Пентакс Mедикъл България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,бул. Васил Левски 179&markers=Пловдив,бул. Васил Левски 179

Пентакс Mедикъл България

Така, да обобщим нещата. Най - добре във фирмата е оня наркоман, дърдоркото Здравко бояджията. Нареди си хора на ключови позиции, щеш доработка, щеш старши техник - който видимо няма хал хабер от половината зони. Дърпа конците, затрива грешки, маже други невинни служители и закрия доносите си. До тук добре! Добри и Димкин гледат само статистиката и си вадят кофти изводи за Генов същото. Господина с два масура дневно е най - злобното копеле в тая фирма, ако искате да се развивате лапаите му чурката и сте вие. Същото важи за Костадинов, ама там трябва да си от женски пол, ето Гретенцето например, преди тва Аня... толкова е проядена фирмата от червеи, че ще се разпадне във всеки момент. Дано да се вземат мерки скоро време

Много сте прости, но то прост народ лесно се управлява. Трябват му само хляб и зрелища.
Сега ще разберете, че на малко прасе и нов шеф не трябва да се радваме, защото не се знае каква свиня ще излезе от него.... И ако досега стария шеф беше буфер между дяволите отгоре, които ни натискаха в казана, сега няма кой да е преграда и всичко ще се стовари върху нас.
Стефан издейства да има транспорт и за хората, които живеят извън града, ако на някой му е важно да знае истината, а не да пише каквото е чул-недочул.
Наближава коледния банкет. Ще имаме хляб и зрелища.
Като не ви харесв Ваня какво правите, освен да си я обсъждате по между си????? Или ви е страх, че всеки, който е срещу нея си заминава???? Примерът е от миналата седмица, но вие сте прости и не ви интересува истината...

Крал,крал та се олял...от наще пари си е живял добре и той и Ваня.Да я махат,той с нея е крал,да се маха,никой не я иска...с какви очи гледа всички...да се маха...НЕ ТЕ ИСКАМЕ,МАХАЙ СЕ!!!!!!!!
Добре че го махнаха и вече има пари за транспорт за хората извън Пловдив.Дано следващия управител да си гледа работата както трябва,да е съвестен,да не краде,да не ощетява служителите си.ВАНЯ махай се,не те искаме,не те искаме,не те искаме,не те искаме,не те искаме...ПРОВАЛЯШ ФИРМАТА,НЕ СИ НИ НУЖНА,НЕ СИ ПОЛЕЗНА,МАХАЙ СЕ ДА СИ ОТДЪХНАТ ВСИЧКИ И ВСИЧКИ ДА БЪДАТ ЩАСТЛИВИ ЧЕ СА СЕ ОТЪРВАЛИ ОТ ТЕБ.ТИ СИ МЪКА ЗА ВСИЧКИ!!!МАХАЙ СЕ!!!

Г-н Турийски какво стана?

Работата като работа си беше ок. На моменти тежка, на моменти седиш и си клатиш краката. Повечето случай имаше неуредици с горните инстанции. Вътрешни драми, вражда между началник смяна, има един мъж, който я супер кисел и само търси с какво да се заяде с теб, но като има време само обяснява колко се е издигнал там от прост служител до началник смяна

Защо има пак много обяви в джобс? Пак ли се дължи на разширяването на фирмата или от нещо друго? Малко е съмнително

Облиза сладоледа!!
Ти Ти и само ти!!!

Управление чрез всяване на страх? Ти знаеш ли изобщо какво означава това? Аз знам какво означава това в пълния смисъл на думата защото идвам от такава фирма! Аз съм по обява във PMB, не съм чивек на никой но когато имам проблем никога не съм изпитвал страх да отида при Петьо Генов и да потърся отговор, а той абсолютно винаги е готов да си спре работата за да ме изслуша, да помисли заедно с мен за решение, или да обесни по най-приятелския начин без нито една нотка на заплаха, повишаване на тон или гледане на криво - как, защо, кога, и на какво се дължи проблема ми или това което ме притеснява. Имало е случеи в които аз отивам афектиран и тона ми е по-рязък (след което съм установявал, че не съм бил прав) , но въпреки това Петьо отново ме изслушва и опитва да обесни, да уснанови или да реши проблема ми. Ценя изключително високо контакта, приятелското отношението и възможноста да си кажа всичко когато поискам на Петьо или Добри, а те винаги откликват на момента което, не само, че говори за професионализъм но печели и респект. Веднъж ми се наложи да се обадя на Добри в 19:00 за отпуска за следващият ден когато трябваше да съм първа смяна... предишния ми работодател би ме отрязал с думите "че не мога да си правя каквото искам от днес за утре", а Добри с най- благ тон ми каза, че нямам никакви проблеми! Има колеги които се оспиват, други които им се налага да сменят смяната или да дойдат по-късно (разбира се после си връщат времето до минута) но замислете къде може така? По- скоро на всякъде ще ви обеснят още на 3-тия път, че щом не може да се разчита на вас да идвате на врвме на работа и да си спазвате работните смени- да се ориентирате към нова работа! Какъв страх имате бе хора, от какво ви е страх като ръководителите ни са дори прекалено толерантни към нас?!

С натиск ,страх и демонстрация на надмощие върху работниците не може да се управлява.
Защо ни събрахте и ни казахте да спрем да изразяваме мнението си в сайта????
Защо?
Поне тук можем да го направим без страх!
Не забелязахте ли на всички събирания никой няма никакви въпроси Това според вас какво е че нямаме въпроси ли?
Правете си изводи.
На въпроса Защо си анонимен ?отговора е защото имам кредит семейство и заплата на която вие все посягате. Но нали са важни вашите заплати и бонуси!!!
Били сме западна фирма да Били сме когато слушам Какво е било преди да започна : приятелско отношение към хората сплотеност уважение и т.н. но и управлението е било друго и от друг. А сега завист разединение омраза. Защо напуснаха всички тези хора всички тези работници?
така не се управлява със страх .
Стига вече с тази шуробаджанащина. И аз съм човек и колегата до мене също.

...