Пентакс Mедикъл България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,бул. Васил Левски 179&markers=Пловдив,бул. Васил Левски 179

Пентакс Mедикъл България

Сигурно Бързински

Кой ще напусне пак?

Да живее,Българщината и всички настоящи управляващи на Фирма Пентакс които със общи усилия успяха да прокудят всички нормални и кадърни хора на фирмата.Да живее Генка Шикерова и БТВ новините.Момчета ОКОТО гледа и няма никой да мине между капките камо ли вие.Спете спокойно деца.

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете паричките със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Колежките от втория етаж са забравили, че от високо се пада много лошо и винаги с лице в калта. Чудя се как някои изобщо започва работа при такива НЕчовешки ресурси.

Ще споделя какъв абсурд ми се случи в тази фирма.
Започнах работа в "чиста стая" заедно с една жена на моите години, с която ми беше приятно да общувам.
Забелязваше се грубото отношение на обучаващата ни Росица към моята колежка. При едно малко недоразумение Росица ѝ се развика и колежката заяви, че ще напусне. Началникът ни Христо я разубеди. Но заядливото отношение не престана. Росица всяка сутрин ни строява пред нея и прави разбор на изминалия ден. Ако е имало проблеми те отново се натъртват.
Моите "перипетии" започнаха с дързостта ми да поискам от Росица лепенки за мен и колежката. Бяха ни се появили мазоли, а на нея дори се бяха спукали. Христо грубо ме попита - Ти адвокатка ли си й?
Замълчах си. Ще му отговоря сега - Не, не съм ѝ адвокатка. Колежка съм ѝ, проявявам човечност, колегиалност и съпричастност. Смятам, че може да се работи леко и ефективно, а не да се "лее кръв и пот"
На другата сутрин отново Росица повдига въпроса за тези лепенки питайки колежката ми защо тя самата не е поискала, на което получи отговор, че човек не знае как да постъпи, защото все ще го обвинят.
Мислех, че не може да стане по-напрегнато и абсурдно. Опровергаха ме със заповедта аз и колежката да не почиваме заедно. Заявиха ми, че съм ѝ влияела зле. Аргументи не получих.
До този ден аз проблем с Росица, която ни обучава съм нямала. Вече имах. Сложи ме на станция, на която не съм била. Постоянно ми правеше груби забележки. Подчертавам, че съм там на обучение. Нещата са съвсем нови за мен. А и като си навикван, обвиняван и третиран като 4 годишно лошо дете, на което му е забранено да си играе с другите, едва ли спокойно ще вършиш работата си.
Едвам дочаках почивката. Седях повече от час навън опитвайки се да се успокоя. Реших, че не си заслужава това непрекъснато напрежение, създадено не от процеса на работа, а от хората.
Потърсих на кого от администрацията да предам чипа си и да кажа, че напускам. Попитаха ме защо ще напускам и нервите ми не издържаха, срам не срам се разревах като малко дете. Тръгнах си. По-късно през деня получих обаждане от човешки ресурси, която ми каза, че е чула за случая. Каза ми, че Росица въпреки, че ми е обучаващ няма право да се държи така, още по-малко някой може да ми забрани с кого ще почивам. Казах ѝ, че на другия ден ще отида на работа, макар още да не бях сигурна има ли смисъл.
За щастие сутринта нямаше отново повдигане на темата. Мислите ли, че бях кой знае колко изненадана, когато от втория етаж звъннаха на Росица и чух - Важи ли още заповедта двете да не почиват заедно?!?
След обяд бях извикана от човешки ресурси да ми бъде обяснено, че са проверили случая, но Христо (началника на чиста стая) настоял аз да бъда освободена, защото съм си тръгнала.
Не бих дала положителна оценка за "чиста стая" в този случай.

Пак обяви,а?

Не се лъжи да кандидатстваш!!!

Може ли някой работещ в тази фирма да каже хубаво ли е да се работи там? Кандидатсвам когато има обява и се интересувам от условията, ръководството коректно ли е, колеги, колежки как са...

След Генов всичко е потоп.