Марица Олио /img/frontend/nomap.png"

Марица Олио

1 точка от 44 мнения

Ходих на Плевен да питам за работа като шофьор
Свързаха ме с някаква Поля началник транспорт малко странно жена началник на транспорта ама айде все тая
Добре че на паркинга имаше колеги казаха ми реално как седят нещата във фирмата как се работи и какво се плаща
Нищо общо с това което ми беше казано по телефона
Тръгнах си без да поглеждам на зад
Смешно е заплащането

Много пропаднала история е тази "фирма" за всички запознати. Във форумите на шофьорите се плашат с нея и транспортния им разпоредител и надзирател Поля Merhem а далаверите на спедиторска кантора Зоя Марина се движат в полвин България само работодателя им Марин спи. Марински на спедиторката ти и сложи една кабинка Еко Той на твоя паркинг пред фирмата ти в Плевен да си сложи логото на нейната фирма Зоя Транс Марин Инвест за да ти с...м в нея на глупавото ти доверие. Обира те тази безскрупулно а на теб ти се ливри. Бесило за тази трепането и е минало лъже те докато те гледа в очите и ти бърка в джобовете. Явно не знаеш кой работи за теб. От къде си я събрал тази плява да те краде да лъже и да се подиграва с хората. Осраха фирмата тези надлъж и нашир!!!

Колега кандидат да допълним и минуса за джеба от нерагламентирани глоби който Родопското чудо и брадатия Коркодил ни налагат от " компетентност". Това е 100 % противозаконо . Тези са за инспекцията по труда. Още малко да ни кипне и са там . Чакат ги като топъл хляб. Няма такава транспортна фирма , няма такъв ужас фирмата е празни километри дим прах от феродо и пробити джобове

Шофьорите са ниско платени пълна пародия
400лв някаква си основна заплата + 100лв пътни и по 18ст на километър и като си на курс под 80км плащат по 1лв на тон

При Гого киното постоянно е трагикомедия. артисти Лъжци и измамници са тази фирма. Местните и другите да се поинтересуват за персонала ,за звездите в него преди да имат отношения с тези шутове. Такава е и фирмата. Далече от тези . бягайте далече като ги чуете . Само за тях стоката не е боклук. Окачествителката Зойчееее ти си най големия боклук известна на колегите .Айде да не си отваряме устите знаем се всички.

Много е зле работата в фирмата.
Колега има коментар за тази ако прочетеш по надолу. Беше бодлива смени фейса с късо лигаво телешко. Ама никой не ебава да ебава. Пияна е наща алкохолизирала се е. Нищо реално не я трогва въпреки че се прави на примерна пие и се крие. И я знаем.Лошото е че и тези дето и гледаме резила мълчим. Пие след това е удря на справедливост плюе по шефовете занимава се само с клюки и интриги и ламти за пари. Срам за клиентите. Проста жена стигнала макса на нервните си клетки незнаино как . но ламти за пари злослови алчнее шефовете са и криви че е простак. Ментето Маринов и Васа Глиганчева да погледнат присъствената книга на КПП то с отворени очи ГРАФИК СМЯНА ДАТА ЧАС Влязла Излязла и как нави часовете да не се правят на залисани .Пияница прави фирмата на простаци. Съучастниците и също. Марини тази жена пие по време на работа резили се и всички го виждат и чуват и я крият. Добрите и приятели и приятелки!!!! .Ха ха ха .Егати фирмата работниците пият по време на работа идват и си отиват когато им кефне.

Марицата ей хора на тази мома на кантара ви с изпитото лице и има нещо. Всеки път късния следобед като возим семки гледа като заблудена с отворени зеници рак червена и вика. Шмъри ли пие ли опиянена е.Хич не и е читава работата личи и яко. с толкова копчета пред нея дали правилно кълве по клавиатурата че постояно се доближава до монитора и се пули в него като объркана. Ей да не менти нещо че то от тоз камион килца от другия килца и стават тончета. Пристрастените имат нужда от пари. Таази ваша колежка с сигурност приема некакъв опият.

Още им върви обявата в нета заради образованието.
МАРИЦА ОЛИО АД
ШОФЬОР НА ТОВАРЕН АВТОМОБИЛ КАТЕГОРИЯ C+E ЗА ГОНДОЛИ
“Марица Олио”АД е с основен предмет на дейност преработка на маслодайни семена и производство на растителни масла за технически и хранителни цели.

Като компания,стремежът ни е да сме лидер на пазара, за да предоставяме на нашите клиенти изключителни преживявания с продукти произведени при най-високи стандарти за качество.
Нашата стратегия е конкурентно предимство по отношение на разходи, качество, услуги и доставки навреме.

Компанията оперира със завод с локации град Плевен и Пазарджик.
За оптимизиране на нашите логистични дейности търсим мотивирани и отговорни кандидати за позиция ШОФЬОР НА ТОВАРЕН АВТОМОБИЛ

Описание на длъжността:

• отговаря за превозването на товари и съпровождащите ги документи
• следва установеният дневен маршрут и график за работа
• участва в товаро-разтоварния процес
• грижи се и извършва преглед на състоянието на повереното му МПС (гориво, охладителната течност, масло, гуми, осветление, спирачки и други)

Изисквания:

• шофьорска книжка, кат. C+Е
• опит на подобна позиция- минимум една година
• средно образование
• дигитална карта
• удостоверение за психологическа годност
• удостоверение за професионална компетентност за превоз на товари

Ние предлагаме:

• дългосрочна работа в утвърдена компания
• допълнителни социални придобивки 5 литра лубрикант

Ако смятате,че отговаряте на посочените по-горе изисквания, моля натиснете бутона “Кандидатствай по тази обява”, за да изпратите Вашето CV на български език с актуална снимка. Единствено одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.

Телефон за контакти: 0889 740 060 Вазелинова
Очакваме да получим Вашата кандидатура !

Предоставените от Вас данни попадат под специалната защита на Закон за защита на личните данни и ще бъдат използвани само за целите на подбора за тази позиция.
С изпращането на Вашите документи, необходими за разглеждане на Вашата кандидатура, Вие давате своето съгласие те да бъдат събрани,обработвани и съхранявани от “Марица Олио”АД с оглед кандидатстването Ви за обявената позиция.”Марица Олио”АД се задължава да ги пази и да не ги предоставя на трети лица.Кандидатури, предоставени за конкретна позиция, ще бъдат унищожавани след приключване на процедурата по подбор на кандидати.Кандидатурата(ите) на успешния(ите) кандидат(и), с които “Марица Олио”АД сключи трудов договор,ще бъдат съхранявани в трудовото досие за целите на трудовото правоотношение и при условия,допълнително указани от “Марица Олио”АД.

Ако не се усетиш веднага обречен си ,гориш.Важно е да бъдат спасени повече невинни хора който могат да бъдат излъгани от лъскавата обява и интервюиращата тюфлек дюнер гюзлома баклава мурафет рушвет гюбек sismsn cadin .Не стъпвайте в МАРИЦА ОЛИО!!! щЕ ПОПАДНЕТЕ В НАЙ ЛОШИЯ ВАРИАНТ НА БЪЛГАРСКА ПРОСТОТИЯ ОПРАВИЯ И РАСИПИЯ.Две негодни жени ще ви шибат докато си видите ангилите заради тяхната простотия.

Такова безотговорно безаберие няма нииде директум Поля Мазелинова. Не стига че ни дървиш с парите ами трябва и да се разписваме всеки ден че строшените ти камиони са изправни и годни за движение по пътищата. А дали е така ???? Камионите ги "ремонтираш" ти, регенератите и най скапаните гуми ги избираш ти от инвалидния си стол за да не нарушиш спокойствието на дебелия си задник.Ояла си се като шопар. Заплашваш ни с глоби ако ние сами не си сложим главата в торбата. Къде го има това? Къде е твоята роля?Защо криеш негодноста си зад неоправдани глоби. Къде е твоята отговорност?А ти наистина си негодна това е всеобщо мнение на всички печени колеги с изключение на двама трима хомосексуалисти който ти се гъзят. Ние те пишем и по пътните листове. Одавна искаме да те видим с колегите заедно да направим по един курс до плевен за да ти видим компетенциите и уменията. Да не сме само ние некадърниците в твоята уста.В всяка транспортна фирма ръководител транспорт кара камион при отсъствие или липса на шофьори за да се справи с текучеството.Ти какво караш стол на колела.Бюрократ може да е всеки от нас защото познаваме работата на терен а ти нямаш практически опит и познания да ни ръководиш.
Редно е да се зададе въпроса.
Г-н Марин кога ще ремонтирате и обуете камионите на Поля за да не се разписваме че са фред за да не се самоубиваме и да ставаме убиици на пътя защото това бяха камиони когато и ги дадохте сега са коруби ????

Имахме подобен случай в резултат на занижения контрол и сигналите на който не обръщахме внимание от прекалено доверие към дългогодишни служители.Наистина това със злоупотребите в последните години е голям проблем.Парите и стремежа за бързото им придобиване ощетява много работодатели.
Но , вече има от Националната агенция по приходите и данъчна проверка за физическите лица .
Факт е че българина е толкова мързелив ,че просто няма накъде повече.По цял ден смята как той изкарва парите а пък работодателя ходи на почивка кара нова кола и т.н. ,само не смята как да си повиши производителноста и качеството , че и той да вземе повече.
А това с кражбите е ужасно да не говорим за случаите в който служителите си правят часпром с базата и клиентите на фирмата в която работят.Стигнахме до там че всеки изнасял това до което има достъп - готова продукция ,санитарни материали,крепежни елементи,инструменти,консумативи,канцеларски материали,амбалаж даже и вторични суровини.Е това не го разбирам.Като мислиш че заплатата не те устройва ми ходи си. Ама българския работник не ще да си ходи. Защото като се знае какво предлага като квалификация ,труд и образование другаде може да не го вземат.Той не си ходи .Той протестира ,мрънка, клюкарства ,злорадства и иска все повече и повече.
Дали предлага повече? НЕ.Той иска само повече пари за същата работа. Има пазар на труда .Работодателя казва аз давам толкова пари за такава работа. Ако ти изнася отиваш.Ако не ти изнася не отиваш. Ама не може да не ти изнася да стоиш да влачиш каквото можеш и да искаш да ти вдигна заплатата, защото "За тези пари толкова работа" да ми казваш.
Успех при разрешаването на проблема.