръчах и като качество и като изпълнение а монтажника Свилен се оказа голям пич.

Кажете как е сега и дали има смисъл да ходя на интервю утре ?

Здравейте ! Много пъти и аз като Вас съм се сблъсквал с некоректни фирми за
това мога да ви дам съвет, как да си докарате някой друг лев от интернет чрез тези 5 сайта:
Това са сайтове за крипто валути. Идеята е следната просто през определен период от време натискаш един бутон а те ти плащат.
Хубавото е че не е нужно да го натискаш постоянно тъй като парите ти се събират.
В началото бях скептичен и наистина не може да се изкара много.
Но ако успееш да си развиеш Бонус системата, може да си изкарате значителни доходи. аз си докарвам до 1BTC всеки 6 месеца(в зависимост от цената)
Системата работи безупречно и са единствените сайтове които със сигурност плащат.
Регистрацията става много лесно просто въвеждаш e-mail адрес след което трябва да си направиш още една регистрация в
CoinPot | Cryptocurrency microwallet - сиреч портфейла където ще ти превеждат парите.
Дано да съм ви бил полезен Успех.

Искам мнение за работата на длъжност монтажист за гр. Бургас. Мнения към настоящото състояние на фирмата :работно време, заплащане, отношение.

Палячовци!!!