Пентакс Mедикъл България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,бул. Васил Левски 179&markers=Пловдив,бул. Васил Левски 179

Пентакс Mедикъл България

Бойкот! Иначе само ще се питаме докога ще я търпим?

Бойкот ли?

Пичове от 3 години не работя никъде тъй като си докарвам по 1BTC на всеки шест месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018

Докога ще търпим дебелото морско сви.. н.. ч..

Бойкот на банкета! Бойкот, бойкот.

Ваня докога ще я търпим?

Браво Ефче добре го каза ! можеби е вече време всеки да застане зад казаното от себе си без да се крие .Вече се говори в нашата смяна така че от вашата предполагам половината ще тръгнат с теб . Слагай си списъка на дъската и действай. Събери ни по 10 лева и ни напий както ти искаш да се напиеш . Защо го/я шубе защото е навряна в на кучето GZ .
не те уважава никой от нашата до колкото знам от вашата също с тея ту топли ту студени вълни викове ... няя как всички да се съобразяват с теб , но ми е интересно до къде ще стигнеш мишко. С тая бяла коса си като изперкала вдовица или по скоро СТАРА МОМА ха ха ха

Фишчето ми и около хилядарката, в посока нагоре. Ставам за доста неща и имам приятели дори сред колегите. От доста време съм във фирмата и съм наясно с интиригите, шуробаджанащината, лансирането, кръшкането и всичко останало. Аз също кръшкам, но умерено. Не се чуствам удовлетоворена обаче. Имам пълна свобода на словото, и след като никой не ме чува на работа, ще пиша тук и на други места.
Хайде да го видим как ще стане това с обединяването на този отровен колектив, който ще си издере очите. Целта на ЧР отделът е точно да ни разедини, да ни раздели на групи и да се изяждаме по между си, за да не им й се налага да си тръгнат те или да започнат накрая да работят написаното в длъжностните им характеристики.
Банкетчето ще е постно, защото се организира от селянка, която не знае как се организират такива неща. Била съм и на хубави банкети, но за това се иска желание и да имаш умения, а не да отбиваш номера. Искам много да им видя мазните физиономми на колежките на самия банкет. Пиене ще си нося и ще се напия. Яденето пак няма да става за нищо.

Пичове не знам защо въобще се занимавате с тия Аз от три години не работя никъде, и си докарвам по 1BTC на всеки 6 месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=1556801888

Ами нека да си го кажем честно. Банкета ще е скучен като всяка година. Пиене да си носим.
Те шефовете не стават навсякъде. Водят ни като офце и ни е вървим. Е накъде вървим колеги?