Марица Олио /img/frontend/nomap.png"

Марица Олио

1 точка от 44 мнения

Тук за начало трябва да се започне с един цитат на Щастливеца – "Пази боже сляпо да прогледне".
Има един документ от норми за поведение наречен Етичен кодекс за поведение на служителя ,който гласи накратко:
- Служителя следва да изпълнява служебните си задължения съобразно вътрешно фирмените разпоредби и принципи на честност и почтеност.
- Служителя е длъжен да изпълнява задълженията си компетентно и добросъвестно вземайки в предвид интересите на фирмата.
- В изпълнение на служебните си задължения е длъжен да има поведение което да не уронва престижа на фирмата.
- Облеклото и външния вид на служителя следва да съответства на стила възприет за упражняване на професията.
- Служителя трябва да не използва длъжноста си за лично облагодетелстване или в полза на трети лица.
- В работно и извън работно време не трябва да изпада в конфликт на интереси.
- Конфликт на интереси възниква когато служителя има личен интерес, който ощетява финансово фирмата.
- Личния интерес на служителя включва всяко облагодетелстване от заеманото служебно положение.
- Служителя не трябва да иска или приема подаръци,хонорари,услуги или други облаги за себе си както и да има връзки които могат да доведат до пристрастност или да окажат влияние върху изпълнението на служебните му задължения,преценката на функциите му или да бъдат възнаграждение за това.
ЧОВЕКО 9 ,много сте прав и всички работещи във фирмата го виждат. Бумът на далаверите беше 2019-2021г.. Парите сами идваха при тях.Като усетиха вкуса на меда сами започнаха да бъркат в кацата.Присвоените пари започнаха да получават проявление в скъпи ремонти,жилища,коли,телефони,екскурзии,неподплатено самочувствие,надменно и арогантно поведение граничещо със самозабрава. Вече не работеха за бизнеса на Марин и Марин а той работеше за тях. Плевен и Пазарджик са малки градове и всичко това прави впечатление в определени среди.
И така колеги народа е казал "Не е виновен този който яде баницата а този който му я дава". Всички ние които им давахме пари за да работим създадохме тези персони с привидно лъскава външност лишена от съдържание и интелект.
Колега Марин ние ги създадохме но негативите са за вас ,ощетения сте вие. Ние нашето сме го калкулирали в услугите които сме ви предлагали.

Всеки път е едно клепане на потала. Или техника липсва или човек. Най близкото място за кафе и цигари е бензиностанция на Лукойл. Ние чакаме а жената обслужваща кантара си пие бира с компания. Добре че си гледаме документите който ни издава. Майко мила как ли ги набири на компютъра като видимо е в нетрезво състояние. Всеки път с колегите сме коментирали страния вид и поведение на жената а тя милата си къркала биричка. Няма ли кой да обърне внимание на това абсурдно поведение.

Г-н ГЕОРГИ МАРИН или е сляп, или се прави на сляп. Всички го крадат и въртят далавери, както в Пазарджик, така и в Ясен!
Г-Н МАРИН, извадете си главата от пясъка и обърнете внимание колко се е подобрило материалното положение и статуса на живот на висшите ви служители през последните 3-4 години /респективно Транспорт Пазарджик и Управител Ясен/.
А за компетентността на висшестоящите ви служители да не говорим!
Фирмата ви няма нищо общо с преди, срам и позор!

Вас тримата "колеги" ви знаят всички. Гъзоблизачки са ония в последната кочина до разтоварището - крокодила и помакинята и къдравото черно чудовище при тях а вие сте от ония мъжки негодни курви на който им дават курсове топите другите и возите на зузи транс боклуците с който спим на плевен.И благодарение на това че тези негодни пиявици ближат задника на Марин и той им вярва съществуват те и вие в тази фирма.Не може да си крадеш ръката която те храни да му плюеш и гониш служителите да изграждаш лоша репутация на фирмата и да си толкова нагъл и безочлив да го гледаш и да си там.Крадци Крадци Марин Надзор и проверка за тези двете.Негодни прости и крадливи Вашето поведение е престъпно спрямо Марин и марин крадете , лъжете го и затривате хората работещи за фирмата. Пияна е маряна и не от сега и тези грозни "приятелки" на фирмата и прикриват резила.А другия кантар е мазна материалистка ще счупят кочената на кантара с помакнята лезят се като пачи правят се на вървежни и одумват хората.Кой ли ги е.. тия 40 годишни тарантули.

Здравейте,колеги.Ние сме трима настоящи колеги и искаме да опровергаем коментара на FH12.За пияната Мариана е прав,и нещо друго вярно няма.А за другата колежка можем да кажем,че това е може би най отзивчивата най отговорната и сериозна жена,която познаваме.Никою от нас не се занася с нея понеже тя е показала,на всички,колко много държи на семейството си.Колега FH12 бъди здрав.
Радваме се,че не си наш колега.

Аз, ще се обърна към колегата FH12.
Сещам се кой си.Значи,когато работеше в фирмата беше гъзоблизач,сега стана разбирач.По-принцип,когато сипеш обиди към който и да било ТИ трябва да превъзхождаш тези хора.А ти колега нямаш едно изречение без правописни грешки.За съжаление за някои неща си прав,но за други си много далече от истината.
И ще завърша.Не хапи ръката която те е хранила.
Понякога се чудя защо ни наричат 'Тъпи шофьори',но с такива колеги като теб даже квалификациите са слаби.

До всички подвели се по обяви на марица олио .
Пълно блато е. Няма толкова посредствена фирма направена от две жени. Почнах работа там с обещания от поля. Звездопад.Няколко месеца и нито едно от тях не получих.
С уговорената сума всеки месец нещо не беше наред. Спедиторката зоя въртеше нейните схеми и далавери и нямаше представа за какво е там. Просто парче комуникацията се изчерпваше с отивай еди къде си и се обади и питай еди кой си да ти обясни. Тъпанарщина.
При проблем се оправяш сам но когато е на зор ще ти извади душата. Камионите са външно запазени но занемарени. Потдръжката им е кърпежи. Караш на молитви. Регламент 561 си го следиш ти.Спедиторката е тотално боса за това.Началник транспорта която те зарибява е абсолютно ама на 100% технически и документално некомпетентна.Тази на кантара по късо потстриганата наистина е пияница. даже и не се крие всички я знаехме. Другата с плоския гъз на вървежна се правеше след закачки от колегите. Все пари и бяха в устата. Прости женици. Тежък дефицит на мисъл. Ама тя и фирмата е елементарна така че всички са си на мястото. Загуба на време и пари е е тази простотия колеги.

Бях на интервю в тази ферма за шофьор и мога да кажа че интервюиращата явно не знае къде се намира и с какво се занимава. Ако транспортната дейност на фирмата е в барака ясно е и какъв е транспорта. Много натоварваща обстановка и поведение на госпожата.
Госпожо наясно ли сте или поне да сте запозната с регламент 561 и пътната инфраструктура на България че говорите за заплащане 2500 лв. с ведомствен транспорт. Навярно не сте. Независимо че имате пътна карта на стената това не значи че стола ви е седалката и вие сте в камион.Или сте обигран мошеник ловящ риби или сте осъзнат лъжец. Цялото ви интервю е ала бала. Ако си вярвате на това което говорите нямаше да търсите шофьори с опит.

Еееее буба Мара си я знаем всички ама си затваряме очите.Правим се на кьорави за пред шефовете.Не се спира това женче лепи бира на поразия.Не пропуска смяна все е на черешата 2 от 2.Като вкара става кат бушон в главата. Пули се като невестулка маха с ръце като реголировчик и постояно припиликва до нужника.На следващия етап и става лято. Като скарида е в лицето очите и на ластик губи обхват и има смущения в картината. Накрая като я гепи алкохола е като шамандура щото губи фокус седи само на стола и се клати. Като я отпусне леко брата Алкохолико и получи проблясък удря кепенците и си бяга щото силата е с нея. И други влизат в кантара виждат Марянчето ама си трайкат. Явно си покръцват и те с нея в работно време. Трябва да има стрелка на шосето " Студена бира от път ви спира в Марица олио на кантара се сервира". Лящи се яко.Амбалаж навсякъде. И оня рунтавия лешояд да не се прави на сляп.

Не виждате ли или сте слепи в тази фирма че Мара на кантара всеки път след обяд е с изцъклен поглед и гледа неадекватно.Като омаяна е.От прозорчето излиза мирис на някакви цигари и алкохолни пари. Надрусана ли е пияна ли е тази жена поведението и е страно и съмнително.