Марица Олио /img/frontend/nomap.png"

Марица Олио

1 точка от 44 мнения

Транспортни услуги Зоя и Михайлова ЕАД. Ние сме на куректния партньор в транспортните услуги на Марица ольо АД. Ние не возим г-н Марин ние ви возим. Добре ви возим как се чувствате имате ли оплаквания. С чужд транспорт ви возим с отстъпки ви возим с ремонти ви возим спидираме ви и накрая ви комисионираме. Благодарим ви за доверието през тези години на усилен и неуморен труд за нашата файда. Благодарим ви за финансовата изгода. И да ни купите нови камиони че тези вече ги баталясахме за да ви возим още.

Това е един евтин и долнопробен курник с пияни актриси в ролята на евтини селски пръчки.Звездата е известна на всички.Премиерите се излъчват в кино Марица.Представленията сте ги гледали.

Бягайте далече от тази фирма. Не си заслужават нервите и парите.тотално и безнадеждно прости хора.Мазни лицемери и долни интриганти.Неуважително отношение.
Колеги шофьори тук сте на килограм защто сте леваци и некадърници. Светилото на транспорта е тук кадъна Поля от Девинския вилает.За съжаление обаче бърка камион с конски впряг.Къде се чуло и видяло жена да ръководи транспорт при условие че няма техническа мисъл и познания за това.Тя няма представа как функционира и се движи това чудо Камион камо ли да го управлява.Що камиони попиля. Началник от тази нищо не става и не да ни обижда нас шофьорите а като и толкова компетентна и кадърна да се качи тя на един камион и да даде пример как се први. Що народ си отиде заради тази и татуирания крокодил.
Началник Марин тези двете ви лъжат и прибират комисиони от външен транспорт и ремонти. Вие сте златната кокошка за тези.А ние напускаме.

Не е лоша фирмата, някога работех там после смених работата но условията си бяха пак същите, няма голяма разлика тук - там или където и да е в БГ. Като цяло в България е така трябва да бачкаш 40 години, да плащаш осигуровки, и накрая ако доживееш до 65г. ти дават пенсия колкото да имаш за храна и лекарства.
Ето защо още преди 7 години реших да направя нещо с оглед на моето бъдеще, като започнах всеки месец да отделям малък процент от скромната се заплата и депозирам в Bitcoin тъй като откакто е създаден е нараснал за последните 10г със 1000х . Идеята ми беше да гледам на него като инвестиция в дългосрочен хоризонт и някой ден като стана на 50г. ще съм спестил достатъчно средства в Bitcoin за да не е нужно да чакам мизерната си пенсия.
Приятели не искам да изглежда самохвално . В момента съм на 31г и май няма да трябва да чакам 50г. за да се пенсионирам, тъй – като дори и в най-розовите си мечти не съм подозирал че Bitcoin ще струва толкова 7 години по-късно.
Bitcoin е най-доброто решение за съхранение на стойност Вие също може да направите така в зависимост от това какъв процент от месечния си доход можете да заделяте. Ето линк как може да си купите от най-голямата борса за крипто валути в света:

Марица Олио или Марин и Марин транспорт все е в гъз. Все ти го вкарват две руси откачалки.Карах за тези няколко месеца.Зоя едното блонди ти дава куци курсове а хубавите кирии ги взима чуждия транспорт от който скубе кинти. Другото блонди Поля така ги ремонтира камионите че все са в бокса при Тренди и делкат кинтите за ремонти. Яко са в схемите тея лъжливи изрусени вехти кукли .Оплели са се като свински черва .Честито на печлившите.
Марин плаща !!!!!
Загуба на време и нерви е колеги да се работи за тези.

Колеги превозвачи стойте далече от тези.
Наемат те а след това не плащат. Може да се окаже че сте им возили безплатно. Плащаме си комисионната за товарара който ни осигуряват на Зоя която ни наема. После някоя си Снежина към която ни препраща тази Зоя отказва да плати услугата. Почват да те клатят тия двете докато те откажат. А тази дето ни търси да возим ни прибира парите.
Отиваш да ратоварваш на адреса на фирмата а там се оказва че не си за това място а за друга база в обратния край на града.Абе пълен хаос.Там те посреща една тупирана на иглички кантарджиика която май редовно си беше пияна щото все беше червена викаше като говори и миришеше на акохол.

Пълен кокошарник е тази " фирмичка ".
Хора с нисък интелектуален потенциал и липса на елементарна култура и поведение си присвояват компетенции който не са достижими за умственото им развитие.
Работната среда е отровна и нездравословна.
Липсват нормални колегиални отношения. Интриги и клюки осмислят ежедневното присъствие на тези дребни души с елементарни нужди. Мизерни условия на труд .Работно облекло няма. Хигиените условия са първобитни а понякога липсват. Тук може да получите само голи лъжливи обещания , надмени тъпи погледи , лицемерно отношение и тотално изпростяване .
Малоумници са тези буквално.

Нагли лъжливи безсрамници са тези. Подиграват се с хората. Трябва да сте луди или много пропаднали за да работите за тези мизерници. Заплащане 0 придобивки 0 отношение 0 колеги 0. Такъв е и собственика кръгла нула.

Марин не съм те виждал нито пък ти едва ли знаеш кой работи за теб. Но със сигурност знаеш за русия крокодил който ти " върти" транспорта. Този брадат травестит ни разкатава майката. Явно има някаква форма на шизофрения защото разпорежданията и граничат с лудост. Едва ли има транспортна фирма да си държи камионите на паркинг и да плаща на чужд транспорт. Ебати далаверата. А далавера със сигурност има. Не сме слепи. А другото торище от долината на широките гащи което ти "подържа" новите стари бракми разбира от камиони колкото индианец от пишеща машина. Пари с трошляци не се вадят. Губещия си ти.
Отвори си очите не бъди слепец воден за носа. Маса народ си замина заради тези двете. Спиш ли.

Хора фирмата е уникална. Такава простотия не в Българуя по света няма. Парите са малко но глупост, простотия и лудост бол. Но то и друго не може да се очаква. 99% от персонала са елементарно прости селяни. Абе долна селска паплач. Само клюки, интриги, лъжи и измислици. Работна среда няма. Колектив няма. Хора няма. Само боклуци. А най големия боклук се казва Стоян Балабанов. Тоя е дебил само дето не е диагностициран. Няма колега и шеф който не оплюл и да не му е измислил прякор. Присмива се и говори зад гърба на всички. Злорадства и плете интриги с още две три дребни фирмени души. Така че добри хора, ако не сте прости и нямате някаква форма на дебилност не сте освидетелствани и държите на нормалните отношения между хората не започвайте работа тук каквото и да ви обещават както и да ви убеждават. Изключение има само за хора от същата порода.